Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Aaaaa eşin seni fazla gözünde büyütmüş.Övünmek gibi olmasın ama en az 15 kere hiç tutturmamış (dikkatini çekerim "tutturamamış değil , istedim de tutturmadım yane) insan var bu topikte :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60: Sanırım dün benim yanlış anlama ve yanlış anlatma günümdü:KK60: Şuan mesajını okuyunca ve ne kadar yanlış anladığımı anladım ve koptum. :KK60:60::KK60:Bu mesajı ben ooooo kadar hemde oooooo kadar farklı algıladım ki. Ben cidden türünün son örneğiyim. Kendimle gurur duyuyorum. :KK60:

Son düzenleme:
kizlar uykum kacti.geldim 1 sattir okuyirum.cvp yazdim uzun uzun sonra internet gitti.yazdiklarimda gitti...uffffffffffff
neyse simdi uykum geldi gidip 1 saat daha uyuyayim.sonra tekrar yazarim.herkese iyi uykular....optummmmmm
uyuyabildin mi bari canımm:KK5::KK5:
hamişliğin son dönemleri uyku sorunum çok olurdu benimde:KK5:

Selam kızlar nasılsınız

Bu aralar giremedim,ara ara okudum ama

Sayfalar uçmuş maşallah, Allah muhabbetimizi artırsın

Bugün oruçlu oacağım inşallah

Sahurumu yaptım ezanı bekliyorum o arada size bakayım dedim

Yediklerim :KK56: klasik Karataya ilave olarak yarım dilim ekmek üzeri tereyağı ve yarım çay kaşığı ballı,küçük birer elma ve armut,sütlü kahve,yeşil çay

Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:
:KK16::KK16: Allah kabul etsin canımm:KK16::KK16:
Bugün bi degisiklik yaptım karbonhidrat fakiri ekmekten Peynirli tost iki Ceri domates 3 zeytin ve süt
kahvaltimi evde yapıp ise gideceğim diger türlü. Cok zor oluyor

:KK16::KK16: afiyet olsun canımm:KK16::KK16:

Oyacığım bir kutup ayusu nasıl bir sürpriz yapar ki. Ve hatta nasıl bir sürpriz bekler ki :KK60:

Dün ki mevzu da Papadia yoktu. Okuyunca yanlış anlamaz umarım :44:

üzülme tatlım Türk erkeği nasılsa :KK9::KK9:
pampiş yanlış anlamaz canım o espriden anlar..üzülme bence:KK16::KK16:

sabahları sizinle olmak güzellll:KK54::KK54::KK54::KK16::KK16:

sabah menümm..
:KK56::KK56::KK56:

kavurmalı yımırtaa
kendi yetiştirdiğim maydanozlarımm(maydanozlarım bitti inşallah sulayınca yenileri çıkar..:26::26:)
peynirr.

:KK56::KK56:

pampişimm,leylakımmm ben bugün yine protein yapıyomm :KK53::KK53::KK52::KK52:

sabahları sizinle olmak güzellll:KK54::KK54::KK54::KK16::KK16:

sabah menümm..
:KK56::KK56::KK56:

kavurmalı yımırtaa
kendi yetiştirdiğim maydanozlarımm(maydanozlarım bitti inşallah sulayınca yenileri çıkar..:26::26:)
peynirr.

:KK56::KK56:

pampişimm,leylakımmm ben bugün yine protein yapıyomm :KK53::KK53::KK52::KK52:

afiyet olsun canım ..sabahları senin de burda olman çok güzel:KK16:

kizlar gunaydin.hepinize...
sersum canim evet uyudum 1 saat kadar sonra kizimi krese goturdum...
sabah cok sinir oldum o kadar cvp yaz sonra internet gitsin...
sonra yazmak zopr geldi.bende takiliyordum buralarda.....
melexin evlilik yildonumunuz kutlu olsun.nice mutlu senelere ins.kazasiz belasiz....allah seni,aileni ve esyalarini korusun....
papadiya canim beni dusundugun icin sagol. benim bulasik makinem yok almayida dusunmuyorum.bulasik biriktirmeyi sevmiyorum...esim sadece kahvalti ediyor.kizim sadece aksam yemek yiyor.misafirde gelmiyor..bende sabah ve aksam yiyorum o yuzden ihtiyac duymadim...obur turlu en az 3 gun makimada bulasik biriktirmem gerek...
sersum canim sayisal oynadinmi?

gunaydın kıssslaaarrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

hepımız ıcın harıka bır gun olsun ınsaalah

sersumum sabah sabah senı burda gormek ne guzel gunaydın datlum ve afıyet olsun.proteın gununde kolay gelsın:KK34::KK34:

melexın naber yavru napıyon bakem aksam çökertmıssın topıgı kıs ev bıttı burayamı el attın :KK52::KK52::KK52:

nazfılız bebeem salla gıtsın sen elalemı ne takıyon be yaw
herkes her durumda olumsuz konusacak bır sebep bulur kendını kımseye begendırmek zorunda degılsın :KK76::KK76::KK76:

sersum canim yarin tarti gunu bugun protein gunu yapiyorsunnnn.....:KK28::KK28::KK28::KK28:
iddiali gordummmm.ins.iyi kilo verirsin canim....

$evlilikkutlama2.jpg

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Karatay diyetine pazartesi başladım. Forumu başından beri gözgezdirerek okudum. Aranıza bende katılmak istiyorum. Burayı okuyunca daha bir motive oluyor insan.
Hep kilo problemim oldu. Hiç zayıf olamadım. Versemde hemen alıyorum kiloları. Bu sefer kararlıyım inşallah. Bir sürü yöntemle kilo vermeye çalıştım. Bundaki gibi dinç ve tok olmamıştım.33 yaşındayım ,iki kızım var. Çalışıyorum.

19.11.2012 89,2 kg
21.11.2012 86,8 kg

Hedefim 62 (süre sorun değil ne zaman olursa)

sevgiler...

bu sayfayı yine açamıyorum sadece konuya cevap ver butonuna tıklayınca görebiliyorum
melexin eşin hiç hatırlamadımı benim eşim de hiç hatırlamaz ama adamcaz kendi doğum gününü bile unutur ...

aaa yazınca açıldı

Aramızda kalsın ama bende unutmuştum.:KK9:Bir gün önce hatta 1 aydır aklımdaydı ama dün unuttum gitti.Hele de sizlerle yazışırken uçtu kafamdan.Dün ki tarih bizim için 2 kere önemli. 1- resmi olarak çıkma tarihimiz 2- evlilik yıldönümümüz :KK9:
Gece nerede kaldı bu diye düşünürken aklıma geldi.İşi vardı zaten biliyordum geç geleceğini o nedenle bende hazırlık yapmamıştım zaten. 14 yıl olmuş. Pehhhh. İlk yıllar araba,tek taş,3 taş, ve hatta en kalınından takı setleri gelirdi,öylesine dev çiçekler yollardı ki getiren çiçekciyi göremezdim.Sonra ki yıllar elektronik ürünlere dönmeye başladı olay.Dev ekran tv ler,laptoplar, cep telefonları ( meğer adam kendine almaya başlamış tv yi filan, maç geniş ekranda iyi izleniyor ya) Sonra ki yıllar yemeğe çıkma , parfüm alma olarak devam etti. Son bir kaç yıldır " ya valla aklımdan çıkmış , haftasonu kahvaltıya , yemeğe gideriz " şeklindeki açıklamalara döndü:KK9: İşin tuhafı biz zaten her haftasonu dışarıda kahvaltı yapıyoruz, yemeğe çıkıyoruz.:KK9:dün gece de aynen böyle bir mevzu oldu. O kapıdan ( bu arada ben buraya "kapıdan " yazmaya çalışıyorum , klavye ısrarla "Apo'dan " yazıyor. Akıllı klavyeymiş ya :KK9: )girdiğinde benim surat buldog köpeği (o kadar mevzu olunca doğal olaraktan )şeklindeydi :KK9:" ne oldu birşey mi oldu:KK53: ????"" Yok birşey :KK43:seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun " ühüüüüüüühüüüü:KK43::KK43: Karşı tarafın yanıtı :
- ben sizin için çalışıyorum , ne yapayım işimi bırakıp mı geleyim ???
- ühüüüüühüüühüüü
- yani bilseydim şey yani çiçek yaptırırdım( biliyordu yalancı , dün ben ona bugün ayın kaçı diye sordum ( zaten ben bu soruyu ona ne zaman sorsam "evlilik yıldönümümüz mü "diye soruya soruyla cevap verir))
Kısacası konu böyle açılıp kapandı. % 90 bugün çiçek alıp gelir ve aldığı çiçeği arabada unutur ve bana arabanın anahtarını uzatıp " sana çiçek almıştım , araba da unuttum , alıp gelsene.Valla çok yorgunum. Hem arabanın yeri de iyi değil , sen uygun bir yere çekersin"

afiyet olsun canım ..sabahları senin de burda olman çok güzel:KK16:
sağol canımm:KK16::KK16:
kizlar gunaydin.hepinize...
sersum canim evet uyudum 1 saat kadar sonra kizimi krese goturdum...
sabah cok sinir oldum o kadar cvp yaz sonra internet gitsin...
sonra yazmak zopr geldi.bende takiliyordum buralarda.....
melexin evlilik yildonumunuz kutlu olsun.nice mutlu senelere ins.kazasiz belasiz....allah seni,aileni ve esyalarini korusun....
papadiya canim beni dusundugun icin sagol. benim bulasik makinem yok almayida dusunmuyorum.bulasik biriktirmeyi sevmiyorum...esim sadece kahvalti ediyor.kizim sadece aksam yemek yiyor.misafirde gelmiyor..bende sabah ve aksam yiyorum o yuzden ihtiyac duymadim...obur turlu en az 3 gun makimada bulasik biriktirmem gerek...
sersum canim sayisal oynadinmi?
evet yaa insan bazen yazıyo yazıyo hepsi gidiyor:KK53:..ondan ötürü ben cevabı göndermeden hepsini kopyalıyorum:KK53::KK53:..alışkanlık oldu tavsiye ederimm:KK16:
bugün oynıycam tatlım :KK52::KK52:

sersumum sabah sabah senı burda gormek ne guzel gunaydın datlum ve afıyet olsun.proteın gununde kolay gelsın:KK34::KK34:

melexın naber yavru napıyon bakem aksam çökertmıssın topıgı kıs ev bıttı burayamı el attın :KK52::KK52::KK52:

herkes her durumda olumsuz konusacak bır sebep bulur kendını kımseye begendırmek zorunda degılsın :KK76::KK76::KK76:
:KK16::KK16::KK16: seviyom ben bu gacıyı beyaaa :KK19::KK19::KK19::KK16:
sersum canim yarin tarti gunu bugun protein gunu yapiyorsunnnn.....:KK28::KK28::KK28::KK28:
iddiali gordummmm.ins.iyi kilo verirsin canim....
evet evet bakalım noolcakk:KK52::KK52:
melexin ben sana dedim pampişim espürüden anlar diyee:KK34::KK16::KK16:

Karatay diyetine pazartesi başladım. Forumu başından beri gözgezdirerek okudum. Aranıza bende katılmak istiyorum. Burayı okuyunca daha bir motive oluyor insan.
Hep kilo problemim oldu. Hiç zayıf olamadım. Versemde hemen alıyorum kiloları. Bu sefer kararlıyım inşallah. Bir sürü yöntemle kilo vermeye çalıştım. Bundaki gibi dinç ve tok olmamıştım.33 yaşındayım ,iki kızım var. Çalışıyorum.

19.11.2012 89,2 kg
21.11.2012 86,8 kg

Hedefim 62 (süre sorun değil ne zaman olursa)

sevgiler...

aramıza hoşgeldin:KK16::KK16:
ilk sayfaları okumakla iyi etmişsin..sana yardımı dokunacaktır..bizlerde takıldığın yerde buradayız merak etme:KK34:..kolay gelsin:KK16::KK16:

günaydın:KK3::KK3:
menü bildirimi:
dün sabah: 1 bardak elma çayı
1avuç badem
tavda pırasalı 2 yumurta
1 çay kaşığı çörekotu

Öğlen: tavuk ızgara
1 avuç fındık
yarım domates
2 dilim küp peyniri
1,5 kibrit kutusu kadar kabak tatlısı

İkindi : kabak tatlısı iştahımı açmış olup iş yerinde hantır hantır ne yesem diye dolaştım. iyi niyetlinin baştan çıkarıcı browni mesajlarını görmezden gelerek ' kötü örnek örnek değildir' düsturu ile çayıma eklediğim tarçın çubuğundan medet ummuş iştahımın kapanması ile '5 saat mamma yok' hedefimi tutturmuş bulunmaktayım.

akşam (tabii ki haklı bir övünç kıvanç ve iştahla): az tavuk
1 yemek kaşığı bulgur pilavı
21 zaytin:KK30:
7-8 kabuklu fıstık
1 kase yoğurt
2 dilim greyfurt
d vitamini
Gün boyunca:2 yeşil çay, 2 bardak elma çayı

bu sayfayı yine açamıyorum sadece konuya cevap ver butonuna tıklayınca görebiliyorum
melexin eşin hiç hatırlamadımı benim eşim de hiç hatırlamaz ama adamcaz kendi doğum gününü bile unutur ...

aaa yazınca açıldı

Çok İyisiniz yahu. Cidden bir de benim gibi anlayış kıtı olsanız ne yapardık. Papadiacığım topiği okudun sanırım. Benim şuan vaktim kısıtlı, çıkmam gerek. Dün için çoooook özür dilerim. Hepinizi çok seviyorum. Çiçekler çok güzel. Çok teşekkür ederim. Yemin ederim ki sizin gösterdiğiniz ilgiden sonra kocamdan birşey beklememe gerek kalmadı. :KK9::KK54:

Aramızda kalsın ama bende unutmuştum.:KK9:Bir gün önce hatta 1 aydır aklımdaydı ama dün unuttum gitti.Hele de sizlerle yazışırken uçtu kafamdan.Dün ki tarih bizim için 2 kere önemli. 1- resmi olarak çıkma tarihimiz 2- evlilik yıldönümümüz :KK9:
Gece nerede kaldı bu diye düşünürken aklıma geldi.İşi vardı zaten biliyordum geç geleceğini o nedenle bende hazırlık yapmamıştım zaten. 14 yıl olmuş. Pehhhh. İlk yıllar araba,tek taş,3 taş, ve hatta en kalınından takı setleri gelirdi,öylesine dev çiçekler yollardı ki getiren çiçekciyi göremezdim.Sonra ki yıllar elektronik ürünlere dönmeye başladı olay.Dev ekran tv ler,laptoplar, cep telefonları ( meğer adam kendine almaya başlamış tv yi filan, maç geniş ekranda iyi izleniyor ya) Sonra ki yıllar yemeğe çıkma , parfüm alma olarak devam etti. Son bir kaç yıldır " ya valla aklımdan çıkmış , haftasonu kahvaltıya , yemeğe gideriz " şeklindeki açıklamalara döndü:KK9: İşin tuhafı biz zaten her haftasonu dışarıda kahvaltı yapıyoruz, yemeğe çıkıyoruz.:KK9:dün gece de aynen böyle bir mevzu oldu. O kapıdan ( bu arada ben buraya "kapıdan " yazmaya çalışıyorum , klavye ısrarla "Apo'dan " yazıyor. Akıllı klavyeymiş ya :KK9: )girdiğinde benim surat buldog köpeği (o kadar mevzu olunca doğal olaraktan )şeklindeydi :KK9:" ne oldu birşey mi oldu:KK53: ????"" Yok birşey :KK43:seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun " ühüüüüüüühüüüü:KK43::KK43: Karşı tarafın yanıtı :
- ben sizin için çalışıyorum , ne yapayım işimi bırakıp mı geleyim ???
- ühüüüüühüüühüüü
- yani bilseydim şey yani çiçek yaptırırdım( biliyordu yalancı , dün ben ona bugün ayın kaçı diye sordum ( zaten ben bu soruyu ona ne zaman sorsam "evlilik yıldönümümüz mü "diye soruya soruyla cevap verir))
Kısacası konu böyle açılıp kapandı. % 90 bugün çiçek alıp gelir ve aldığı çiçeği arabada unutur ve bana arabanın anahtarını uzatıp " sana çiçek almıştım , araba da unuttum , alıp gelsene.Valla çok yorgunum. Hem arabanın yeri de iyi değil , sen uygun bir yere çekersin"

olanla yetinmesini bilcez artık şekerimm:KK34::KK34:..napalım dedim ya klasik türk erkeki bunlar..:KK9::KK9:
bizim ne hayallerimiz vardı bu yıl için..20 eylül de bizim yıldönümümüz..hep 15. yılda ben yeniden güzel beyaz bir elbise giyip arkadaşlarımızla şööle güzel bir sahil lokantasında yemek verip kutlayacaktık.:KK14::KK14:

emme velakin hakkarinin sümbül dağının eteklerinde izbe bir kebapçıda adana yiyerekten kutladık 15. yılımızı..:KK5::KK5:

sağlık olsun..:KK34: biz bir arada olalım hepimiz için bence en önemlisi buu..:KK16::KK16:

ohana aile demek aile demek kimse yalnız değildir dimek unutma..:KK19::KK16::KK16::KK16::KK9:

Son düzenleme:
2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif

Dostlara günaydın,

Sevgiye sevgi katmak için

yola çıkanlara günaydın.

Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.

Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.

Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.

Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.

Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.

Dağa taşa kurda kuşa günaydın.

Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.

Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.

Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.

Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.

Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.

Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.

Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.

Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.

Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar
jbgebm2bvbk.gif

Sana da günaydın. Ayrıca şu fıstık aynı ben :KK9:

günaydın:KK3::KK3:
menü bildirimi:
dün sabah: 1 bardak elma çayı
1avuç badem
tavda pırasalı 2 yumurta
1 çay kaşığı çörekotu

Öğlen: tavuk ızgara
1 avuç fındık
yarım domates
2 dilim küp peyniri
1,5 kibrit kutusu kadar kabak tatlısı

İkindi : kabak tatlısı iştahımı açmış olup iş yerinde hantır hantır ne yesem diye dolaştım. iyi niyetlinin baştan çıkarıcı browni mesajlarını görmezden gelerek ' kötü örnek örnek değildir' düsturu ile çayıma eklediğim tarçın çubuğundan medet ummuş iştahımın kapanması ile '5 saat mamma yok' hedefimi tutturmuş bulunmaktayım.

akşam (tabii ki haklı bir övünç kıvanç ve iştahla): az tavuk
1 yemek kaşığı bulgur pilavı
21 zaytin:KK30:
7-8 kabuklu fıstık
1 kase yoğurt
2 dilim greyfurt
d vitamini
Gün boyunca:2 yeşil çay, 2 bardak elma çayı

:KK9::KK9::KK9: tebrik ederim yimediğin browni için :KK16:

olanla yetinmesini bilcez artık şekerimm:KK34::KK34:..napalım dedim ya klasik türk erkeki bunlar..:KK9::KK9:
bizim ne hayallerimiz vardı bu yıl için..20 eylül de bizim yıldönümümüz..hep 15. yılda ben yeniden güzel beyaz bir elbise giyip arkadaşlarımızla şööle güzel bir sahil lokantasında yemek verip kutlayacaktık.:KK14::KK14:

emme velakin hakkarinin sümbül dağının eteklerinde izbe bir kebapçıda adana yiyerekten kutladık 15. yılımızı..:KK5::KK5:

sağlık olsun..:KK34: biz bir arada olalım hepimiz için bence en önemlisi buu..:KK16::KK16:

ohana aile demek aile demek kimse yalnız değildir dimek unutma..:KK19::KK16::KK16::KK16::KK9:

Bir gün gelecek kızımın seyrettiği lilo ve stik seni bu kadar duygulandıracak deseler inanmazdım :KK43: Herşeyiyle hayat güzel

X