Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cınladı cınladı :)))

Cınladı cınladı :)))

afıyet olsun canım tatlıyı kendınmı yaptın?

evet canım ben yaptım tatlıyı. kedidilinin arasına muhallebi koyup rulo şeklinde sardım yanyana koyarak borcama dizdim.üzerinede çikolatalı sos döktüm...tadı damağımda kaldı ama 2 çataldan sonra kendi kendime dur daha fazla ileri gitme tartıyla aranı bozma dedim:))

ellerıne saglık canım.ıyı yapmıssın tatmak yeterlı

hımmm annen sana yemek yaptırmamış leylakım

yok kıss evlenmeden önce de ben yapardım yemekleri,çok severim yemek yapmayı.hatta babam bana muhteşem yüzyılda ki aşçının adıyla seslenir''şeker ağa''
düdüklüyü de annem ilk evlendiği yıllarda kullanmış ve düdüklü patlamışe tabi mutfak mahvolunca o da bi daha eve sokmamış kendisinio yüzden düdüklü hiç kullanmamıştım

23.11.2012 TARİHLİ LİSTEMİZ

nazfiliz.................%1.950
akrep33...............%1.570
iyiniyetli................%1.067

melexin..................%1.055
sersum...................%1.015
elifezgi....................%0.905
kuzu........................%0.158

kaneel..........................................%0.000:44:

iğneoyası............+ %0.520
birdy..................+ %0.462
papadiya.............+ %0.293

kızlar hepınızı tebrık edıyorum kg verılsın verılmesın bu baslık altında toplanıp bu bırlık ve beraberlıgı yasamak bıle tebrıge takdıre şayan bır durum bence

amiboit,reyhan-55,eddoras kızlar kendınızı eklersınız bır zahmet..hepınızı opup yuruyuye kacıyorum

amiboit,reyhan-55,eddoras kızlar kendınızı eklersınız bır zahmet..hepınızı opup yuruyuye kacıyorum

Papişim ben + 100 deyim kıss geçen hafta 55.5 mişim bu hafta 55.6 yanlışlık olmuş kıslarrr ben geçen haftayı alıntılayıp bu haftaki kilomu yazmıştım yaw bakayım yanlış mı yapmışım:26:

Bu arada papişim liste için teşekkürler

herkesi tebrik ediyorum kızlarpapadiyamın dediği gibi önemli olan burda ve karataylı olmak.kilo veremeyenler üzülmeyin,haftaya sıra sizde

Papişim leylakım reyhanım yürüdüm sonunda

geç oldu papiş farkındayım ama ancak girebildim.

Başlangıç tarihi:07/07/2012
Başlangıç kg:56
Geçen hafta: 54.4

Bu hafta:53.8kg
Fark: 0.6 kg
Boy:165 cm
yüzde:%1.10

23.11.2012 TARİHLİ LİSTEMİZ

nazfiliz.................%1.950
akrep33...............%1.570
reyhan_55............%1.10
iyiniyetli................%1.067

melexin..................%1.055
sersum...................%1.015
elifezgi....................%0.905
kuzu........................%0.158

kaneel..........................................%0 .000

iğneoyası............+ %0.520
birdy..................+ %0.462
papadiya.............+ %0.293

yorgunluktan ölüyorum bugün nöbetçiydim.bildirim yapayım kaykılayım

akşam arkadasa davetliydik neler yedim.
1 büyük parca su böregi(kalorili bişeydi)
1 dilimçikolata soslu ıslak kek

sabah tok uyandım.1 yaş hurma,5 zeytin,1 çb ceviz,omega3

ne kadar çok vermişsin hekate
Canım sen ilaca mı başlamıştın sanki öyle hatırladım sen bizim bidenemizsin kıss o da ne demek

Canımsın. Sağol. Evet, Tiroidimin tamamı alındığı için hormon kullanıyorum hergün, yüksek dozda. Aralık sonunda sintigrafi çektireceğim için ilacım değişti, dozu epeyce düştü. Tiroid de metabolizmayı doğrudan etkiliyormuş. Hep uyuyasım var ve ellerim falan şişmeye başladı sabahları. Daha da 1 aydan fazla varve son 15 gün ilacı tamamen kesecekler. Bakalım o zaman napıcaz... Ama asıl kötü olan ne biliyor musun? Saçımı boyatmam yasak! Takke düştü, kel göründü... Beyazlar çıkmaya başladı dipten dipten. Annem duysa, deli kızın derdi der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…