Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK60::KK60::KK60::KK60: hımmm yerimizi belli etmeyelim hafazanallah melexine kurban gitçez:KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
Melexin , mesajını Sersum'dan tırtıkladım , göremedim bi türlü aslını.
"Biz akraba çıkacaz, hadi hayırlısı. 1 eşimin Bakırköy'de de iş yeri var. 2 bakırcılar çarşısını boş geç, tarif tamam , aynı yerden bahsediyoruz.3 Ataköy 9 da 8 yıl kaynım oturdu, 4 ben yıllarca 12 sene kadar Yeşilyurt ta oturdum."

Bence de biz akraba çıkıcaz ya da en kötü ihtimalle ben kaynınla akraba çıkıcam :KK52::KK52::KK52::KK52:.Biz diyorum acaba birbirimizi tanıyo olabilir miyiz?
Uleyyyn yemek yediğimiz yer bile aynı ya:KK52::KK52::KK52:
Çıkcaz, çıkcaz...şimdi olmazsa, nü resim olayından sonra çıkcaz :KK60:
burda tatlının her çeşidi var çok şükür ama ö.süt pastasının yerini hiçbirşey tutamazz..:KK52::KK52:

sağol tatlım..:KK16::KK16: cumayı düşünerekten tuttum kendimi..:KK37:olsun tadına baktım o yeter:KK52::KK52:

inşallah canım:KK16::KK16:..üzülme sen:KK19::KK19: ailemiz birarada önemli olan buu:KK34::KK34: kıss 5 ayımız bitti bile :KK52::KK52::KK52:

ben de şok oldum:KK53::KK53: o ne özgüven oo:KK1:..insan usturuplu dalar birazz:KK35::KK35:

Allah'a şükür. Zaten ilerde bir deneyim olduğundan sevineceksin. Özsüt var ya bize çok yakın. Allah aşkı için bir isteğin varsa kargoyla yollayayım. Çok ciddiyim.belki biraz ezik büzük gelir ama sen üstünü tekrar şekillendirirsin

Merhaba kizlar:KK52::KK52::KK52:
Diyeti yalan ettim. Basladigim kilodayim ve baslayamiyorum bir turlu. Mesela en son dun baslamistim. Sonra odevi yetistirmek icin sabahladim.( odev bittiginde saat 10.15'ti ki dersim vardi 9.40'da baslamisti)
Tabii o sabahlamanin etkisiyle gece N**** (Siyahi), cubuk kraker ve kuru kayisi yedim:KK17: Sabahta canim hic birsey istemedi taaakii eve gelip uyuyup uyaninca yani bu aksam 19.00'da hamsi tava,salata ve muz yedim. Iste boyle umursamaz oldum. Surekli tatli da yiyorum. Dondurma, sahlep, yas pasta havalarda ucusuyor. Yedigim yufka ekmeklerde cabasi:KK17::KK17:
Iste boyle bir haldeyim siz olmayinca biraktim iyice saldim:KK17:

ah canıımm kıyaamaaammm zafiyet geçiricen sen ..git azcuk brownii falan ye gülüm..:KK53::KK53:

ucuz atlattım bence yine de:KK53:
yarın züpper lotoda bi deniyeyimm:KK52::KK52: akşam 9 dan sonra topikte değilsem bilin ki tutturdum:KK53::KK53:

:KK16::KK16::KK16:

sizlerin her an bulabileceği bişey olduğu için hayal kırıklığına uğradınız dimiii:KK60::KK60::KK60::KK60:

kısımm ben burda m.grosun kangurusunu bilem özledimm:KK60::KK60::KK60::KK60:

tutarsa bizi sakın unutma bizi de gör Sersumum:KK54:
Kıss ben Tuncelideyken alışverişe gidemediğim için rüyamda resmen markete gidip arabayı alıp dolduruyordum kanguru özlenir mi özlenir:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

protein tozsuz olmuyor mu birdy:26:
Yaaa çok iyi geliyo , hem günlük protein ihtiyacını yağsız karşılamış oluyosun hem de kasların büyüyo...

ah canıımm kıyaamaaammm zafiyet geçiricen sen ..git azcuk brownii falan ye gülüm..:KK53::KK53:
Ya bak şimdi , cidden mi çok ya , Alla Alla ben niye sürekli açım peki:26::26::26:

sizlerin her an bulabileceği bişey olduğu için hayal kırıklığına uğradınız dimiii:KK60::KK60::KK60::KK60:
kısımm ben burda m.grosun kangurusunu bilem özledimm:KK60::KK60::KK60::KK60:
Yok beee , valla öncelikle ben ööle bişi yemeyeli yıllaaaar olmuştur , yani elimin altında ama senden çok hasretim ayrıca da eşinin ince düşüncesi beni valla çok etkiledi.Maaşallah diyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Offf canım ya kıyamam ben size.Gözlerim doldu İnan ki.Allahım tez zamanda hayırlı tayin haberinizi verdirsin.

Uleynn ben hedefe bir ulaşayım sizi bile yiyecem :KK53: o derece oldum yani

Bu neydi şimdi. ?????Nü resimden bahsettik diye mi Acep ???:KK60:
He , nü dedük anons geldi ilgili birimden :KK52::KK52::KK52: Biri bizi gözetliyo :KK52::KK52::KK52:

arkadaş doktorun yanında olduğu için bana bişeyler sormuş,bende o topiğe bakmayınca burdan bulmuş beni:KK1::KK1:
Hasbinallah dedim ben de ...:KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60: hımmm yerimizi belli etmeyelim hafazanallah melexine kurban gitçez:KK60::KK60:
Ya kızlar ben bu toplu alıntıyı birbirine katıyorum. Görüntü kirliliği için özür. Acemiyim:26::KK25:
kıss alemsin :KK60::KK60::KK60: ara ara zor buluyom cevaplarını:KK1::KK1: nasıl beceriyosun öölee içiçe geçirmeyi kıss:KK53::KK53:
Allah'a şükür. Zaten ilerde bir deneyim olduğundan sevineceksin. Özsüt var ya bize çok yakın. Allah aşkı için bir isteğin varsa kargoyla yollayayım. Çok ciddiyim.belki biraz ezik büzük gelir ama sen üstünü tekrar şekillendirirsin

sağol bebişimm..:KK19::KK19: almış kadar oldun..:KK16::KK16:

paketleri ööle bi atıyolar kii pasta krema olarak gelir :KK1::KK1::KK1::KK1:
yaza 65 olursam doyana kadar yerim kıss..yeter ki olsunn

Son düzenleme:
kızlar maşallah bi yazmışsınız bi yazmışsınız allah muhabbetimizi arttırsın geriye dönüp herkesi beğenmesem olur dimi giriş yapmadan okudum hepicinizi çoooook beğendim ..hepiniz çok güzel yemişsiniz maşallah afiyet olsun kızlar

ben de sabah karatay kahvaltısı omega3
akşam kıymalı pırasa yemeği yedim bi tam ceviz 10 zeytin

Kızlar ben sofrayı hazırlıcam , çok yazmayın.E vitaminini gözlerime çok sürmüşüm , hep içine girdi , puslu görüyorum zaten:KK52::KK52::KK52:

kıss alemsin :KK60::KK60::KK60: ara ara zor buluyom cevaplarını:KK1::KK1: nasıl beceriyosun öölee içiçe geçirmeyi kıss:KK53::KK53:

:KK60::KK60:
sağol bebişimm..:KK19::KK19: almış kadar oldun..:KK16::KK16:

paketleri ööle bi atıyolar kii pasta krema olarak gelir :KK1::KK1::KK1::KK1:
yaza 65 olursam doyana kadar yerim kıss..yeter ki olsunn

Benim Malatya'dan gelen cevizlerin akıbetine uğrarlar kesin( turşu sulu ceviz )

tutarsa bizi sakın unutma bizi de gör Sersumum:KK54:
Kıss ben Tuncelideyken alışverişe gidemediğim için rüyamda resmen markete gidip arabayı alıp dolduruyordum kanguru özlenir mi özlenir:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK16: evet canım özleniyor maalesef..neyse ki burda market arabalı alışveriş merkezi var..tatvanda ona da hasrettik :KK1::KK1:
bana iyi davranın..:KK53::KK53: biliyosun süper loto devrettii :KK53::KK53:

Merhaba kizlar:KK52::KK52::KK52:
Diyeti yalan ettim. Basladigim kilodayim ve baslayamiyorum bir turlu. Mesela en son dun baslamistim. Sonra odevi yetistirmek icin sabahladim.( odev bittiginde saat 10.15'ti ki dersim vardi 9.40'da baslamisti)
Tabii o sabahlamanin etkisiyle gece N**** (Siyahi), cubuk kraker ve kuru kayisi yedim:KK17: Sabahta canim hic birsey istemedi taaakii eve gelip uyuyup uyaninca yani bu aksam 19.00'da hamsi tava,salata ve muz yedim. Iste boyle umursamaz oldum. Surekli tatli da yiyorum. Dondurma, sahlep, yas pasta havalarda ucusuyor. Yedigim yufka ekmeklerde cabasi:KK17::KK17:
Iste boyle bir haldeyim siz olmayinca biraktim iyice saldim:KK17:
hoşgeldin çıtırımm..:KK16::KK16:
üzülme sen derslerin yoğun .yarışmayla da uğraşıyorsun..halledersin sen canım:KK16::KK16:

Yok beee , valla öncelikle ben ööle bişi yemeyeli yıllaaaar olmuştur , yani elimin altında ama senden çok hasretim ayrıca da eşinin ince düşüncesi beni valla çok etkiledi.Maaşallah diyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:
He , nü dedük anons geldi ilgili birimden :KK52::KK52::KK52: Biri bizi gözetliyo :KK52::KK52::KK52:

Hasbinallah dedim ben de ...:KK53::KK53::KK53:

düşüncelidir kocişim :KK16::KK16:

valla ben de bu anons neyin nesidir dedim:KK9::KK9:..çok komik yaww:KK1::KK1::KK1:

kızlar maşallah bi yazmışsınız bi yazmışsınız allah muhabbetimizi arttırsın geriye dönüp herkesi beğenmesem olur dimi giriş yapmadan okudum hepicinizi çoooook beğendim ..hepiniz çok güzel yemişsiniz maşallah afiyet olsun kızlar

Yazar çıkacaz sonunda :KK60:
Kızlar ben sofrayı hazırlıcam , çok yazmayın.E vitaminini gözlerime çok sürmüşüm , hep içine girdi , puslu görüyorum zaten:KK52::KK52::KK52:

E vitaminini yutmayı denesen :KK60:

Benim Malatya'dan gelen cevizlerin akıbetine uğrarlar kesin( turşu sulu ceviz )
:KK60::KK60::KK60: evet kesin öyle olur..sahi nooldu turşuları mı yiyorsun cevizleri mi:KK34: yoksa ikisini de atmak zorunda mı kaldın :26:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16: evet canım özleniyor maalesef..neyse ki burda market arabalı alışveriş merkezi var..tatvanda ona da hasrettik :KK1::KK1:
bana iyi davranın..:KK53::KK53: biliyosun süper loto devrettii :KK53::KK53:

hoşgeldin çıtırımm..:KK16::KK16:
üzülme sen derslerin yoğun .yarışmayla da uğraşıyorsun..halledersin sen canım:KK16::KK16:

düşüncelidir kocişim :KK16::KK16:

valla ben de bu anons neyin nesidir dedim:KK9::KK9:..çok komik yaww:KK1::KK1::KK1:

Süper Loto geçen hafta oynadım. Etrafımdaki herkese bir sürü vaatlerde bulundum. Sonuç : ne olabilir ? Bilin bakalım.... ( devretmesi harici )

Kizlar gecmisi okuyorum da ne cok yaziyorsunuz. Arada yazamasam da girip okuyordum sizi ama her sayfaya yetisemiyorum.
Sersumcum afiyet bal seker olsun. Umarim tez zamanda rahat edeceginiz bir yere tayininiz cikar da rahat rahat yersin:KK16: Ozsute bende bayilirim bu arada:KK1: Bak sen aslinda sanslisin daha az caydirici var cevrende. Kisin guzel guzel zayiflarsin yaza yersin yazliktayken:KK1::KK1:
Iyiniyetlim senin gibi bende kacamak yapiyorum ama tarti +larda, masallah sen ne guzel koruyorsun formunu:nazar::nazar::nazar::nazar:
Kizlar bu arada benim klavyede turkce karekter yok, yazim biraz garip gelebilir

Bu arada propycil'den hala haber yok:KK43: Ariorum acmiyor. Umarim iyidir

Son düzenleme:
X