Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Off ya bizim yaşta 36 olmaya ramak kalmış, ne ani hepimiz birer buldog köpeği gibi mi gezeceğiz. Artık nerede bir buldog köpeğine benzer birini görsem sarılacağım. Kadınlar kulübünden Sersum , Papadia veya Nazfiliz olabilir ne de olsa :KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Yeni topiğin adı : Buldog suratlı kadınlar buraya :KK52::KK52::KK52::KK52:

Tek bir rakamı tutturdum. ))))Bu da rekor sayılır. Eşim bile nasıl beceredin bunu dedi )))
Aaaaa eşin seni fazla gözünde büyütmüş.Övünmek gibi olmasın ama en az 15 kere hiç tutturmamış (dikkatini çekerim "tutturamamış değil , istedim de tutturmadım yane) insan var bu topikte :KK52::KK52::KK52::KK52:

Beni tanıyamazsın o zaman sen:KK9::KK9::KK9::KK9: Bence bu şekil hiçbirimizi tanıyamazsın kıss hepimiz de parlak ciltli ve tenliyiz yaşımızı hiç göstermiyoruz accayip de güzeliz:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1::KK1:becerin için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1:

Ya bu arada kimseye buldog köpeği demek istemedim.yanlış anlaşılmasın.Uleynnn yine yüzüme gözüme bulaştırdım.Alınma Sersum, alınma Papadia,hele Nazfiliz sen hiç alınmaaaaaa.Dünde masaj salonunda anneme "bu kadar yaşlının içinde benim ne işim var " demiştim.Yaşlandığını kabul etmeyen annemin bir bakışı vardı ki akıllara zarar. Zaten ondan sonra kaçamadım masajdan :18:

kıss e vitaminini ben kafama sürdüm(saçları besliyor) gözüne niye sürdün:KK60:
Gözümü beslesin daha iyi göriiim diye sürdüm hehehe yok leyn şaka.Gözüme sürmedim kıss bolca göz kenarlarıma ve yüzüme ve boynuma ve dirseklerime sürdüm.Göz çevreme o kadar çok sürmüşüm ki gözüme girdi gari :KK52:

Biz tuncelinin en kötü ilçesindeydik canım ilçede yoktu tunceliye de güvenlik nedeniyle gidemiyorduk:KK9::KK9::KK9: ne günlerdi be yaa:KK53::KK53::KK53: Allahım sizi de kurtarsın bidenem:KK19:
Allahım hereksi kurtarsın ...

Benimde 100. Deneme çalışmamın sonucudur. İlk eserimkıymetini bilin heeee
Bildim ben kıymetini , print edip duvara yapıştırdım:KK52:

Filizim , sonuçta aynaya bakınca ne görüyosun?Bööle ciddi bi çökme var mı ? Yoksa sorun etme.Normal olarak zayıflayınca yüz küçülür , bi miktar çöker.Aşk mı para mı ya da şööle soriiim yüz mü vücut mu? :KK52:
[/QUOTE]
biliyorum karatay da hepiniz çok güzel cildim oldu diyosunuz da yani karatay çökmeden zayıflatıyo ama ya ben yanlış yapıyosam ..soruna cevap ikisinide istiyom ....aynada bayaaaa inceledim kendimi yazıyı okuyunca:KK9:daha buldog olmamışım ....bide şu var bizim topikte senle ben sigara içiyoz sigara cildi yaşlandırıyo ben esas sigaradan kurtulmalıyım :KK17:bütün kızlar biz güzelleşiyoz dediklerine göre

:18::18::18::18: nasıl davranıcaz nasıl konuşucaz bilmiyorum canım.yaa..offff..panik mod yanii..sen bize rehberlik ediceksin artık..hepimize kolay gelsin canımm:KK36::KK36::KK36:

Takipteyim kıss zor valla:KK1::KK1::KK1:
İkisi de küçükler :KK1::KK1: çocukça bişi
Sakin olmak güzel güzel konuşmak lazım..Olay çıkarsam gizli gizli illaki devam edeceklerdir. Kızımla ilişkimiz de bozulacaktı:KK53:Kızmadım hiç ama kontroller oluyor.

Benden saklamasına bana yalan söylemesine bozuldum ona kızdım ben de:KK52::KK52:

Filizim , sonuçta aynaya bakınca ne görüyosun?Bööle ciddi bi çökme var mı ? Yoksa sorun etme.Normal olarak zayıflayınca yüz küçülür , bi miktar çöker.Aşk mı para mı ya da şööle soriiim yüz mü vücut mu? :KK52:

saçında sorun varsa saçına da sür sür de sür:KK60::KK60:

Saçıma bademyağı+zeytinyağı yapıyorum ama küvet kirleniyo diye yapasım gelmiyo.Aylar oldu sırf bu yüzden yapmadım:KK50::KK50::KK50:

Allahım herkesi kurtarsınEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Ya bu arada kimseye buldog köpeği demek istemedim.yanlış anlaşılmasın.Uleynnn yine yüzüme gözüme bulaştırdım.Alınma Sersum, alınma Papadia,hele Nazfiliz sen hiç alınmaaaaaa.Dünde masaj salonunda anneme "bu kadar yaşlının içinde benim ne işim var " demiştim.Yaşlandığını kabul etmeyen annemin bir bakışı vardı ki akıllara zarar. Zaten ondan sonra kaçamadım masajdan :18:
valla öyle bir söylemişsin ki o şekilde anlaşılıyor..:KK60::KK60::KK60: ama ben hayvanları da severim..alınmadım şekerim..:KK16:
sen yine de ceza olarak benim için de birgün masaja gidiceksin okaaa:KK53::KK53::KK53:

Takipteyim kıss zor valla:KK1::KK1::KK1:
İkisi de küçükler :KK1::KK1: çocukça bişi
Sakin olmak güzel güzel konuşmak lazım..Olay çıkarsam gizli gizli illaki devam edeceklerdir. Kızımla ilişkimiz de bozulacaktı:KK53:Kızmadım hiç ama kontroller oluyor.

Benden saklamasına bana yalan söylemesine bozuldum ona kızdım ben de:KK52::KK52:

nasıl öğrendin canım..benimki de habire telle mesajlaşıyor..arada mesajlarına bakıyorum uyuyunca :26::26:. suçluluk duyuyorum :26::26:

ama başka nasıl takip edebilirim..:44::44: şimdilik birşey yok gibi..ama ayna karşısından ayrılmıyor.:KK9::KK9:.

Sen de komiksin meleksin güldürdün yine:KK9::KK9::KK9::KK9:

Aaaaa eşin seni fazla gözünde büyütmüş.Övünmek gibi olmasın ama en az 15 kere hiç tutturmamış (dikkatini çekerim "tutturamamış değil , istedim de tutturmadım yane) insan var bu topikte :KK52::KK52::KK52::KK52:

Yanlış anlaşılma oldu. Altta yazan topik adını da ben yazmadım. Ben Nazfilize espri maiyetinde cevabın yazmıştım ki sonradan ağır kaçtığını farkettim. Tam ben cevap yazarken sende yazmışsın. Örnek olarak adını yazdığım arkadaşlarımdan özür dilerim.Gerçekten espri olsun diye yazmıştım. Ben kimseyi şekilden şemayen tanımam. Kocan seni tutturmamış düşünceni de ben tutturmadım . Çok üzüldüm böyle olmasına.

biliyorum karatay da hepiniz çok güzel cildim oldu diyosunuz da yani karatay çökmeden zayıflatıyo ama ya ben yanlış yapıyosam ..soruna cevap ikisinide istiyom ....aynada bayaaaa inceledim kendimi yazıyı okuyunca:KK9:daha buldog olmamışım ....bide şu var bizim topikte senle ben sigara içiyoz sigara cildi yaşlandırıyo ben esas sigaradan kurtulmalıyım :KK17:bütün kızlar biz güzelleşiyoz dediklerine göre[/QUOTE]

Filizim , sonuçta tabii ki kilolu insanların yüzü çok güzel olur çünkü yanaklar dolgun ve gergindir.Zayıflayınca öööle ay gibi bi surat olamayabilir.Yani sonuçta bu kilo heryerden gidiyo , kafadan da gidiyo yane bi miktar , üzme sen kendini.Biraz yüzden biraz da vücütten ver , bırak sonra , ikisi de dengede kalsın.Benim yaşım 40 , hatta 40.5 , sigarayı da fosur fosur içiyorum emmeeee ööle bi cilt yaşlanması yok valla henüz , başladı tabe ince çizgiler ama normal karşılıyorum.Sende de yoktur , üzme kendini.Bu arada sigaraya kafanı fena taktın , akışına bırak.Sonuçta Allahın dediği olur.Biraz dinlen , sonra gene bırakmaya çalışırsın.Dünyanın sonu diiil ki be canım :KK16:

Yanlış anlaşılma oldu. Altta yazan topik adını da ben yazmadım. Ben Nazfilize espri maiyetinde cevabın yazmıştım ki sonradan ağır kaçtığını farkettim. Tam ben cevap yazarken sende yazmışsın. Örnek olarak adını yazdığım arkadaşlarımdan özür dilerim.Gerçekten espri olsun diye yazmıştım. Ben kimseyi şekilden şemayen tanımam. Kocan seni tutturmamış düşünceni de ben tutturmadım . Çok üzüldüm böyle olmasına.

Neye üzüldün ki sen , n'oldu ki cicim ?

biliyorum karatay da hepiniz çok güzel cildim oldu diyosunuz da yani karatay çökmeden zayıflatıyo ama ya ben yanlış yapıyosam ..soruna cevap ikisinide istiyom ....aynada bayaaaa inceledim kendimi yazıyı okuyunca:KK9:daha buldog olmamışım ....bide şu var bizim topikte senle ben sigara içiyoz sigara cildi yaşlandırıyo ben esas sigaradan kurtulmalıyım :KK17:bütün kızlar biz güzelleşiyoz dediklerine göre

Filizim , sonuçta tabii ki kilolu insanların yüzü çok güzel olur çünkü yanaklar dolgun ve gergindir.Zayıflayınca öööle ay gibi bi surat olamayabilir.Yani sonuçta bu kilo heryerden gidiyo , kafadan da gidiyo yane bi miktar , üzme sen kendini.Biraz yüzden biraz da vücütten ver , bırak sonra , ikisi de dengede kalsın.Benim yaşım 40 , hatta 40.5 , sigarayı da fosur fosur içiyorum emmeeee ööle bi cilt yaşlanması yok valla henüz , başladı tabe ince çizgiler ama normal karşılıyorum.Sende de yoktur , üzme kendini.Bu arada sigaraya kafanı fena taktın , akışına bırak.Sonuçta Allahın dediği olur.Biraz dinlen , sonra gene bırakmaya çalışırsın.Dünyanın sonu diiil ki be canım :KK16:[/QUOTE]

sigarayı dinlenmeye aldım o ilk bırakma heyecanı kayboldu dedim ya sorgulama aşamasında bitti o iş .... seni bekliyorum senin gazınla bırakırım inşaaaaaalllaaaaah

Filizim , sonuçta tabii ki kilolu insanların yüzü çok güzel olur çünkü yanaklar dolgun ve gergindir.Zayıflayınca öööle ay gibi bi surat olamayabilir.Yani sonuçta bu kilo heryerden gidiyo , kafadan da gidiyo yane bi miktar , üzme sen kendini.Biraz yüzden biraz da vücütten ver , bırak sonra , ikisi de dengede kalsın.Benim yaşım 40 , hatta 40.5 , sigarayı da fosur fosur içiyorum emmeeee ööle bi cilt yaşlanması yok valla henüz , başladı tabe ince çizgiler ama normal karşılıyorum.Sende de yoktur , üzme kendini.Bu arada sigaraya kafanı fena taktın , akışına bırak.Sonuçta Allahın dediği olur.Biraz dinlen , sonra gene bırakmaya çalışırsın.Dünyanın sonu diiil ki be canım :KK16:

sigarayı dinlenmeye aldım o ilk bırakma heyecanı kayboldu dedim ya sorgulama aşamasında bitti o iş .... seni bekliyorum senin gazınla bırakırım inşaaaaaalllaaaaah[/QUOTE]

Bekle canım , üzme sen kendini.Hepsi birbir yoluna girecek:KK52::KK52::KK52:

valla öyle bir söylemişsin ki o şekilde anlaşılıyor..:KK60::KK60::KK60: ama ben hayvanları da severim..alınmadım şekerim..:KK16:
sen yine de ceza olarak benim için de birgün masaja gidiceksin okaaa:KK53::KK53::KK53:

Cidden özür dilerim. En az iyiniyetlim kadar iyi niyetliydim. Nazfiliz yaş 35 i geçince , zayıflayınca filan dedi bende kendimi örnek vereyim dedim aldı başını gitti olay. Geri de alamıyorsun. Gerçekten çok üzüldüm. Benim amacım kimseyi aşağılamak değil Di.haddim değil bir kere.kaç gündür benim üzerime de şakalar yapıyoruz, birazda yüz bulma sonucu oldu yazdıklarım.tekrar özür dilerim.

Cidden özür dilerim. En az iyiniyetlim kadar iyi niyetliydim. Nazfiliz yaş 35 i geçince , zayıflayınca filan dedi bende kendimi örnek vereyim dedim aldı başını gitti olay. Geri de alamıyorsun. Gerçekten çok üzüldüm. Benim amacım kimseyi aşağılamak değil Di.haddim değil bir kere.kaç gündür benim üzerime de şakalar yapıyoruz, birazda yüz bulma sonucu oldu yazdıklarım.tekrar özür dilerim.

yine bir yanlış anlama oldu topikte ama ben anlamadım..:44::44: ben şahsım adına söylüyorum alınmadım canım üzülme:KK34::KK34:

X