Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar leylak,papadiya canım sizin koşu bantları evin neresinde,benimki salonda çok çirkin duruyo yatak odasına bi yere sıkıştırayım diyorum ne dersiniz

Kızlar selam ,

Menümü yazıp kaçıyorum.

Sabah 10.00
* Yarımdan az simit
* 5 tane zeytin
* 1 parça peynir , 3 parça dil peyniri
* 3 dilim domates
* 1 tane közlenmiş kapya biber
* 1 kaşık bal
* 1 dilim ıspanaklı börek
* 1,5 yumurtadan tereyağlı omlet
* 3-5 ceviz
Valla başka şeyler de yemiş olabilirim.Annemlere davetliydik , muhabbet esnasında yemiş-unutmuş olabilirim.

Öğle 15.00
* İki kaşık yeşil mercimek yemeği
* 1 tane z.yağlı yaprak sarma
* 1 dilim muz
* 1 küçük elma

Akşam 19.30
* 1 parça somon
* 1 parça tavuk
* Sınırsız salata
* 1 kaşık barbunya
* 2 kaşık rus salatası
* Yarım dilim ıspanaklı börek
* 1 sap çiğ brokoli
* 1 ısırık tahin helva
Doydum çok şükür.

Zpor : Temizlik faaliyeti

haftasonu mısafır geldı bız mısafırlıge gıttık pazardı yuruyustu cocuklardı evdı derken hıc zaman bulamadım leylakım sende tursular yapmıssın gule gule yıyın bende az bısey beyaz lahana tursusu kurdum bakem nasıl olcek hıc ıddalı olmadıgım bır konudur tursu konusu:KK52:

iyi akşamlar kızlar leylak,papadiya canım sizin koşu bantları evin neresinde,benimki salonda çok çirkin duruyo yatak odasına bi yere sıkıştırayım diyorum ne dersiniz

ıyı aksamlar bebısım benımkı yatak odasında.sende ufak bır duzenlemeyle oraya koyabılırsın gıbıme gelıyor:KK34:

İyi aksamlar canim..benimki de salonda bi kosede duruyo 1,5 yildir.arka odalara alma girisimim oldu birkac defa ama tv siz olmadi,sevdigim bi program yada dizi aciyorum 45 dk nasil geciyo anlamiyorum:KK1::KK1:cirkin dursun bebegim bosver,onemli olan zayiflamak

haftasonu mısafır geldı bız mısafırlıge gıttık pazardı yuruyustu cocuklardı evdı derken hıc zaman bulamadım leylakım sende tursular yapmıssın gule gule yıyın bende az bısey beyaz lahana tursusu kurdum bakem nasıl olcek hıc ıddalı olmadıgım bır konudur tursu konusu:KK52:

Sagol canimmm,siz de afiyetle yiyin bebisim..ne guzel faal bi haftasonu gecirmissin papisim:-)

dün ve bugunde 1 er saat yurudum :KK8:sımdıde lımonlu suyumu ıcıyorum:nazar:

Supersin datlumm...

Kızlar selam ,

Menümü yazıp kaçıyorum.

Sabah 10.00
* Yarımdan az simit
* 5 tane zeytin
* 1 parça peynir , 3 parça dil peyniri
* 3 dilim domates
* 1 tane közlenmiş kapya biber
* 1 kaşık bal
* 1 dilim ıspanaklı börek
* 1,5 yumurtadan tereyağlı omlet
* 3-5 ceviz
Valla başka şeyler de yemiş olabilirim.Annemlere davetliydik , muhabbet esnasında yemiş-unutmuş olabilirim.

Öğle 15.00
* İki kaşık yeşil mercimek yemeği
* 1 dilim muz
* 1 küçük elma

Akşam 19.30
* 1 parça somon
* 1 parça tavuk
* Sınırsız salata
* 1 kaşık barbunya
* 2 kaşık rus salatası
* Yarım dilim ıspanaklı börek
* 1 sap çiğ brokoli
* 1 ısırık tahin helva
Doydum çok şükür.

Zpor : Temizlik faaliyeti
Birdy herşey iyi hoş. Afiyet bal, şeker, tuz , Hertürlü vitamin olsun. Akşam yemeğine takılı kaldım. Anacığım sen bu kadar çeşidi nerene sığdırdın?Ayrıca yeteneğini de taktir ediyorum. Ben bu kadar çeşidi bir Haftaya sığdırırım ( yapma konusunda ):KK36:

İyi aksamlar canim..benimki de salonda bi kosede duruyo 1,5 yildir.arka odalara alma girisimim oldu birkac defa ama tv siz olmadi,sevdigim bi program yada dizi aciyorum 45 dk nasil geciyo anlamiyorum:KK1::KK1:cirkin dursun bebegim bosver,onemli olan zayiflamak

Bende koşubandını nereye koyacağım konusuna kararveremedim. Eskiden bir ara yatak odasındaydı. Dediğin gibi Orada tv yok olmuyor(tv ye çok düşkün değilim ama koşubandında iyi olur ) Ayrıcana kafamıza gece 3 de düşen klima faciasından sonra yatakodasında fazla birşey bulundurmama taraftarıyım. Koşubandı salonun balkonunda duruyor ( cam balkon ) Aslında orası çok ideal fakat dışarıdan gözükeceğinden çekiniyorum. Arka balkona bornozla çıkıp, ön balkonda da kendi kendine yürüyüp terleyen bir tip düşünün. Sitede adım neye çıkar Acep ?:KK8::21: salonun ortasına kursam , bizim adam üstünden inmez ki ben çıkayım. :26:

Son düzenleme:
Bende koşubandını nereye koyacağım konusuna kararveremedim. Eskiden bir ara yatak odasındaydı. Dediğin gibi Orada tv yok olmuyor(tv ye çok düşkün değilim ama koşubandında iyi olur ) Ayrıcana kafamıza gece 3 de düşen klima faciasından sonra yatakodasında fazla birşey bulundurmama taraftarıyım. Koşubandı salonun balkonunda duruyor ( cam balkon ) Aslında orası çok ideal fakat dışarıdan gözükeceğinden çekiniyorum. Arka balkona bornozla çıkıp, ön balkonda da kendi kendine yürüyüp terleyen bir tip düşünün. Sitede adım neye çıkar Acep ?:KK8::21: salonun ortasına kursam , bizim adam üstünden inmez ki ben çıkayım. :26:

kafanıza klima mı düştü:KK53::KK53:kıss var ya sizin kadar talihsiz bi aile daha görmedim yeminle:KK60::KK60::KK60:
komşulara bi üşüyüp bi terleyip vücudumu şaşırtıyorum dersin
:KK9::KK9::KK9:
Akşam (18:30)et dürüm :KK56:

afiyet olsun canım:KK16::KK16:

Milla by Trendyol un ürünlerine baktım biraz evvel. Çok beğendim. Tam istediğim tarz. Emme 40 bedene kadar çalışıyorlar. Ve hatta muhtemeldir ki, dar kalıpları var. Yani anacım, acil 2 beden daha zayıflamam lazım. Motivasyon noktamı buldum. Milla kadını olmak istiyorum!:21::21:

kafanıza klima mı düştü:KK53::KK53:kıss var ya sizin kadar talihsiz bi aile daha görmedim yeminle:KK60::KK60::KK60:
komşulara bi üşüyüp bi terleyip vücudumu şaşırtıyorum dersin
:KK9::

afiyet olsun canım:KK16::KK16:

Sorma arkadaş birgün kaderim tersine dönecek . Hissediyorum.Öteki tarafta da olsa dönecek. Dönmeli ama dönmezse de döndürürüz bir hileyle .:KK9: düşünüyorum da öbür tarafa göçtüğümde tam bana gelir sıra , cennette kontenjan kalmaz, Cup cehenneme.' Cennete düşeceğini nereden biliyorsun ?' Diye soruyorsan eğer, benim düşüncem bu kadar çileyi, imtihanı boşavermiyorumdur herhalde. Vardır rabbimin bir bildiği.
Komşulara gelince de düşündüm taşındım , zaten onlar alışık bizim tuhaflıklara.Bişeycik olmaz. Koşayım ben balkonda.İlerleyen zamanlarda da çatıya çıkar bambi jumping yaparım :KK60:

Son düzenleme:
X