Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kizlar ben uyumaya gidiyorum.hepinizi opuyorum iyi geceler......

kizlar cok yazip sayfa harcamayin israfffffff.....sonra uykum kaciyor neler yazdiniz acaba diye...........

iyi geceler tatlı rüyalar bebeğem:KK16::KK16:sayfa için söz veremiyoruz zira dün kaynatmadığımız için herkes çok doludur bugün eminim
:KK52::KK52::KK52:

tamam örtmenim:KK42::KK42::KK42:
o zaman s:KK34:ana kısaca 37 diyelim bundan sonra:KK9::KK9:
De hayatım , 37 de.He zpor konusunda estafitüfitü ancak tecrübeyle sabittir ki et kesiği olucen.O bakımdan zorlama didim cicim :KK34:
sorma arkadaşım aşure diyeti gibi oldu dimi?bugün 400gr fazla çıktım...yarına kimbilir nekadar fazla çıkıcam... offf dolaptaki aşure biran önce bitmeliii...
Ben hem bitsin istiyorum hem de hiç bitmesin.Mazoşist miyim neyim bilemedim :KK50:
canim ben biliyordum zaten senin dokturcegini.....:KK56:

hayatim bunlari yemeye sana ne zaman geliyoruz.......:KK53::KK53::KK53::KK53:

saka saka..cok sukur malzeme konusunda SIKINTIM yok....digerlerini biliyorumda su havuc turp ve pancar salatasi degisik geldi.canim onu nasil yapiyorsun
canim masallah bugun cok kosturmussun.hepsinede yetismissin.sana yorgunluk cayi yolluyorum....:nazar:

sersum canim sen nasilsin gunun yorucumuydu...evde birseyler yedinmi bari ac kalmasaydin.bugun yazmissin yemegi begenmedim ekmek yedim diye...

leylak canim ben kacirmisim...sen verdigin kiloyu diyeti birakarakmi aldin yoksa kacamak yaparak mi?

asyam gecmis olsun...

fundam111 hosgeldin....

kizlar herkese benden cay ........:nazar:afiyet olsun.......
Hayatım bişi yok , turp+havuç+pancar rendeliyosun sonra z.yağ sirke , sirke sevmezsen limon.Bu yani ...Ama ben çok seviyorum.Bize ne zaman isterseniz buyrun , kapım heeeep açık şekerim :KK16:
akşam menüm
:KK56::KK56:

2 lahmacun büyüklüğünde tandır ekmeği(buraya özel bir ekmek yufka gibi fırına sordum mayasızmış lahmacunla aynı yanii..incecik onun gibi..:KK52::KK52:)
zeytin peynir
acuka(kendim yaptım.baharatını annem yolladı)
az zeytin ezmesi
tereyağında omlet

ve komşunun getirdiği aşureden 4 kaşık:KK53::KK53:

:KK56::KK56:

çay çay ve 1 eti pufff:KK17::KK17:
Oyyy menü çok güselmiş beaaaa , afiyet olsun Sersumum :KK56:
mardın kapı şen olurrr le lee le leee le le le le canımmm:KK76::118::KK1:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::60
Papadiyam , ben esasen tembel adamım ama hayat beni zorla hiperaktif yaptı valla.:KK37:

Ben hem bitsin istiyorum hem de hiç bitmesin.Mazoşist miyim neyim bilemedim :KK50:

Hayatım bişi yok , turp+havuç+pancar rendeliyosun sonra z.yağ sirke , sirke sevmezsen limon.Bu yani ...Ama ben çok seviyorum.Bize ne zaman isterseniz buyrun , kapım heeeep açık şekerim :KK16:

Oyyy menü çok güselmiş beaaaa , afiyet olsun Sersumum :KK56:

:KK60::KK60::KK60:

ben pancarı sarımsaklı yoğurt ve zeytinyağlı da seviyom:KK34:..senin tarif de güzeldir deniyeyim yarın:KK23:..malzemeler var evde :KK52::KK52:
çok yedim beyaaa:KK31::KK31:
sağol bebeemm:KK16::KK16:

oya ve melexin de gelmedi..iyiniyetlim :emir_bebek: la uğraşıyodur heralde..pampiş de kaçtı..ficans da yok baş kaaa:44::44:

yoklama mı alsam gene:KK53::KK53: :KK60::KK60::KK60:

Sersum, geçen günkü ergenus olayına gülmemiştim ama bak benim başıma ne geldi:

Pazar günü kızımla aşureyi gönderdiğimde, geçen ay taşınan 6 numaradaki komşuya müsaitse ptesi veya salı kahveye (birdy kulakların çınlasın:KK9:) gelmek istediğimi söyle demiştim. O da gelince, salı müsaitlermiş dedi. Bugün hediyemi alıp kadının kapısına dikildim. Kadın sağolsun aaa, hoşgeldiniz dedi ama belli ki beklemiyor beni. Ben de teyid edemedim tlf unuz olmadığı için kusura bakmayın dedim. Aşure gönderdiğimde, kızıma söylemişsiniz ya dedim. Kadın da " bana aşure gelmedi ki..." dedi! Gak guk ettim. Bu arada içeri girmiştim, kadının kocası da izindeymiş, evde... Neyse, güleryüzlü bir kadındı. 1 saate yakın oturdum. E, peki benim kız kime söyledi? Apartmanda biri beni bekliyor... ama kim? Yazlıktan geldiklerini söylemişler kızıma, oradan 8 numara olabileceğini söyledi kadın. Oradan çıkınca, çekine çekine yine yeni taşınmış olan 8 numaraya çıktım. Evet, onlarmış beni bekleyen. Orada da bi kahve içtim. Sonuçta, benim ergenusum sayesinde, ilk kez gittiğim bir komşuma çatkapı gitmiş oldum (ki ben anneme bile tlf açar giderim), yine ilk kez gittiğim 2. komşuma da eli boş gitmiş oldum!

X