Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sorma arkadaş birgün kaderim tersine dönecek . Hissediyorum.Öteki tarafta da olsa dönecek. Dönmeli ama dönmezse de döndürürüz bir hileyle .:KK9: düşünüyorum da öbür tarafa göçtüğümde tam bana gelir sıra , cennette kontenjan kalmaz, Cup cehenneme.' Cennete düşeceğini nereden biliyorsun ?' Diye soruyorsan eğer, benim düşüncem bu kadar çileyi, imtihanı boşavermiyorumdur herhalde. Vardır rabbimin bir bildiği.
Komşulara gelince de düşündüm taşındım , zaten onlar alışık bizim tuhaflıklara.Bişeycik olmaz. Koşayım ben balkonda.İlerleyen zamanlarda da çatıya çıkar bambi jumping yaparım :KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:

leylakın misafiri vardı örtmenim:KK17::KK17::KK17::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
affettim hadii:KK53:..bidaa olmasın:KK20:..yoklamayı yapiimm öyle git bidaaa:KK51::KK51::KK51::KK16:
erirler daha saat erken,şimdiden sonra yediklerinden keyif almaya bak canım iyiki yedim de.:KK53: he leslie de yapabilirsin aslında.genelde haftasonları yapıyordun:KK8:
senden öğrendim form çayını.hiç elim varmamıştı markette zararlıdır diye.ama geçen aldım.2 tane içtim bağırsakları çok iyi çalıştırıyor.bu yüzden sık içmemeye karar verdim ,bi de çaya alışıp tembelleşirse ugraş dur:26:
bu saatten sonra leslie mesli yapamam garii:KK37::KK37:
örtmen yeni gitti..
doğadan form çayı hoca kendisi tavsiye ediyor canım..bir yazısında okudum..ben de ondan alıyom..:KK34:

ben de diyecektim bi önceki msjında öğretmen ayıp etmiş diye ama yanlış anlama varmış..kıss yemekleri de yediniz nolcak şimdi:KK9::KK9:

yokyaa benim ergenyus kızım tahmin ettiğim gibi yanlış anlamışş:KK37::KK37:

Milla by Trendyol un ürünlerine baktım biraz evvel. Çok beğendim. Tam istediğim tarz. Emme 40 bedene kadar çalışıyorlar. Ve hatta muhtemeldir ki, dar kalıpları var. Yani anacım, acil 2 beden daha zayıflamam lazım. Motivasyon noktamı buldum. Milla kadını olmak istiyorum!:21::21:

yavrum sen karatay kadını olmussun mıllada neymıs :KK12::KK12:

selam kızlar nasılsınız.ıkı gundur pek fırsat bulamadım gırmeye ne cok yazmıssınız bıraz bastan bıraz sondan okumaya calıstım.bol kacamaklı bır haftasonu oldu yarın yenı bır baslangıc yapmak gerek...:KK34:
evet canım yarın yeni bir başlangıç yapalım ben de kaçamağın dibine vurdum:KK37::KK37:
Selam canlar. Leylak, papadiya, kuzu, nazfiliz... Nasılsınız?

Hsonları pek giremiyorum ben. Ya bana gelen oluyor, ya da ben biyerlere gidiyorum. Okudum ama geçmişi... Bugün aşure yaptım. Apartmana dağıttım. Yarın da kadın gelecek. Onun çocukları da seviyormuş benim aşureyi (beni gaza getiriyor da olabilir tabe:KK9:) Kalanı da onunla göndericem yarın. Çünkü kocam geldiğinden beri yiyip duruyor. En son çayla 1 kase yedi. 2. bardak çayı getirdim. Hani aşure dedi. Her çay bardağıyla, 1 kase de aşure getirecekmişim! E,ben de yedim tabii... Yav, yılda 1 kez yapıyorum ben, onu da yedim napalım artık...
Yarın yeni bir gün, yeni bir hafta.!
afiyet olsun bebişim ellerine sağlık..:KK16::KK16::KK16:
Kızlar, ben Kayseriliyim. Kayseri'de tanıdığım herkesi aradım. Benim tanıdığım kimseye çıkmamış loto. Hatta aradığım bir arkadaşım tlf na bakmadı hemen karısını aradım. Loto size mi çıktı kız, kocan tlf ma bakmıyor dedim... O da değilmiş:KK60::KK60::KK60:
Sersum sizin oralara kar yağmış...
:KK60::KK60::KK60: benim kayseride tanıdığım yok malesef..:KK60::KK60::KK60:

yok kıss yüksekovaya yağmış..örtmenimizle konuştuk orası burdan 6-7 derece soğuk oluyomuşş..ben yağınca haber vercem size..:KK1::KK1:
sersum gelmedi.öğretmenle muhabbet koyu galiba:KK1:

öğretmen çabuk gider de gelir inşallah
:KK53::KK53::KK53:

valla millette en fazla 1 saat oturup kalkarmış.bizde 4 saat oturdu nerdeyse:KK53::KK53:..muhabbet iyiydi yanee:KK1::KK1:..bizden ötürü :KK23::KK23:

Kızlar selam ,

Menümü yazıp kaçıyorum.

Sabah 10.00
* Yarımdan az simit
* 5 tane zeytin
* 1 parça peynir , 3 parça dil peyniri
* 3 dilim domates
* 1 tane közlenmiş kapya biber
* 1 kaşık bal
* 1 dilim ıspanaklı börek
* 1,5 yumurtadan tereyağlı omlet
* 3-5 ceviz
Valla başka şeyler de yemiş olabilirim.Annemlere davetliydik , muhabbet esnasında yemiş-unutmuş olabilirim.

Öğle 15.00
* İki kaşık yeşil mercimek yemeği
* 1 tane z.yağlı yaprak sarma
* 1 dilim muz
* 1 küçük elma

Akşam 19.30
* 1 parça somon
* 1 parça tavuk
* Sınırsız salata
* 1 kaşık barbunya
* 2 kaşık rus salatası
* Yarım dilim ıspanaklı börek
* 1 sap çiğ brokoli
* 1 ısırık tahin helva
Doydum çok şükür.

Zpor : Temizlik faaliyeti

ben şimdi 1 dilim somonu 1 somon olarak anlıyor muşumm deerrmişimm..:KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:
afiyet olsun bebişimm:KK16:

dün ve bugunde 1 er saat yurudum :KK8:sımdıde lımonlu suyumu ıcıyorum:nazar:
:KK9::KK9::KK9::nazar:
Bende koşubandını nereye koyacağım konusuna kararveremedim. Eskiden bir ara yatak odasındaydı. Dediğin gibi Orada tv yok olmuyor(tv ye çok düşkün değilim ama koşubandında iyi olur ) Ayrıcana kafamıza gece 3 de düşen klima faciasından sonra yatakodasında fazla birşey bulundurmama taraftarıyım. Koşubandı salonun balkonunda duruyor ( cam balkon ) Aslında orası çok ideal fakat dışarıdan gözükeceğinden çekiniyorum. Arka balkona bornozla çıkıp, ön balkonda da kendi kendine yürüyüp terleyen bir tip düşünün. Sitede adım neye çıkar Acep ?:KK8::21: salonun ortasına kursam , bizim adam üstünden inmez ki ben çıkayım. :26:

olmaz kiii :KK36::KK36: gelirgelmez de bu yapılmaz kiii:KK35::KK35::KK35:

leylak koltuklar gitti yineee:KK36::KK36:

halaaa gülüyorumm yaaa:KK60::KK60::KK60: kızımm anne nooldu di yoo..melexin teyzenlerin başına gece 3 te klima düşmüş kızım diyorum..:KK53::KK53:
nasıııı yaa diyoo:KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60: yapma bana bunu yaaa :KK60::KK60::KK60:

sağol canım,sen de aramıza hoşgeldin:KK16::KK16:
evet hepsini karatayla verdim:KK34::KK34::KK34:
:KK9::KK9: harikasin yaaaaaaaa bende verebilecekmiyim acaba nolur nolur nütfeeeeeennnnnn vereyim artik bebesim gelsin :KK14:
ne kadar da verdin tatlim?

Kızlar selam ,

Menümü yazıp kaçıyorum.

Sabah 10.00
* Yarımdan az simit
* 5 tane zeytin
* 1 parça peynir , 3 parça dil peyniri
* 3 dilim domates
* 1 tane közlenmiş kapya biber
* 1 kaşık bal
* 1 dilim ıspanaklı börek
* 1,5 yumurtadan tereyağlı omlet
* 3-5 ceviz
Valla başka şeyler de yemiş olabilirim.Annemlere davetliydik , muhabbet esnasında yemiş-unutmuş olabilirim.

Öğle 15.00
* İki kaşık yeşil mercimek yemeği
* 1 dilim muz
* 1 küçük elma

Akşam 19.30
* 1 parça somon
* 1 parça tavuk
* Sınırsız salata
* 1 kaşık barbunya
* 2 kaşık rus salatası
* Yarım dilim ıspanaklı börek
* 1 sap çiğ brokoli
* 1 ısırık tahin helva
Doydum çok şükür.

Zpor : Temizlik faaliyeti
afiyet olsun :KK16:
bisi sorcam bu diyette bal var mi?

İyi aksamlar canim..benimki de salonda bi kosede duruyo 1,5 yildir.arka odalara alma girisimim oldu birkac defa ama tv siz olmadi,sevdigim bi program yada dizi aciyorum 45 dk nasil geciyo anlamiyorum:KK1::KK1:cirkin dursun bebegim bosver,onemli olan zayiflamak
benimde cocuk odasinda cocuk olmadigi icin orasi bizim utu odamiz camasir kurutma odamiz calisma odamiz kisaca ardiye :KK9:
benimde canim cok sikiliyordu ipad aldim filmleri dizileri atip yuruyorum cok sukur kurtuldum can sıkıntisından :KK8:

bu aksam menude balık(kızartma) vardı hep kokmusum bır duş alıp geleyım:KK12::KK12::KK12:
afiyet olsun canim peki baligi nasil pisiriyorsun? hoca ne diyor izgara mi sadece yani ben pek sevmiyorum hamsi seviyorum bi oda misir unsuz yiyemiyorum nasil yapilacak?
Sorma arkadaş birgün kaderim tersine dönecek . Hissediyorum.Öteki tarafta da olsa dönecek. Dönmeli ama dönmezse de döndürürüz bir hileyle .:KK9: düşünüyorum da öbür tarafa göçtüğümde tam bana gelir sıra , cennette kontenjan kalmaz, Cup cehenneme.' Cennete düşeceğini nereden biliyorsun ?' Diye soruyorsan eğer, benim düşüncem bu kadar çileyi, imtihanı boşavermiyorumdur herhalde. Vardır rabbimin bir bildiği.
Komşulara gelince de düşündüm taşındım , zaten onlar alışık bizim tuhaflıklara.Bişeycik olmaz. Koşayım ben balkonda.İlerleyen zamanlarda da çatıya çıkar bambi jumping yaparım :KK60:
hiiiiii Allah korusunnnnnnnn :KK50::KK50::KK50:
hepimizi cennetinde mutlu mesut etsin mankenlerden bile daha 38 beden olalim :KK60:

Bu arada 7000 li sayfalarımız hayırlı olsun.
:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:
Sersumuuum... Nettin bacım örtmeninizle. Kız da 1. olmuş tam. Övgüler vs. dinledin mi?
evet evet örtmenimiz çok övdü kızımı..ama bu başarılarına rağmen hiç ders çalışmadığını duyunca da adam şok oldu..:KK53::KK53:
nası yanee dedii:KK53::KK53:..biz de işte çalıştıramıyoruz dedikk.:KK37:.olmaz dedii.:KK20:.kızımı aldı karşısına konuştuu..iyi olcek inşallahh:KK52::KK52:

tamam örtmenim:26::26::KK1::KK1:
kızın en azından gününü doğru anlamış sersumum:KK1::KK1:

evet yaa çok şükürr..:KK53::KK53:

:KK9::KK9: harikasin yaaaaaaaa bende verebilecekmiyim acaba nolur nolur nütfeeeeeennnnnn vereyim artik bebesim gelsin :KK14:

benimde cocuk odasinda cocuk olmadigi icin orasi bizim utu odamiz camasir kurutma odamiz calisma odamiz kisaca ardiye :KK9:
benimde canim cok sikiliyordu ipad aldim filmleri dizileri atip yuruyorum cok sukur kurtuldum can sıkıntisından :KK8:

afiyet olsun canim peki baligi nasil pisiriyorsun? hoca ne diyor izgara mi sadece yani ben pek sevmiyorum hamsi seviyorum bi oda misir unsuz yiyemiyorum nasil yapilacak?

hepimizi cennetinde mutlu mesut etsin mankenlerden bile daha 38 beden olalim :KK60:

canım ne yalan soylıyım bende baska turlu yıyemedıgım ıcın mısırunuyla yagda kızartıp yıyorum

evet kızlarr örtmenimiz geldii çok beyefendi birisi.:KK34:.adam mahcup oldu tabee biz 1.5 ta bekliyoduk kızımız yanlış anlamış diyince..sizinle ilgisi yok bu ergenyus dedikk:KK53::KK53:
valla yemekleri ısıttım ikram ettim üstüne çay pasta ve kahve de ikram ettim..daha noolsun di mii:KK53::KK53:

muhabbeti çok iyiydi..kırşehirliymişş..vatanı milleti de kurtardık..:KK1::KK1:

önce de dediğim gibi daha önce gittiği evlerde 1 saat kalıyormuş en fazla 4 saat oturduk muhabbet ettik..(kızımın lojmanlardaki diğer arkadaşları demişler bizde 1 saat oturdu sizde niye bukadar kaldı diye:KK53:.bizimki de hava atmış :KK53::KK53:)

yedi içti (biz sadece çay ve kahve içtik..) resim çekildik..kızımın odasına baktı..kitaplarını kontrol etti hepsi tertemiz..sorular ve testler yapılmamışş..bizim bişey söylememize gerek kalmadı tabee..kızım gerekli fırçayı yedii:KK60::KK60::KK60:

işte böyle kızlarr..çok şükür atlattıkk..:KK76::KK76:

Son düzenleme:
leylak koltuklar gitti yineee:KK36::KK36:

halaaa gülüyorumm yaaa:KK60::KK60::KK60: kızımm anne nooldu di yoo..melexin teyzenlerin başına gece 3 te klima düşmüş kızım diyorum..:KK53::KK53:
nasıııı yaa diyoo:KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60: yapma bana bunu yaaa :KK60::KK60::KK60:

artık koltuk yerine direkt lazımlığa oturucam:KK60::KK60::KK60:

10 ayda verdim canım,ben verdiysem sen de verirsin tatlım,bizlerden neyin eksik dimi ama:KK34::KK34:
ben de de çocuk yok şekerim:KK14::KK14:aynen bende çocuk odasını senin kullandığın amaçlarla kullanıyorum:KK1::KK1:ama yine de salonda yürümeyi seviyorum geniş geniş.ben de denedim ipad le yürümeyi ama beceremedim yaw,düşürüyodum az kalsın:KK9::KK9:
bu arada bal da yasak malesef:KK50::KK50:

:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

evet evet örtmenimiz çok övdü kızımı..ama bu başarılarına rağmen hiç ders çalışmadığını duyunca da adam şok oldu..:KK53::KK53:
nası yanee dedii:KK53::KK53:..biz de işte çalıştıramıyoruz dedikk.:KK37:.olmaz dedii.:KK20:.kızımı aldı karşısına konuştuu..iyi olcek inşallahh:KK52::KK52:

evet yaa çok şükürr..:KK53::KK53:

Yaptığn yemekleri siz yememiş miydiniz??? Bu sefer de ben mi yanlış anladım???

Benim kızım da evde hiç ders çalışmaz. Ama derste çok iyi konsantre oluyormuş.

Kızımın okulunda geçen yıl öğrenme metodları diye bir test yapmışlardı. Kızım soğuk, sessiz, informal ortamda çalışmayı seviyor gibi 3 sayfalık test sonucu verdiler. Yere uzanarak ders çalışırsa karışmayın dediler mesela. Sanırım senin kızın da öyle. Her çocuğun çalışma şekli farklı oluyor galiba.

evet kızlarr örtmenimiz geldii çok beyefendi birisi.:KK34:.adam mahcup oldu tabee biz 1.5 ta bekliyoduk kızımız yanlış anlamış diyince..sizinle ilgisi yok bu ergenyus dedikk:KK53::KK53:
valla yemekleri ısıttım ikram ettim üstüne çay pasta ve kahve de ikram ettim..daha noolsun di mii:KK53::KK53:

muhabbeti çok iyiydi..kırşehirliymişş..vatanı milleti de kurtardık..:KK1::KK1:

önce de dediğim gibi daha önce gittiği evlerde 1 saat kalıyormuş en fazla 4 saat oturduk muhabbet ettik..(kızımın lojmanlardaki diğer arkadaşları demişler bizde 1 saat oturdu sizde niye bukadar kaldı diye:KK53:.bizimki de hava atmış :KK53::KK53:)

yedi içti (biz sadece çay ve kahve içtik..) resim çekildik..kızımın odasına baktı..kitaplarını kontrol etti hepsi tertemiz..sorular ve testler yapılmamışş..bizim bişey söylememize gerek kalmadı tabee..kızım gerekli fırçayı yedii:KK60::KK60::KK60:

işte böyle kızlarr..çok şükür atlattıkk..:KK76::KK76:

Canım geç de olsa atlatmışınız, kızında maşallah:nazar: dersi derste öğrenip eve birşey bırakmıyor galiba:KK16:

artık koltuk yerine direkt lazımlığa oturucam:KK60::KK60::KK60:

10 ayda verdim canım,ben verdiysem sen de verirsin tatlım,bizlerden neyin eksik dimi ama:KK34::KK34:
ben de de çocuk yok şekerim:KK14::KK14:aynen bende çocuk odasını senin kullandığın amaçlarla kullanıyorum:KK1::KK1:ama yine de salonda yürümeyi seviyorum geniş geniş.ben de denedim ipad le yürümeyi ama beceremedim yaw,düşürüyodum az kalsın:KK9::KK9:
bu arada bal da yasak malesef:KK50::KK50:

istikrar lazim ama :18::18:
insaallah bende bu sefer veririm insulin direnci ve pko var cok zor veriyorum rabbim insaallah bunda muvaffak kilar beni :KK14:
ben ipadi kitaplik bolumune koyuyorum kosu bandinin kulakligi da takti mı ohhh narutonun 3 sezonunu ve ne kadar yabanci dizi varsa bu sekilde izledim simdi turk dizilerine daldim :KK9::KK9:
hmm anladim zaten bi tek hasta olunca kullaniyorum bal ı ben şifalik yani :KK51:
rabbim en kisa zamanda sana da bana da kim nerede istiyorsa versin kucagimizi hayirli saglikli sihhatli evlatlarla doldursun innnnşşşşaaaalllaahhhhhhh :KK43::KK43:

Yaptığn yemekleri siz yememiş miydiniz??? Bu sefer de ben mi yanlış anladım???

Benim kızım da evde hiç ders çalışmaz. Ama derste çok iyi konsantre oluyormuş.

Kızımın okulunda geçen yıl öğrenme metodları diye bir test yapmışlardı. Kızım soğuk, sessiz, informal ortamda çalışmayı seviyor gibi 3 sayfalık test sonucu verdiler. Yere uzanarak ders çalışırsa karışmayın dediler mesela. Sanırım senin kızın da öyle. Her çocuğun çalışma şekli farklı oluyor galiba.

Ben tam sorarken sen cevabını yazmışsın meğer sersum. Okudum, anladım.

istikrar lazim ama :18::18:
insaallah bende bu sefer veririm insulin direnci ve pko var cok zor veriyorum rabbim insaallah bunda muvaffak kilar beni :KK14:
ben ipadi kitaplik bolumune koyuyorum kosu bandinin kulakligi da takti mı ohhh narutonun 3 sezonunu ve ne kadar yabanci dizi varsa bu sekilde izledim simdi turk dizilerine daldim :KK9::KK9:
hmm anladim zaten bi tek hasta olunca kullaniyorum bal ı ben şifalik yani :KK51:
rabbim en kisa zamanda sana da bana da kim nerede istiyorsa versin kucagimizi hayirli saglikli sihhatli evlatlarla doldursun innnnşşşşaaaalllaahhhhhhh :KK43::KK43:

aminn canım aminnn
:KK16::KK16::KK16:

X