Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar şimdi hani demiştim ya geçen yüzüm çok zayıflarmış diyenler oldu aklıma takıldı nette araştırdım zayıflarken yüz çökmesi diyeeee..oluyomuş 35 yaşını geçen kadınlarda hızlı kilo verenlerde yüz yanaklar birden inceliyomuş yağlı bölgelerden yağ transferiyle ancak düzeltilirmiş ..bide diyo buldog yüz diye tabir edilir diye :KK14: yarın dan itibaren daha çok yemek yiyorum

Filizim takma bu kadar kafana güzelim. Sen kendini nasıl beğeniyorsan öyle ol. Hayat hoş, gerisi boş...

Yok cicim , sağol yine de uyardığın için :KK16:

kasap yagı bol bulunca .....:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
retinasına sürermiş :KK37::KK37::KK37:
:KK60::KK60::KK60::KK60:
kızlar şimdi hani demiştim ya geçen yüzüm çok zayıflarmış diyenler oldu aklıma takıldı nette araştırdım zayıflarken yüz çökmesi diyeeee..oluyomuş 35 yaşını geçen kadınlarda hızlı kilo verenlerde yüz yanaklar birden inceliyomuş yağlı bölgelerden yağ transferiyle ancak düzeltilirmiş ..bide diyo buldog yüz diye tabir edilir diye :KK14: yarın dan itibaren daha çok yemek yiyorum

iyi de sen öölee çok hızlı kilo vermiyorsun ki..niye bukadar taktın kafana :44::44:

sen kendini nasıl buluyorsun bu önemli bence:KK34:

Filizim takma bu kadar kafana güzelim. Sen kendini nasıl beğeniyorsan öyle ol. Hayat hoş, gerisi boş...

kız vucüt güzel surata bakılmıyo ben öle istemiyom buldog surat diyooo :KK53:gözler yanaklar içe göçmüş :KK53:allah korusun ben istemiyoom öleee ben en iyisi yavaş sakin sakin ilerleyim ...zaten yaş 35i geçmiş riskli gruptayım

kimse seni beğenmezse kendini begen birdy:KK53:

:KK19:

ben de aynen almıyorum ama buzdolabında var kaç aydır ne olur ne olmaz diye.çocukken patates keyfimiz vardı kış gecelerinde annem doğal lezzetli patatesleri kuzineye atar büyük bir keyifle yerdik.:KK43: şimdi o zevkim olamıyor.bir de kumpire bayılırım,ama sultanahmette yediğim gibi güzelini başka bir yerde yiyemedim

istikrarlı hemşerim menülerinin maşallahı var:nazar: çok ölçülüsün.sen bu gidişle ocak ayına kalmadan verirsin kilocukları.bu arada hollanda da mı yaşıyorsun

hastanede de hep sağlıklı yemekler çıkıyor sersum şanslısın.

3 ısırıktan birşey olmaz diycem ama,ısırıktan ısırıga fark eder.:KK53:çocukken kendimizinkini önceden bitirip kardeşimizin çikolatasından yalvararak yemek isterdik.bir ısırırdık ardından ağlama sesiyle anneye giderdi.çikolatanın yarısını ısırırdık valla:KK53::KK53: süpersin şekerim iraden galip gelmiş yine de.
ömrümde hamburger yemedim zararlı diye:KK20:.hiç te merak etmedim.o yüzden özlemiyorum.ama zamane çocukları bagımlısı.agrıdan arkadasımız ayda bir çocuguna hamburger yedirmek için buraya geliyorlar:KK9:

hoşgeldin asyacım.kilo almana üzüldüm ama bundan sonra aramızda olacagına sevindim.ben de başa döndüm tatlım.verdiğim 2 kiloyu aldım.2 haftadır daha dikkatliyim.yaşam tarzı halıne dönnüştürebilirsek sonrası kolay olacak eminim:KK19:

valla ben de öyleydim kırıkkalenin bir ilcesinde çalısırken,2 haftadabir giderdik tam 1 saat marketi dolasırdım herseye bakardım görmemiş gibi:KK1:

inşallah sersumum:KK34:
Kumpire ben de bayılırım izmirde hisarönünde harika yapıyorlar:KK53:
Olmayınca öyle di mi canım bizi ancak biz anlarız :KK60::KK60:
Kizlar gecmisi okuyorum da ne cok yaziyorsunuz. Arada yazamasam da girip okuyordum sizi ama her sayfaya yetisemiyorum.
Sersumcum afiyet bal seker olsun. Umarim tez zamanda rahat edeceginiz bir yere tayininiz cikar da rahat rahat yersin:KK16: Ozsute bende bayilirim bu arada:KK1: Bak sen aslinda sanslisin daha az caydirici var cevrende. Kisin guzel guzel zayiflarsin yaza yersin yazliktayken:KK1::KK1:
Iyiniyetlim senin gibi bende kacamak yapiyorum ama tarti +larda, masallah sen ne guzel koruyorsun formunu:nazar::nazar::nazar::nazar:
Kizlar bu arada benim klavyede turkce karekter yok, yazim biraz garip gelebilir

Bu arada propycil'den hala haber yok:KK43: Ariorum acmiyor. Umarim iyidir
Asyam çıtırığım gelmiş:KK52::KK52::KK52::KK52: canım çok özledik:KK54: Eğer ipin ucunu kaçırırsam geçen yıl verdiğim tüm emeklerim boşa gidecek biliyorum canımcım almamaya çalışıyorum ben de:KK19: sağol:KK19:
Kızlar ben sofrayı hazırlıcam , çok yazmayın.E vitaminini gözlerime çok sürmüşüm , hep içine girdi , puslu görüyorum zaten:KK52::KK52::KK52:
kıss e vitaminini ben kafama sürdüm(saçları besliyor) gözüne niye sürdün:KK60:
:KK16::KK16::KK16: evet canım özleniyor maalesef..neyse ki burda market arabalı alışveriş merkezi var..tatvanda ona da hasrettik :KK1::KK1:
bana iyi davranın..:KK53::KK53: biliyosun süper loto devrettii :KK53::KK53:

hoşgeldin çıtırımm..:KK16::KK16:
üzülme sen derslerin yoğun .yarışmayla da uğraşıyorsun..halledersin sen canım:KK16::KK16:

düşüncelidir kocişim :KK16::KK16:

valla ben de bu anons neyin nesidir dedim:KK9::KK9:..çok komik yaww:KK1::KK1::KK1:
Biz tuncelinin en kötü ilçesindeydik canım ilçede yoktu tunceliye de güvenlik nedeniyle gidemiyorduk:KK9::KK9::KK9: ne günlerdi be yaa:KK53::KK53::KK53: Allahım sizi de kurtarsın bidenem:KK19:

Süper Loto geçen hafta oynadım. Etrafımdaki herkese bir sürü vaatlerde bulundum. Sonuç : ne olabilir ? Bilin bakalım.... ( devretmesi harici )

ne oldu meleksin:KK1::KK1:

$561513_534925626537016_514437575_n.jpg

ben bu fırata bayılıyom kızzlar yaa..tavsiye ederimm :KK34::KK34:
linki paylaşıyorumm

Fırat Karikatürleri » Karikatürler

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60::KK60:

iyi de sen öölee çok hızlı kilo vermiyorsun ki..niye bukadar taktın kafana :44::44:

sen kendini nasıl buluyorsun bu önemli bence:KK34:

bana bayramdan sonrası hızlı gibi gelmişti kız ..hızlı değilmiydim:44:ne biliim önceden ayda 1.5 veriyodum şimdi haftada verdim ya hızlandım sandım dı :KK9:

Biz tuncelinin en kötü ilçesindeydik canım ilçede yoktu tunceliye de güvenlik nedeniyle gidemiyorduk:KK9::KK9::KK9: ne günlerdi be yaa:KK53::KK53::KK53: Allahım sizi de kurtarsın bidenem:KK19:
:KK60::KK60::KK60:

inşallah canımmm:KK16::KK16:

Oldu o zaman :KK9:
Benimde 100. Deneme çalışmamın sonucudur. İlk eserimkıymetini bilin heeee

:KK16::KK16::KK16:

biliriz elbet bilmez miyizz:KK23::KK23:..topiğin başına bişey gelmedi çok şükürr:KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
kız vucüt güzel surata bakılmıyo ben öle istemiyom buldog surat diyooo :KK53:gözler yanaklar içe göçmüş :KK53:allah korusun ben istemiyoom öleee ben en iyisi yavaş sakin sakin ilerleyim ...zaten yaş 35i geçmiş riskli gruptayım
Off ya bizim yaşta 36 olmaya ramak kalmış, ne ani hepimiz birer buldog köpeği gibi mi gezeceğiz. Artık nerede bir buldog köpeğine benzer birini görsem sarılacağım. Kadınlar kulübünden Sersum , Papadia veya Nazfiliz olabilir ne de olsa :KK52:
Kumpire ben de bayılırım izmirde hisarönünde harika yapıyorlar:KK53:
Olmayınca öyle di mi canım bizi ancak biz anlarız :KK60::KK60:

Asyam çıtırığım gelmiş:KK52::KK52::KK52::KK52: canım çok özledik:KK54: Eğer ipin ucunu kaçırırsam geçen yıl verdiğim tüm emeklerim boşa gidecek biliyorum canımcım almamaya çalışıyorum ben de:KK19: sağol:KK19:

ne oldu meleksin:KK1::KK1:

Tek bir rakamı tutturdum. ))))Bu da rekor sayılır. Eşim bile nasıl beceredin bunu dedi )))

Off ya bizim yaşta 36 olmaya ramak kalmış, ne ani hepimiz birer buldog köpeği gibi mi gezeceğiz. Artık nerede bir buldog köpeğine benzer birini görsem sarılacağım. Kadınlar kulübünden Sersum , Papadia veya Nazfiliz olabilir ne de olsa :KK52:

Tek bir rakamı tutturdum. ))))Bu da rekor sayılır. Eşim bile nasıl beceredin bunu dedi )))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Oyam sersumumm kıslaarr kızımın erkek arkadaşı var EYVAH KIZIM BÜYÜDÜ modundayım..
Bugün okulda izcilik çalışması sırasında girdim en yakın arkadaşı ben etkinliğe dalınca Annen seni kontrole geldi dedi:KK60::KK60:

:KK52::KK52::KK52::KK52: öteki de(erkek arkadaşı)benim öğrencim gözüm üstlerinde:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60:

inşallah canımmm:KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16:

biliriz elbet bilmez miyizz:KK23::KK23:..topiğin başına bişey gelmedi çok şükürr:KK60::KK60::KK60:

Cidden ya. Topiğin başına birşey gelse ...Allahhhhh düşünemiyorum. Herkes kulaklarımı çınlatır kesin . Gözler direk benim üzerime döner.

Beni tanıyamazsın o zaman sen:KK9::KK9::KK9::KK9: Bence bu şekil hiçbirimizi tanıyamazsın kıss hepimiz de parlak ciltli ve tenliyiz yaşımızı hiç göstermiyoruz accayip de güzeliz:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1::KK1:becerin için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1:

Oyam sersumumm kıslaarr kızımın erkek arkadaşı var EYVAH KIZIM BÜYÜDÜ modundayım..
Bugün okulda izcilik çalışması sırasında girdim en yakın arkadaşı ben etkinliğe dalınca Annen seni kontrole geldi dedi:KK60::KK60:

:KK52::KK52::KK52::KK52: öteki de(erkek arkadaşı)benim öğrencim gözüm üstlerinde:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:18::18::18::18: nasıl davranıcaz nasıl konuşucaz bilmiyorum canım.yaa..offff..panik mod yanii..sen bize rehberlik ediceksin artık..hepimize kolay gelsin canımm:KK36::KK36::KK36:

Gözümü beslesin daha iyi göriiim diye sürdüm hehehe yok leyn şaka.Gözüme sürmedim kıss bolca göz kenarlarıma ve yüzüme ve boynuma ve dirseklerime sürdüm.Göz çevreme o kadar çok sürmüşüm ki gözüme girdi gari :KK52:

Allahım hereksi kurtarsın ...

Benimde 100. Deneme çalışmamın sonucudur. İlk eserimkıymetini bilin heeee[/QUOTE]
Bildim ben kıymetini , print edip duvara yapıştırdım:KK52:
Eki Görüntüle 558433

ben bu fırata bayılıyom kızzlar yaa..tavsiye ederimm :KK34::KK34:
linki paylaşıyorumm

Çok komik leyn buuuuu :KK52:
Fırat Karikatürleri » Karikatürler

bana bayramdan sonrası hızlı gibi gelmişti kız ..hızlı değilmiydim:44:ne biliim önceden ayda 1.5 veriyodum şimdi haftada verdim ya hızlandım sandım dı :KK9:
Filizim , sonuçta aynaya bakınca ne görüyosun?Bööle ciddi bi çökme var mı ? Yoksa sorun etme.Normal olarak zayıflayınca yüz küçülür , bi miktar çöker.Aşk mı para mı ya da şööle soriiim yüz mü vücut mu? :KK52:

Gözümü beslesin daha iyi göriiim diye sürdüm hehehe yok leyn şaka.Gözüme sürmedim kıss bolca göz kenarlarıma ve yüzüme ve boynuma ve dirseklerime sürdüm.Göz çevreme o kadar çok sürmüşüm ki gözüme girdi gari :KK52:

Allahım hereksi kurtarsın ...

Benimde 100. Deneme çalışmamın sonucudur. İlk eserimkıymetini bilin heeee
Bildim ben kıymetini , print edip duvara yapıştırdım:KK52:

Filizim , sonuçta aynaya bakınca ne görüyosun?Bööle ciddi bi çökme var mı ? Yoksa sorun etme.Normal olarak zayıflayınca yüz küçülür , bi miktar çöker.Aşk mı para mı ya da şööle soriiim yüz mü vücut mu? :KK52:
[/QUOTE]

saçında sorun varsa saçına da sür sür de sür:KK60::KK60:
Allahım herkesi kurtarsınEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X