Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlar selam ,
Kahvaltıyı müteakiben dün kafaya koyduğum gibi spor salonuna gittim , sağlam ağırlık çalıştım , üzerine protein tozumu içtim , eve geldim , hafif bi temizlik sonrası banyo , yemek , şimdi biraz size takılıcam.Sonra alışveriş ve yemek işi var.Aklıma yemek gelmiyo , bi diyin bakiim sizde ne yemek var?

sporun için
:KK9::KK9::KK9:
ben de alışverişi yaptım geldim birdy.akşama tavuk yapiciiimmm:KK23::KK23::KK23:

1.öğünüm:KK56:
kars kaşarı ile lorlu omlet
7 zeytin
beyaz peynir
1 tatlı k. çörekotlu bal
1 çb ceviz
közlenmiş kırmızı biber

2.öğün:KK56:
1 koca kase kereviz çorbası
1 tabak barbunya
1 hurma
yoğurt

aksama davet var.bakalım ne cıslar var.inşallah yemek zorunda kalmam:26:

birazdan 45 dak yürüyecegim

Canlar selam ,
Kahvaltıyı müteakiben dün kafaya koyduğum gibi spor salonuna gittim , sağlam ağırlık çalıştım , üzerine protein tozumu içtim , eve geldim , hafif bi temizlik sonrası banyo , yemek , şimdi biraz size takılıcam.Sonra alışveriş ve yemek işi var.Aklıma yemek gelmiyo , bi diyin bakiim sizde ne yemek var?
potein tozunun çok zararlı oldugunu anlatıyor hoca kitabında canım.zaten kaliteli protein alıyoruz.2 yumurta,et,baklagil,kuruyemiş vs.ihtiyacın yok canım.

1.öğünüm:KK56:
kars kaşarı ile lorlu omlet
7 zeytin
beyaz peynir
1 tatlı k. çörekotlu bal
1 çb ceviz
közlenmiş kırmızı biber

2.öğün:KK56:
1 koca kase kereviz çorbası
1 tabak barbunya
1 hurma
yoğurt

aksama davet var.bakalım ne cıslar var.inşallah yemek zorunda kalmam:26:

birazdan 45 dak yürüyecegim

afiyet olsun. bende akşama tehlikeli ortamlarda olacağım. yarın tartı günü ve perşembe akşamına cıssss bir o kadar da misssss mama imtihanı konulmuş
karnımı akşam yemeğinde güsseeel doyurup gitmeyi planlıyorum. menüde uskumru olacak, fırında yaparım. üstüne de bi tahin helva yerim artıkın:KK23:

canim oncelikle hosgeldin.bence gayet iyi gidiyorsun.hic korkma.ilk basta tabiiki odem oldugu icin hizli gidecektir.ama bence onemli olan diyetini bozmadan emin adimlarla ilerlemen...kac kiloyla basladin.kac kilo olmak istiyorsun....

canim afiyet olsun...erken kahvalti yapmam iyi olmus.metabolizman daha iyi calisacaktir.yarin tarti gunu ins.iyi kilo vermisindir...

denemem sende hosgeldin.suan kac kilosun ve kac kilo vermek istiyorsun...

ask olsun melexin asil sen olmazsan topik coker....

ben 56.3 kiloyum hedefim 50, boyum da 157. İnsanity yapıyorum spor olarak bakalım karatayla kaç kilo vereceğim bu sefer.

Bu arada bu topic gördüğüm en hareketli topic ne güzel yaa :)) Yetişemiyorum yazdıklarınızı okumaya :KK1:

Umarım karatayla herkes istediği kiloya düşer :))

canim gunaydin.dun aksam gonderdigim mesaji begenmissin....

suan kizimla hit bir parca dinliyoruz...pepee 2 ekmek aldim...yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorum.....

israrla soruyorum hangi manada begendin.umarim mantikli bir aciklaman vardir.....:KK53::KK53::KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

birdy canim israrla mantikli bir aciklama bekliyommmmmm...:KK53::KK53::
.mesajimi gormedinmi yoksa.....:44::44::44::44::44:

canim gunaydin.dun aksam gonderdigim mesaji begenmissin....

suan kizimla hit bir parca dinliyoruz...pepee 2 ekmek aldim...yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorum.....

israrla soruyorum hangi manada begendin.umarim mantikli bir aciklaman vardir.....:KK53::KK53::KK53:

Açıklıyorum cicim.Şimdi ben dün sayfaları okudum-okudum , sonra biliyosun üzerimde çok ağır bi " beğenme baskısı" var , "Allaaaaah dedim , ben gene beğenmedim kimseyi.Sonra hayatım ben sayfaya bi giriştim , ne var-ne yok herşeyi beğendim.Bu arada sen de nasiplenmiş anlıycağın :KK1::KK1::KK1:
Mantıklı mı , valla bence gayet mantıklı :KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar kendı adıma bır acıklama yapmak ıstıyorum.hepınızı cok sevıyorum.

hayat zaten yeterınce zor ev,iş, sorumluluklar,hastalıklar vs vs butun bunların dısında burda kurdugumuz kucuk ve keyıflı bır dunyamız var espırı anlayısı olmayan arkadaslar zaten o muhabbetlere dahıl olmazlar.dahıl olanlar alınganlık gostermeyecek olanlardır.mısal ben:KK1::KK1: o yuzden benım acımdan sıkıntı yok :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hah , çok güzel özetlemişsin Papadiyam , bence de sıkıntı yok , Sertab Erener'in de dediği gibi " Hadi gelin üstüme korkmuyoruuuuuuum" :34:

sporun için
:KK9::KK9::KK9:
ben de alışverişi yaptım geldim birdy.akşama tavuk yapiciiimmm:KK23::KK23::KK23:
Benim de aklımda tavuk ya da ciğer vardı hayatım , bi de yanına bişey uydurabilirsem bugün de böyle geçer.:nazar:
te
potein tozunun çok zararlı oldugunu anlatıyor hoca kitabında canım.zaten kaliteli protein alıyoruz.2 yumurta,et,baklagil,kuruyemiş vs.ihtiyacın yok canım.
Hayatım sağol uyarın için.Ağırlık çalışması sonrası gerekli , kaslarda mikro yırtılmalar oluyor , bunun tamiri için extra protein gerekli.Kas büyümesi de bu şekilde gerçekleşiyo zaten.Baklagillerden gelen protein eksik protein yani aminoasit zinciri tam değil , o yüzden onları hiç sayma (tabii ki çok faydalı ama hayvansal proteinle aynı şey diiil) ...Falan filan başını şişirmiiim , ben konulara biraz meraklıyım da , çenem düştü :KK34:

ramaska canım şimdi ben eccük stres oldum:18: tartıda eksi çıkacağım inşallah ( çünküm 5sabah+5öğlen ve 5 gece yatmadan önceki ölçümüm eksi çıkacağımı söylüyor) . ammaaaa öğle aralarında biraz alış veriş biraz yürüyüş temposundaki yürüyüşüm işe gelip gitmelerim dışında çok hareketim yok. geçen hafta 3 gün oruç tuttuğumdan hızlı kilo vermiştim, belki su kaybettimse bir kısım su geri gelmiş olabilir. hala regl dönemimdeyim. yarın az kilo vermiş olursam şimdiden bahanelerimi sıralayayım dedim:KK14: önemli olan az veya çok vermek değil sağlıklı ve düzenli beslenmek değil mi. neydi bi atasözü vardı ''az veren yağdan çok veren kastan:KK53:''

ask olsun canim niye stres oluyorsun.rahat ol.onemli olan sagligin ve diyetine sadik olman...ben motive etmek icin oyle soyluyorum....
yavas ama emin adimlarla ileriiiiii.....:KK34::KK34::KK34:

ben 56.3 kiloyum hedefim 50, boyum da 157. İnsanity yapıyorum spor olarak bakalım karatayla kaç kilo vereceğim bu sefer.

Bu arada bu topic gördüğüm en hareketli topic ne güzel yaa :)) Yetişemiyorum yazdıklarınızı okumaya :KK1:

senin adina sevindim.vermek istedigin kilo azmis.ins.hedefine emin adimlarla ulasirsin....bu arada fransiz kaldim insanity ne ilk kez duyuyorum....
canim evet topik hareketli....allah muhabbetimizi ARTTIRSIN.kilolarimizi AZALTSIN insallah.....:KK1::KK1::KK1::KK1:

merhabalar arkadaşlar.
uzun zamandır uğrayamadım.
geçtiğimiz 11 kasım pazar günü annemi kaybettim.
kalp yetmezliği ve şeker hastasıydı.
sizlerle paylaşmak istedim.
burayı bırakmayı hiç istemem.ara sıra okurum.yazamazsam bir müddet kusura bakmayın.
hepinizi çok öpüyorum.
Allaha emanet olun canlarım.

ramaska canım şimdi ben eccük stres oldum:18: tartıda eksi çıkacağım inşallah ( çünküm 5sabah+5öğlen ve 5 gece yatmadan önceki ölçümüm eksi çıkacağımı söylüyor) . ammaaaa öğle aralarında biraz alış veriş biraz yürüyüş temposundaki yürüyüşüm işe gelip gitmelerim dışında çok hareketim yok. geçen hafta 3 gün oruç tuttuğumdan hızlı kilo vermiştim, belki su kaybettimse bir kısım su geri gelmiş olabilir. hala regl dönemimdeyim. yarın az kilo vermiş olursam şimdiden bahanelerimi sıralayayım dedim:KK14: önemli olan az veya çok vermek değil sağlıklı ve düzenli beslenmek değil mi. neydi bi atasözü vardı ''az veren yağdan çok veren kastan:KK53:''

ask olsun canim niye stres oluyorsun.rahat ol.onemli olan sagligin ve diyetine sadik olman...ben motive etmek icin oyle soyluyorum....
yavas ama emin adimlarla ileriiiiii.....:KK34::KK34::KK34:

senin adina sevindim.vermek istedigin kilo azmis.ins.hedefine emin adimlarla ulasirsin....bu arada fransiz kaldim insanity ne ilk kez duyuyorum....
canim evet topik hareketli....allah muhabbetimizi ARTTIRSIN.kilolarimizi AZALTSIN insallah.....:KK1::KK1::KK1::KK1:

birdy canim aciklama icin tesekkur....1 gunde 31 begeni.....:KK9::KK9::KK9::KK9:

merhabalar arkadaşlar.
burayı bırakmayı hiç istemem.ara sıra okurum.yazamazsam bir müddet kusura bakmayın.
hepinizi çok öpüyorum.

canim basin sag olsun.allah sabir versin.

merhabalar arkadaşlar.
hepinizi çok öpüyorum.

başınız sağolsun canım,mekanı cennet olsun anneciğinin.çok üzüldüm:KK5::KK5::KK5:

X