Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Akşam yemeğim iftarım

Etli lahana sarması, tarhana çorbası, salata, yoğurt,3 tatlı kaşığı kaymaklı ayva tatlısı

Şimdi de çayımı içiyorum, biraz geçmişe gideyim

günaydın kızlar

bidirim günümüz

başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:71.5
bu hafta:70.1
fark:-1.4
yüzde:1.95
umarım yüzdeyi doğru yapmışımdır papadiyacım

Tebrikler canım

ben kaçıyorum kızlar...bugün gezmeğe gidicem ...umarım güzel bi gün olur hepimize...tartılar yüzlerinizi güldürmüştür umarım

Çok cıss yoktur inşallah

Sağol oyam, çocuklara da canım Allah kabul etsin

Tebrikler sersumum

pampişim ellerine sağlık datlum..ama torpilin büyüğünü iyiniyetlime yapmışsın ++ olduğu halde 3. olmuş hatun

tam hesaplamayı yaptım değiştirecektim gelen oldu bebişim kaldı işlerim yoğun bu ara :112:birazdan düzeltiyorum

kıss ben geçen haftayı alıntıladım 55.5 diye bu haftada 55.6 bir de geçen haftadan alıntıladığımı anlar benim karizmam süpperiim dediydim

evet listenin son hali kızlar

nazfiliz.................%1.950

akrep33...............%1.570

reyhan_55............%1.10

melexin..................%1.055

sersum...................%1.015

elifezgi....................%0.905

ficans.....................%0.77

kuzu........................%0.158

kaneel..........................................%0 .000

iğneoyası............+ %0.520

birdy..................+ %0.462

papadiya.............+ %0.293

iyiniyetli...............+%0.180

Hadi yaaa , o zaman süper de kilo vermişsin , çok şaşırdım valla , nasıl oldu ki o kilo alıp-verme işi ?
yıllar önceydi.yıl 2006 tam 6 ay sürdü.60 kg ye inmiştim.öyle böyle hiç memnun kalamadım.devam ettim.karatayla tanıştıgımda 56 kiloydum.çok yavaş adımlarla ilerledim verdim aldım.ama bu sefer kafama koydum 52 olacagım.aralıgın 14 ünde listeyi ben yapacagım o zamana 52 inşallah

canım benim ne mutlu sana.ama bu heyecanı sıkıntıya dönüştürme.inşallah bebegin sağsalım dogacak.insan kötü düşünerek kanser olup kendini bile öldürebilir beyin bu kadar güçlü yönetiyo bedenimizi.iyi düşün iyi olsun

ficanscım,tebrikler canım
leylak kız sen bildirim neyin yapmamışsın.kaç kilo verdin canımcım.hafta içi senden gaz alarak kıyasıya yürüdüm.söyle bakim merak ettim

Ben de pek çekinirim kendisinden ama kullanırım da

Ne güzel dur diyebilmişsin kendine canım

Kilonı istikrar ile koruyorum 69 69 69

Gider kalan kilolar da merak etme canım, sabır

45 dk yürüdüm geldim

78 kilo olmuşluğum da var birdy

İnanamıyorum canım yaa e şimdi Süperssin o zaman

Tebrikler canım güzel kilo vermişsin,tam uyduktan sonra tüm kilolar gider

2.öğünüm
etli taze fasülye
tavuk
patlıcan salatası

Afiyet olsun canım

eşime dedim yarın alışveriş yapınca bereketli olurmuş ,ben yarın alışverişe çıkacam dedim.bereket değil hepten zarara uğrarız otur oturduğun yerde dedi. şaka bir yana ihtiyaç yok ama yarın mutfaga birşeyler alma niyetindeyim.bu bereket kampanyasını kaçırmak istemem

tatil başlasınnn

geçen hafta eve tünemiştim,sıkıntıdan patlamıştım.bu hafta sonu atacam kendimi sokaklara.hafta sonu kafa dagıtmayınca hafta içi stress.....
bu hafta sonu yine yalnızım evlenmeden önce daha çok görüşüyorduk adamla ,evlendikten sonra adamın kariyer yapası geldi.

2.öğünüm
1 kase kereviz çorbası
1 tabak biber dolması
turşu kavurma
yoğurt
2 medine hurması

Afiyet olsun canım

sağol canım,sana da afiyet olsun allah kabul etsin ficanscım

Sağol leylakcım,âmin

Gez canım, dağıt kafayı, Erzurum'da soğuklar başlamıştır dimi canım

reyhancım daha önce sormuştun branşımı pdr ciyim canımcım ben cevabı yazmıştım ama gönderememiş olabilirim:26: bu aralar okul yoğun bayağı bir de kızımla uğraşıyorum yazıcam birazdan

bizim burasının pazarı yarın alışveriş yapıcimm ben de

Akşam yemeğim iftarım

Etli lahana sarması, tarhana çorbası, salata, yoğurt,3 tatlı kaşığı kaymaklı ayva tatlısı

Şimdi de çayımı içiyorum, biraz geçmişe gideyim
afiyet olsun tatlım
Tebrikler sersumum

zopayı da atmışsın kendinee
2.öğünüm
1 kase kereviz çorbası
1 tabak biber dolması
turşu kavurma
yoğurt
2 medine hurması

afiyet olsunn

Ben de alışveriş yapacağım,aşûre malzemesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…