Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydin kizlar

geri dondum

Eki Görüntüle 560747 Kahvaltım

biraz peynir
bir avuç kuru yemiş
ceri domatescikler
minik tatlı biberlerin icini suzme yoğurt ve keten tohumu ile doldurdum leziz oldular
1 hurma
kahve
omega 3

afiyet olsun. iyi ki açıkladın ben de o kırmızı içi beyaz şey neyki diye merak ediyordum:KK1: valla eline sağlık sabah sabah üşenmemiş yapmışsın.

Günaydın kızlar hepinize

Sabah kahvaltım 2 haşlanmış yumurta salata şeklinde, peynir,zeytin,ceviz,avuç içi kadar yufka ile tahin,kaymak, 1 çay kaşığı bal

Şimdi hastaneye gideceğim, kol ve bacaklarımda kırmızı kabartılar var ve çok kaşınıyor, dermatolojiden randevu aldım, gelince görüşürüz, hepinizi öpüyorum:KK16:

2i23mzb.jpg

Sabah ki menüm 1 yumurta, 1 tane kirmizi biber, 7 tane zeytin, 1 avuc findik.
3 cay bardagi ilik su, 1 cay bardagi süt. biraz peynir.

ıyı aksamlar bebısım benımkı yatak odasında.sende ufak bır duzenlemeyle oraya koyabılırsın gıbıme gelıyor:KK34:

sağol canım..akşam mesajı güç bela yazdım çıkmak zorunda kaldım,ancak gelebildim...koşu bandı heyula gibi salonda göze batıyodu..yatak odasında televizyon var bizim(evde irili ufaklı 3 televizyon ve 3 bilgisayar ile 1 okuldan verilme tablet var..hala eşimin gözü elektronik ürünlerde bu arada:KK50:)yatak odasına sığdırayım bari..çirkin görünecekse yatak odası görünsün salondan iyidir...

İyi aksamlar canim..benimki de salonda bi kosede duruyo 1,5 yildir.arka odalara alma girisimim oldu birkac defa ama tv siz olmadi,sevdigim bi program yada dizi aciyorum 45 dk nasil geciyo anlamiyorum:KK1::KK1:cirkin dursun bebegim bosver,onemli olan zayiflamak

günaydım canım,çok doğru diyosun zayıflayayım da gerisi önemli değil,ama yatak odasını bi denicem televizyonu karşıma alıp uygun saatlerde yürüyeyim bakalım,hem yatak odası daha sakin olur benim için :KK76:

günaydın kızlar..haftasonu çoğunluğun kaçamaklı geçmiş sanırım,ben de kuru kayısı,kuruyemiş ve helvayı abartarak kaçamak yaptım,400 gram fazla geldim bugün..olsun..kaldığımız yerden devam..

sersum öğretmeni en iyi şekilde ağırlamışsın canım ellerine sağlık ve geçmiş olsun..sen kızını anlatınca tam benimkini görüyorum yaaav bu kadar mı benzerlik olur:KK16:

melekxin kızz,bi okutun kendinizi kurşun filan döktürün,hayatınız ne kaa adrenalin dolu kız:KK52:

birdy senin menülerin sabahtan akşama doğru çoğalan bi seyir izliyo bakıyorum da...çıtır kızlar hep çok yiyolar ve kilo almıyolar yaa nasıl bi düzendir böylee:KK50:haksızlık

papadiyam balığı mısır unuyla kızartıp yediğini yazmışsın buna çok sevindim,ben de mısır ununa bulayıp fırına veriyorum kendim yemiyordum yiyeyim bari artıkın:KK54:

ramaska merhaba canım,Sibirya nasıl,hamişlik nasıl gidiyor,Rus yazarlarını çok severim,Dostoyevskinin hayat hikayesi dahil tüm romanlarını okudum,nedense seni görünce aklıma geliyor:KK52:

Reklam: 'artık yulaf kepeğinin de kapsülü var'
Tepki: ohaaaa bi onun yoktu zaten, 2 yemek kaşığı yulaf kepeğini kapsüle nasıl koydunuz ki? kaç tane kullanılıyor günde 20 tane mi...
valla korkulur bu tüccarlardan

fıcansım gecmıs olsun canaım gelınce sonucu yaz bıze hemen:KK16:

ramaska canım 1 senedır duzenlı yuruyorum ve ınanırmısın vucut buna cok alıstı ve ıstıyor yurumedıgım gun hıc ıyı hıssetmıyorum kendımı

Sağol canım, şimdi geldim eve

Bu şikayetler senede bir iki kez oluyor bende , doktorlar da kimi stresten diyor, kimi atopik dermatit , kimi böcek sokması diyor sivrisinek ısırmasına da benziyor ama evde öyle birşey yok ve benden başka da ev ahalisinde hiç kimsede yok

Ben böyle anlatınca doktorda parça alıp biyopsi yapalım dedi, yarına randevu verdi, ben de kararsız kaldım,

Sabahki gittiğim devlet Hastanesiydi, şimdi bir de özel hastaneden randevu aldım saat 2 de de oraya gideceğim bakalım:44:

Bu şikayetler senede bir iki kez oluyor bende , doktorlar da kimi stresten diyor, kimi atopik dermatit , kimi böcek sokması diyor sivrisinek ısırmasına da benziyor ama evde öyle birşey yok ve benden başka da ev ahalisinde hiç kimsede yok

Ben böyle anlatınca doktorda parça alıp biyopsi yapalım dedi, yarına randevu verdi, ben de kararsız kaldım,

Sabahki gittiğim devlet Hastanesiydi, şimdi bir de özel hastaneden randevu aldım saat 2 de de oraya gideceğim bakalım:44:

geçmiş olsun ...........

bugün forumu çok hareketsiz gördüm:KK20:
hadi kızlar karatay çıtırları neredesiniz?
Muhakkak ya yürüyüşte :44: ya da doğal ürün alışverişindediniz:KK28:
ben öğleden sonra yokum
ama inşallah sabah burada olacağım
şimdi 3 yemek kaşığı aşurem ile 1 avuç fındığımı yiyip dışarı çıkacağım
arabayı taaaaa nere park ettim sabah, yürüyüş olsun diye (umarım çekmemişlerdir:18:)
görüşürüz

günaydın kızlar..haftasonu çoğunluğun kaçamaklı geçmiş sanırım,ben de kuru kayısı,kuruyemiş ve helvayı abartarak kaçamak yaptım,400 gram fazla geldim bugün..olsun..kaldığımız yerden devam..

sersum öğretmeni en iyi şekilde ağırlamışsın canım ellerine sağlık ve geçmiş olsun..sen kızını anlatınca tam benimkini görüyorum yaaav bu kadar mı benzerlik olur:KK16:

melekxin kızz,bi okutun kendinizi kurşun filan döktürün,hayatınız ne kaa adrenalin dolu kız:KK52:

birdy senin menülerin sabahtan akşama doğru çoğalan bi seyir izliyo bakıyorum da...çıtır kızlar hep çok yiyolar ve kilo almıyolar yaa nasıl bi düzendir böylee:KK50:haksızlık

papadiyam balığı mısır unuyla kızartıp yediğini yazmışsın buna çok sevindim,ben de mısır ununa bulayıp fırına veriyorum kendim yemiyordum yiyeyim bari artıkın:KK54:

ramaska merhaba canım,Sibirya nasıl,hamişlik nasıl gidiyor,Rus yazarlarını çok severim,Dostoyevskinin hayat hikayesi dahil tüm romanlarını okudum,nedense seni görünce aklıma geliyor:KK52:
canım benım,ben 108 kg ıkende balıgı mısırunlayıp kızartıp yıyodum sımdıde oyle yapıyorum o kadarcık mısırunundan hec bıseycık olmaz kendını balıktan mahrum bırakma bence:KK34:

cok gecmıs olsun ıkıncı bır doktora gıtmen ıyı olmus.benımde ellerımde sorun var ne zaman camasır suyuna dokunsam kı hergun dokunuyorum.bulasık mak.camasır mak.el bulasık deterjanına herseye dahıl ederım kendısını camsılın ıcıne bıle katıyorum:))) ellerım mahfoluyo dr gıttım egzama degıl deterjana karsı alerjı dedı eldıven kullanmamı onerdı ama hıc kullanamam suya deterjana dokunmadan temızlıkmı olurmus:KK1:

:KK16::KK16::KK16:

tsk ederım kızlar guzel yorumlarınız ıcın.fıcansım ıgneoyam allah kabul etsın canlarım...

Amin canım. Teşekkürler.

Geçmiş olsun ficans. Ben de papadiyaya katılıyorum. Birkaç doktora gitmek bana da doğru geliyor.

Sabah menüm:

2yumurta, peynir, maydonozla omlet
Domates, salatalık, 4 dilim kaşar peynir, roka, maydonoz, yeşil biber.

4km/40 dakika yürüyüş
50 mekik

ebruyla 30 dakika pilates.

Su içemiyorum bugünlerde:KK43:

gunaydın arkadaslar kahvaltımı yaptım cayımı ıcıp sızlerı okuyorum

kahvaltım

1 yumurta
zeytın,peynır
maydanozlu yogurt
2 cevız,omega3
1 gunkurusu

afiyet olsun canım:KK16::KK16:

Gunaydin kizlar

geri dondum

Eki Görüntüle 560747 Kahvaltım

biraz peynir
bir avuç kuru yemiş
ceri domatescikler
minik tatlı biberlerin icini suzme yoğurt ve keten tohumu ile doldurdum leziz oldular
1 hurma
kahve
omega 3

afiyet olsun kaneelcim:KK16::KK16:

Günaydın kızlar hepinize

Sabah kahvaltım 2 haşlanmış yumurta salata şeklinde, peynir,zeytin,ceviz,avuç içi kadar yufka ile tahin,kaymak, 1 çay kaşığı bal

Şimdi hastaneye gideceğim, kol ve bacaklarımda kırmızı kabartılar var ve çok kaşınıyor, dermatolojiden randevu aldım, gelince görüşürüz, hepinizi öpüyorum:KK16:

günaydım canım,çok doğru diyosun zayıflayayım da gerisi önemli değil,ama yatak odasını bi denicem televizyonu karşıma alıp uygun saatlerde yürüyeyim bakalım,hem yatak odası daha sakin olur benim için :KK76:

afiyet olsun canım,çok da geçmiş olsun..2. bi dr a gitmekle iyi yapmışsın:KK34::KK34:

canım benım,ben 108 kg ıkende balıgı mısırunlayıp kızartıp yıyodum sımdıde oyle yapıyorum o kadarcık mısırunundan hec bıseycık olmaz kendını balıktan mahrum bırakma bence:KK34:

cok gecmıs olsun ıkıncı bır doktora gıtmen ıyı olmus.benımde ellerımde sorun var ne zaman camasır suyuna dokunsam kı hergun dokunuyorum.bulasık mak.camasır mak.el bulasık deterjanına herseye dahıl ederım kendısını camsılın ıcıne bıle katıyorum:))) ellerım mahfoluyo dr gıttım egzama degıl deterjana karsı alerjı dedı eldıven kullanmamı onerdı ama hıc kullanamam suya deterjana dokunmadan temızlıkmı olurmus:KK1:

aynı ben,çamaşır suyu manyağıyım:KK52::KK52::KK52:

Sabah menüm:

2yumurta, peynir, maydonozla omlet
Domates, salatalık, 4 dilim kaşar peynir, roka, maydonoz, yeşil biber.

4km/40 dakika yürüyüş
50 mekik

ebruyla 30 dakika pilates.

Su içemiyorum bugünlerde:KK43:

afiyet olsun canım.sporun için de:KK9::KK9::KK9:
bu aralar suyu ben de içemiyorum:KK50::KK50::KK50:

X