Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizlar gecmisi okuyorum da ne cok yaziyorsunuz. Arada yazamasam da girip okuyordum sizi ama her sayfaya yetisemiyorum.
Sersumcum afiyet bal seker olsun. Umarim tez zamanda rahat edeceginiz bir yere tayininiz cikar da rahat rahat yersin:KK16: Ozsute bende bayilirim bu arada:KK1: Bak sen aslinda sanslisin daha az caydirici var cevrende. Kisin guzel guzel zayiflarsin yaza yersin yazliktayken:KK1::KK1:
Iyiniyetlim senin gibi bende kacamak yapiyorum ama tarti +larda, masallah sen ne guzel koruyorsun formunu:nazar::nazar::nazar::nazar:
Kizlar bu arada benim klavyede turkce karekter yok, yazim biraz garip gelebilir

Bu arada propycil'den hala haber yok:KK43: Ariorum acmiyor. Umarim iyidir

sağol canımm..:KK16::KK16:
evet en azından gözümün önünde olmayınca canım da çok çekmiyor haklısın :KK34::KK34:
yazı sabırsızlıkla bekliyorumm:KK52::KK52:

propumuzu biz de çok merak ediyoruzz:26:..dualarımız onunla:KK5::KK5:

Hepinizi "beğendim" , yaşadınız hadi :KK52::KK52::KK52:
Kendimizi de beğenebiliyo muyuz kızlar?:KK52::KK52::KK52:
kimse seni beğenmezse kendini begen birdy:KK53:

Kısaca yazıyorum ;

Sabah :
* 1 yumurtadan omlet
* 1 parça peynir
* 1 parça keten tohumu ekmeği
* 1 çay kaşığı fıstık ezmesi
* 1 domates
* 5 tane zeytin

Öğlene doğru Bakırköy'e gitmek üzere yola çıktık.Yolda 7-8 tane kestane yedim.

Öğlen (dışarıda yedik mecburen)
* 1 tabak kurufasulye (dışarıda genellikle çorba ya da kurufasulye/nohut yiyorum , diğer yemeklere pek bulaşmıyorum.Mutlaka da esnaf lokantasına gidiyorum , sulu yemeği çok seviyorum)
* Minicik bi dilim ekmek
* 1 lokma döner (kocam illaki yicen dedi , ben pek sevmem döneri , çay da sevmem zaten.Ben nasıl bi Türk'üm Allahım?)
* 1 lokma muz (yanımda götürmüştüm)

Eve gelince 2 kestane daha (bitti bu da)

Akşama yemekte şunlar var :
* İçli tarhana çorbası (doğunun buğdaylı tarhanası , bayılıyorum buna , içine nohut da koydum)
* 1 adet baget ( evvelki günden 2 tane kaldı.Kardeş payı yapıcaz)
* Tavuk suyuna bulgur pilavı
* Piyaz
* Beşamelli pırasa
* Turşu (salata yapmaya üşenicem gibi bi halim var)

Tatlı kısmı belirsiz.Seçenekler : Bitter çikolata , brownie (Reyhan kulakların çınlasın.Bi de ben bunu kendim de çok güzel yaparım) , kuru incir , meyva

Uleyyyn ben bu saate kadar resmen aç kalmışım , ne kadar az yemişim harbiden , şaşırdım bebeğim :KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK19:

birdy;27412611[COLOR="#008000" .!.:
Yaaa biz yıllardır patates yemiyoruz.Eve aldığımız patates toplasan yılda 1 kg falandır.O kadar unuttuk tadını.Fakat tatlı patates diye bişi var , biliyo musun?[/COLOR]
ben de aynen almıyorum ama buzdolabında var kaç aydır ne olur ne olmaz diye.çocukken patates keyfimiz vardı kış gecelerinde annem doğal lezzetli patatesleri kuzineye atar büyük bir keyifle yerdik.:KK43: şimdi o zevkim olamıyor.bir de kumpire bayılırım,ama sultanahmette yediğim gibi güzelini başka bir yerde yiyemedim

Merhaba,iyi akşamlar kızkardeşler ,
Nasilsiniz kızlar? Nasıl geçti gününüz??
ben çok yoğumdum .. İşler .. Aman aman tüm gün ayaktaydım..

1. Öğünüm , yanıma aldıklarım 10.30 sularında :
1 ölçü bardagi badem fındık
biraz ev yapımı peynir
1 hurma
2 omega 3

Ogle: 1 elma

2. Öğünüm 16.30 gibi :
bir tabak kıymalı kapuska
yoğurt
biraz kabuklu fıstık
bi kaç zeytin
su
istikrarlı hemşerim menülerinin maşallahı var:nazar: çok ölçülüsün.sen bu gidişle ocak ayına kalmadan verirsin kilocukları.bu arada hollanda da mı yaşıyorsun

sabah
:KK56::KK56:
ceviz
3 günkurusu

öğle
kuru fasulye
tarhana
turşu

buraya kadar herşey normaalll:KK53::KK53: azzzz sonraaaa:KK23::KK23::KK23:
hastanede de hep sağlıklı yemekler çıkıyor sersum şanslısın.
sersum actifry da kestane çok güzel oldu ben yaptım biliyo musun:KK53::KK53::KK53:

eşim vana giden taksici arkadaşına (van hakkari 4 saat bu arada) kızım çok özledi diye b.rger kingden 3 menü ve nuget aldırmışş..:KK31::KK31::KK31:

ulen millete söylesen ağzını bırakıp başka yeriyle güler(siz gülmeyin) teee van dan menü sipariş ediyo benimki :KK9::KK9:

gerçi kızım için güzel bir sürpriz oldu emme ben didim ki ona kadar insan öz.ütten şööleee antep fıstıklı bi pasta siperiş eder insan didiimm..:KK53::KK53:

sonuç

3. öğünüm

3 ısırık hamburger
5-6 patates
4 soğan halkası
2 kaşık pırasa yimeği
2 kaşık taze fasulye
yoğurt

:KK56::KK56::KK56:
3 ısırıktan birşey olmaz diycem ama,ısırıktan ısırıga fark eder.:KK53:çocukken kendimizinkini önceden bitirip kardeşimizin çikolatasından yalvararak yemek isterdik.bir ısırırdık ardından ağlama sesiyle anneye giderdi.çikolatanın yarısını ısırırdık valla:KK53::KK53: süpersin şekerim iraden galip gelmiş yine de.
ömrümde hamburger yemedim zararlı diye:KK20:.hiç te merak etmedim.o yüzden özlemiyorum.ama zamane çocukları bagımlısı.agrıdan arkadasımız ayda bir çocuguna hamburger yedirmek için buraya geliyorlar:KK9:

Merhaba kizlar:KK52::KK52::KK52:
Diyeti yalan ettim. Basladigim kilodayim ve baslayamiyorum bir turlu. Mesela en son dun baslamistim. Sonra odevi yetistirmek icin sabahladim.( odev bittiginde saat 10.15'ti ki dersim vardi 9.40'da baslamisti)
Tabii o sabahlamanin etkisiyle gece N**** (Siyahi), cubuk kraker ve kuru kayisi yedim:KK17: Sabahta canim hic birsey istemedi taaakii eve gelip uyuyup uyaninca yani bu aksam 19.00'da hamsi tava,salata ve muz yedim. Iste boyle umursamaz oldum. Surekli tatli da yiyorum. Dondurma, sahlep, yas pasta havalarda ucusuyor. Yedigim yufka ekmeklerde cabasi:KK17::KK17:
Iste boyle bir haldeyim siz olmayinca biraktim iyice saldim:KK17:
hoşgeldin asyacım.kilo almana üzüldüm ama bundan sonra aramızda olacagına sevindim.ben de başa döndüm tatlım.verdiğim 2 kiloyu aldım.2 haftadır daha dikkatliyim.yaşam tarzı halıne dönnüştürebilirsek sonrası kolay olacak eminim:KK19:

tutarsa bizi sakın unutma bizi de gör Sersumum:KK54:
Kıss ben Tuncelideyken alışverişe gidemediğim için rüyamda resmen markete gidip arabayı alıp dolduruyordum kanguru özlenir mi özlenir:KK9::KK9::KK9::KK9:
valla ben de öyleydim kırıkkalenin bir ilcesinde çalısırken,2 haftadabir giderdik tam 1 saat marketi dolasırdım herseye bakardım görmemiş gibi:KK1:

:KK60::KK60::KK60:

kıss alemsin :KK60::KK60::KK60: ara ara zor buluyom cevaplarını:KK1::KK1: nasıl beceriyosun öölee içiçe geçirmeyi kıss:KK53::KK53:

sağol bebişimm..:KK19::KK19: almış kadar oldun..:KK16::KK16:

paketleri ööle bi atıyolar kii pasta krema olarak gelir :KK1::KK1::KK1::KK1:
yaza 65 olursam doyana kadar yerim kıss..yeter ki olsunn
inşallah sersumum:KK34:

Hayatımda hiç bu kadar süt içmedim ben ya. Acıktıkça süte koşuyorum. Yeryüzündeki inekler benim için doğmuş sanırsam.:KK9:

Bu arada beni de unutma!!!!!kurtar beni bu hayattan Sersum kurtarrrrrr

sen unutulacak kadın mısın:KK53::KK53:..o gri muhteşem kova her an gözlerimin önünde:KK53::KK53:

sana panik roomlu bi ev alıcam sen orada yatıp kalkarsın..başına bişey gelmesin hafazanallah..:KK53::KK53: termosifon patlar,jakuzi alt kata göçer falan..:KK9::KK9:

en pahalısından da kaza ve hayat sigortası yaptıracam..:KK53::KK53: ekistra isteklerini de artık uşağıma iletirsin canımm:KK23::KK23:

sen unutulacak kadın mısın:KK53::KK53:..o gri muhteşem kova her an gözlerimin önünde:KK53::KK53:

sana panik roomlu bi ev alıcam sen orada yatıp kalkarsın..başına bişey gelmesin hafazanallah..:KK53::KK53: termosifon patlar,jakuzi alt kata göçer falan..:KK9::KK9:

en pahalısından da kaza ve hayat sigortası yaptıracam..:KK53::KK53: ekistra isteklerini de artık uşağıma iletirsin canımm:KK23::KK23:

Kız sen panik odası filmini izlemedin mi yoksam? Benim başım orda da derde girer kesin.:KK9:evi hırsızlar rehin alır. Esas aradıkları şey panik odasındadır. Ve ben orada rehin kalırım falanda filan ...:KK60: kısacası bela=melexin

k
hastanede de hep sağlıklı yemekler çıkıyor sersum şanslısın.

3 ısırıktan birşey olmaz diycem ama,ısırıktan ısırıga fark eder.:KK53:çocukken kendimizinkini önceden bitirip kardeşimizin çikolatasından yalvararak yemek isterdik.bir ısırırdık ardından ağlama sesiyle anneye giderdi.çikolatanın yarısını ısırırdık valla:KK53::KK53: süpersin şekerim iraden galip gelmiş yine de.
ömrümde hamburger yemedim zararlı diye:KK20:.hiç te merak etmedim.o yüzden özlemiyorum.ama zamane çocukları bagımlısı.agrıdan arkadasımız ayda bir çocuguna hamburger yedirmek için buraya geliyorlar:KK9:

inşallah sersumum:KK34:

çorbaları iğrenç ama idare ediyoz canım.:KK34:.tarhana çorbasının içine hergün başka birşey ekleyip onun adını veriyorlar çorbaya :KK60::KK60::KK60:

benim kızım da ayda 1 falan yerdi batıdayken canım..ben de çok sevmem hamburgeri..ama tahmin edersin ki yoklukta herşey cazip geliyor..:KK34::KK34:
:KK16::KK16:

Hayatımda hiç bu kadar süt içmedim ben ya. Acıktıkça süte koşuyorum. Yeryüzündeki inekler benim için doğmuş sanırsam.:KK9:

evde süt kalmamışş..:KK5::KK5: ben de bugün sütlü kahvemi içemedimm:KK5::KK5:

Kız sen panik odası filmini izlemedin mi yoksam? Benim başım orda da derde girer kesin.:KK9:evi hırsızlar rehin alır. Esas aradıkları şey panik odasındadır. Ve ben orada rehin kalırım falanda filan ...:KK60: kısacası bela=melexin

izledim kıss 3-4 kere hemide:KK34:..ben ordaki aksaklıkları gördüm düzelttirip yaptırıcam merak etme sen:KK14::KK14:

sigortan da olucak zaten:KK53:..e daha ne olsun bebişimm:KK76::KK76::KK76:

İnsan kendini beğenmese çatlarmış derler ya benimki o hesap oldu :KK52::KK52::KK52:
he tamam canım herbalıfe olmasında luzumsuz bır urun ustelık dıstrubutorlerıde cok yapıskan:KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60: biz de didik nooluyoo.. falann..kötü yola düşürmesinler leylakımıı:KK60::KK60::KK60:

Kızlar ben sofrayı hazırlıcam , çok yazmayın.E vitaminini gözlerime çok sürmüşüm , hep içine girdi , puslu görüyorum zaten:KK52::KK52::KK52:
kasap yagı bol bulunca .....:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sedossss naber canım ???
bence doktoruna sor.

bence hamıleykende dogum yapıncada hatta bebek 2 yasına geldıgınde bebegede karatay uygulanabılır bu kadar urkmeyın bu beslenme seklınden

izledim kıss 3-4 kere hemide:KK34:..ben ordaki aksaklıkları gördüm düzelttirip yaptırıcam merak etme sen:KK14::KK14:

sigortan da olucak zaten:KK53:..e daha ne olsun bebişimm:KK76::KK76::KK76:

Birşey olmaz dimi ?:44:Bak sen bunları yap, bana birşeyolursa da zaten ben malı mülkü sana bırakacağım. Zarar etmezsin .sigortadan da köşeyi dönersin :KK52:

$image.jpg ilkkez birşey yüklüyorum :KK9: oldu mu Acep. Olduysa yandınız kızlar. :KK9:çenemden kurtulursunuz ama paylaşımlarından aslaaaaaa

kızlar şimdi hani demiştim ya geçen yüzüm çok zayıflarmış diyenler oldu aklıma takıldı nette araştırdım zayıflarken yüz çökmesi diyeeee..oluyomuş 35 yaşını geçen kadınlarda hızlı kilo verenlerde yüz yanaklar birden inceliyomuş yağlı bölgelerden yağ transferiyle ancak düzeltilirmiş ..bide diyo buldog yüz diye tabir edilir diye :KK14: yarın dan itibaren daha çok yemek yiyorum

X