Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Öğlen (13:30)yarım muz,bir avuç ceviz, badem,330 ml süt
Akşam (18:15) 1,5 sarıkanat , acıcık salata, 2 kk Fıstıklı helva
Yatsı (21:00) yarım kova patlamış Mısır

melexinin kaynanası hakkında çok şey söylerdim ama ondan sonra hepsi başıma geliyo,o yüzden ağzımı açmam

Eee armut dibine düşmüş.Normal insan "sen evin varken niye burda kalıyosun , git karınla sorununu çöz, böyle iş mi olur " der ...Böylece kabullenmek tek çözüm.
amanııınn özrü kabahatinden büyükk

valla canım bütün gün aklımdaydın sanal falan ama nekaa güzel arkadaşlıklar kurduk burda beyaa
Valla ya , ben de resmen bütün gün sizi düşünüyorum.Bi de yüzlerinizi kafamda canlandırmaya çalışıyorum.

bu kaynanatör tam sopalık vesselam..kıss biz bunu bigün tenhada yakalayalımm... sıkıştırıp kafaya çuval geçirip bi dövelim noolurr..
Eneeeem ben de geliciiiim ben de döviciiiim

Afiyet olsun yavlum , mısırı iyi akıl etmişsin terapi babında.
sütlü kahve zamanı var mı isteyenn bendensinizzz..
İçiyorum ben canımcım , sana afiyet olsun.

yalnız gitmeyi hiç düşünmedim zaten

ekip tamam melexin sen hatunun geçiş güzargahlarını bize bildir gerisi tamam

aboww topiğin rtükü tutukluyomuş bizi ihbar kabul edip

Son düzenleme:
Bu sitede kaynanatör savaşı topiği var mı ki ? Burada yazsam şimdi yeni gelen arkadaşlar bilmez ki bizim bu dostluğumuzu, bu ortamın sıcaklığından dolayı bu kadar rahat konuştuğumuzu. Derler şuraya bak millet aile sırlarına kadar dökmüş. Ayıp kaçar. Zaten ben kararverdim yakında kitap yazacağım. Hayatım ve hayatıma giren insanlar , olaylar tam romanlık( hatta seri halinde sinema filmi bile olur ) o kadar yani. Kardeşim bir insanı herşeyin mi tersi bulur ? Ama siz beni bir tanısanız ( yakından yani ) öylesine pozitif , öylesine mülayim, öylesine candanımdır ki ,,,,bu yaşama sevinci , insan sevgisidir ayakta tutan beni. Ama ben ne kadar iyimsersem hayat bir o kadar acımasız.

Son düzenleme:

melexin sen bir meleksin ...o adamın suratına bi iki gün bakılmaz anasının işe yaramayan hediyesini alıpta arabasında bıraktığı şey asla kendi ellerinle alınmaz canım....(hediye öle verilmez )...sen bu adama fazla yüz vermişsin melekliğinden ...bunları yapıpta affedileceğini nasıl düşünebiliyor ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…