Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

melexin kıss dilini mi yuttunn:KK60::KK60::KK60:

beni altıma ettirdin uzaktan seyrediyosun galibaa..:KK53::KK53:

evet ya,başına yeni bi felaket gelmiş olmasın:KK30::KK30::KK30::KK9::KK9::KK9:
ayyyy o kadar da guzel olmustu kiiii tuh yaa :KK53: kalan kofteleri degerlendireyim diye bole bi yemek yaptim tamam dedim favori yemegim bu artik melesef onu da kaldiriyoruz o zaman mutfakımızdan :KK30:

:KK70::KK70::KK70:

tamam bundan sonra onlar da yok anlasildi örtmenlerim :114::114::114:

Sağol leylakım, yarın başlıyorum tekrar yürüyüşe, 3 gün oruçtan dolayı yürümemiştim:KK34: bu konuda papadiyayı tek geçerim, oruçken bile bırakmadı :nazar:

Gerçekten ya... Ramazan orucunda bile yürümüştü papadiya. Ben de 3 gündür oruçtum. Bu kısa günlerde bile yürümeye cesaret edemedim.

Gülüm bu mukahat ( vukaat ) yeni değil. 3 sene evvel geldi başımıza. Bizim adam yurtdışındaydı.kızım benimle yatıyordu .( en çokta buna üzülmüştüm)gecenin bir yarısı ( saat 3 suları ) bir gümbürtü koptu ki , gece lambasını yakacam diye de yataktan uçtum. ( o da ayrı mevzu ) kafamızın tam ucunda klimanın spliti .Başımızı sıyırdı yani. Ne olduğumuzu şaştık. Borusu ona bağlı olduğundan çıkartıp başka yerede koyamıyoruz. Koyün koyuna yattık klimayla. ( bizim adam gelene kadar yani 4 gün )
Kızım bu arada bu kadar zalim olduğunu belli etme :KK9: Kızına kötü örnek olma:KK9: Kız soruyor 'anne niye gülüyorsun? ' ' Melexin teyzenin kafasına klima düşmüş hahahaaaa yaşasın kötülükkkkk ' :KK60:

kıss o kaaa felaket gelmiş ki başına,herşyi doğal karşılar olmuşsun
:KK9::KK9:insan o korkudan sonra nasıl uyur:KK60::KK60::KK60:

Gülüm bu mukahat ( vukaat ) yeni değil. 3 sene evvel geldi başımıza. Bizim adam yurtdışındaydı.kızım benimle yatıyordu .( en çokta buna üzülmüştüm)gecenin bir yarısı ( saat 3 suları ) bir gümbürtü koptu ki , gece lambasını yakacam diye de yataktan uçtum. ( o da ayrı mevzu ) kafamızın tam ucunda klimanın spliti .Başımızı sıyırdı yani. Ne olduğumuzu şaştık. Borusu ona bağlı olduğundan çıkartıp başka yerede koyamıyoruz. Koyün koyuna yattık klimayla. ( bizim adam gelene kadar yani 4 gün )
Kızım bu arada bu kadar zalim olduğunu belli etme :KK9: Kızına kötü örnek olma:KK9: Kız soruyor 'anne niye gülüyorsun? ' ' Melexin teyzenin kafasına klima düşmüş hahahaaaa yaşasın kötülükkkkk ' :KK60:

Bende bugün kızımın Toplantısındaydım. Benim zayıflama konumundan dolayı ders konusuna pek girilemedi :KK60:Herkes benim nasıl zayıfladığımı konuşup durdu. Çok hoşuma gitti. 5 kilo adamı ne kadar değiştiriyormuş.
Senin kızında 7. Sınıf değil mi ? Gelen öğretmen ne öğretmeniydi?

Kıyamam size ben. Benim de hep aklım sizde oluyor. Bazen kocamın yüzünden yazmamıyorum size . Kıskanç adam ne olcek :KK9:

kızım ööyle bi anlatıyorsun kii felaketlerin bile komikk:KK1::KK1:..seviyom ben seni vesselamm:KK19::KK19::KK16::KK16: yoksa hiç kötülüğünü ister miyim bebişimm:KK19::KK19:

evet canım 7. sınıf:KK34:..sınıf öğretmenleriydi branşı bilgisayar teknoloji ve tasarım galiba:44::44:

ama adam çok ilgili..bütün notlarını ve diğer derslerden hangi konuyu işleyip işlemediklerini falan hep biliyor..kitaplarını tek tek kontrol etti:KK53::KK53:
hesap sordu bizimkine çok hoşuma gitti beyaaa:KK53::KK53::KK53:

nekaa güzel kilo verişinin farkedilmesi di mi canım ..:KK23::KK23:harikasın:KK9::KK9:

melexin kıss dilini mi yuttunn:KK60::KK60::KK60:

beni altıma ettirdin uzaktan seyrediyosun galibaa..:KK53::KK53:

kıss o kaaa felaket gelmiş ki başına,herşyi doğal karşılar olmuşsun
:KK9::KK9:insan o korkudan sonra nasıl uyur:KK60::KK60::KK60:

1-2 saat kendimize gelemedik. 1 saat kadar da spliti sökmeye çalıştık. Gün aydınlanınca da Hertürlü ortama alışkın bünyemiz buna da alıştı ve biz mışıl mışıl uyuduk :KK9:

kızım ööyle bi anlatıyorsun kii felaketlerin bile komikk:KK1::KK1:..seviyom ben seni vesselamm:KK19::KK19::KK16::KK16: yoksa hiç kötülüğünü ister miyim bebişimm:KK19::KK19:

evet canım 7. sınıf:KK34:..sınıf öğretmenleriydi branşı bilgisayar teknoloji ve tasarım galiba:44::44:

ama adam çok ilgili..bütün notlarını ve diğer derslerden hangi konuyu işleyip işlemediklerini falan hep biliyor..kitaplarını tek tek kontrol etti:KK53::KK53:
hesap sordu bizimkine çok hoşuma gitti beyaaa:KK53::KK53::KK53:

nekaa güzel kilo verişinin farkedilmesi di mi canım ..:KK23::KK23:harikasın:KK9::KK9:
Biliyorum tabi ki canım:KK60: Ama topiğe gelen yabancı birinin okuduğunu düşünsene . Diyecek sadistler , mozaşistler topiğine düştüm galiba :KK60:Biriin kafa göz kopuyor , diğerleri gülmekten altına işiyor :KK60::KK60::KK60:
5 lt yeter galiba sanursamm :KK60::KK60::KK60:
Ben yine de 7 Lt alayım. Yedekli. Garanti olsun :KK9:

Son düzenleme:
Ben de çıkayım artık kızlar . Vukaat raporumu verdim. Siz değerlendiriverin artık. Toplantı yüzünde 5 saat ayakta bekledim. Ayak tabanlarım zonkluyor. Leptini bol geceler:KK54:

Biliyorum tabi ki canım:KK60: Ama topiğe gelen yabancı birinin okuduğunu düşünsene . Diyecek sadistler , mozaşistler topiğine düştüm galiba :KK60:Biriin kafa göz kopuyor , diğerleri gülmekten altına işiyor :KK60::KK60::KK60:

Ben yine de 7 Lt alayım. Yedekli. Garanti olsun :KK9:
evet yaa millet anlamaz bizi.:KK60::KK60::KK60:
olur bacım 7 lt de olur kabulümdür:KK42::KK42:

Birdy iyidir inşallah. Dün ense kökü ağrıyordu :26:

iyidir canım inşallah..gerçi bugün gelmiş bahsetmemiş ama:44::44:
gelirse soralımm tansiyon normal insanların gibi çıkmış mı yoksa melexin gibi inmiş mii:KK60::KK60::KK60:

X