Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlarım , zporu yaptım , banyo yaptım , yüzüme E vitamini sürdüm , vücüdüme krem sürdüm , parfüm sıktım (5 liralık pazar parfümü , acıdaman sürüyorum.Papadiyam cimri miyim ben hakketen acaba?)
Yaaa kızlar , 10 gün ara verdim ya zpora , ya hem çok zor geldi hem de kaslarım zayıflamış.Çok rahat yaptığım şeylerde zorlandım.Moralim bozuldu.Bizim aşağıda mütevazı bi zpor salonu var , önceden orda çok güzel çalışıyodum sonra baydı , evde çalışmaya başladım.Yarından itibaren bi süre orda sağlam kol-omuz-sırt çalışmaya başlıcam.Resmen asabım bozuldu be yawwww:KK43::KK43::KK43::KK43: Bu Karatay ayağına da , içinde tatlandırıcı var diye protein tozu içmeyi bırakmıştım , tekrar başlıcam ühüühüühü:KK43::KK43::KK43::KK43:
bırdy bacım proteın tozu dedıgın bıldıgın herbalıfe mı?

Hepinizi "beğendim" , yaşadınız hadi :KK52::KK52::KK52:
Kendimizi de beğenebiliyo muyuz kızlar?:KK52::KK52::KK52:

cok kendınıbegenmıs gordum senı bırd:y:KK60::KK60:

evet tatlım çok güzel ben de denedimm:KK52::KK52:

Dağlar Kızı , 2 paket almıştım , daha hala 2 tane var , bitemedi ammaa çok güzelmiş yawww.Bi de düşündüm ; ben gelecek bayramlarda şeker yerine bundan ikram edice.Tek tek paketliymiş , çok hoşuma gitti.

ben de bayılıyom valla:KK53::KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK31::KK31::KK31::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::nazar:

:KK60::KK60::KK60::KK60:alemsin kıss..benim popom 44 belim ve üst beden 42 çok şekilli sayılmazz:KK60::KK60::KK60::KK60:

geldim bebişim..:KK53::KK53::KK53: ama haklısın çok buluşamıyoruz bu ara ..:KK31::KK31:

yaa ara verince çok kötü oluyor hakketten:KK53::KK53: ben de 2 gün önce leslie yapınca popom bile ağrıdı yaww:KK37::KK37:

yok canım caizdir..:KK1::KK1: töööbee töööbeee çarpılcam şimdii:KK35::KK35:

:KK9::KK9::KK9:

aşkolsun şööle bel ince popo goccaman üst beden ehh işte cinsinden bi model niye olamass..haksızlık buu:KK43::KK43:..gerçi miideee bulandırıcı olur beyaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

ben de patates yidimm:KK53::KK53:
Evet şekerim öyle bir modelde uygundur.siz yeter ki nü çizdirin :KK60:
Dermişim ve bu benim forum da ki son mesajım olurmuş.Şimdiden hepinize elveda.Sizin için atan bu kalbi hiçbir zaman unutmayın emi :KK43::2:
Tarık Akan'ın yemek yediği esnaf lokantasına gidiyoruz biz , aşkımmmmmm çok severim ben onu yaaaa....Dur ya ,konumuz neydi , kızım yılların Bakırköylüsü sayılırım (9. kısımda oturduk senelerce) , ben bakırcılar çarşısı diye bişi duymadım.Lokantanın adından da emin diilim ama Özgürlük Meydanından aşağı inerken soldan 2. ya da 3. sokak sanırsam.Duvarları fayanslı."Banyo lokantası" diyoruz biz oraya.Karşısında da mantıcı var.Bakırcılar çarşısı neresi ya?
Biz akraba çıkacaz, hadi hayırlısı. 1 eşimin Bakırköy'de de iş yeri var. 2 bakırcılar çarşısını boş geç, tarif tamam , aynı yerden bahsediyoruz.3 Ataköy 9 da 8 yıl kaynım oturdu, 4 ben yıllarca 12 sene kadar Yeşilyurt ta oturdum.
Cevaplar
1- kader konusunu biraz düşünebilir miyim hocam ? Çok kazık yerden sordunuz da :KK9: Düşün bakalım , ne çıkacak :KK53:
2- Ücret konusunda anlaşırsak olabilir :KK9: Valla piyasasını bilemiyorum ama saati 250 TL uygunmuş gibi geldi bana :KK52::KK52::KK52:
3- Patates demeyin acısı - tatlısı- ekşisi hepsi makbuldür.
Tatlı patates , mmmm tadı kestaneye benziyo :KK56::KK56::KK56:
1- hala düşünüyorum
2-tamam anlaştık
3-bak şimdi de kestane diyor :KK47:

Kısaca yazıyorum ;

Sabah :
* 1 yumurtadan omlet
* 1 parça peynir
* 1 parça keten tohumu ekmeği
* 1 çay kaşığı fıstık ezmesi
* 1 domates
* 5 tane zeytin

Öğlene doğru Bakırköy'e gitmek üzere yola çıktık.Yolda 7-8 tane kestane yedim.

Öğlen (dışarıda yedik mecburen)
* 1 tabak kurufasulye (dışarıda genellikle çorba ya da kurufasulye/nohut yiyorum , diğer yemeklere pek bulaşmıyorum.Mutlaka da esnaf lokantasına gidiyorum , sulu yemeği çok seviyorum)
* Minicik bi dilim ekmek
* 1 lokma döner (kocam illaki yicen dedi , ben pek sevmem döneri , çay da sevmem zaten.Ben nasıl bi Türk'üm Allahım?)
* 1 lokma muz (yanımda götürmüştüm)

Eve gelince 2 kestane daha (bitti bu da)

Akşama yemekte şunlar var :
* İçli tarhana çorbası (doğunun buğdaylı tarhanası , bayılıyorum buna , içine nohut da koydum)
* 1 adet baget ( evvelki günden 2 tane kaldı.Kardeş payı yapıcaz)
* Tavuk suyuna bulgur pilavı
* Piyaz
* Beşamelli pırasa
* Turşu (salata yapmaya üşenicem gibi bi halim var)

Tatlı kısmı belirsiz.Seçenekler : Bitter çikolata , brownie (Reyhan kulakların çınlasın.Bi de ben bunu kendim de çok güzel yaparım) , kuru incir , meyva

Uleyyyn ben bu saate kadar resmen aç kalmışım , ne kadar az yemişim harbiden , şaşırdım bebeğim :KK53::KK53::KK53::KK53:

ah canıımm kıyaamaaammm zafiyet geçiricen sen ..git azcuk brownii falan ye gülüm..:KK53::KK53:
C
bana bak eşine bi kızarız sesini çıkarmasın hiç:KK20::KK20::KK20::KK1::KK1::KK1::KK1:

kıss dene sen işe yarar bence:KK1::KK1::KK1:

canım birazdan ben bi daha yapıciim anında kesiyo saç dökülmesini:KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

ucuz atlattım bence yine de:KK53:
yarın züpper lotoda bi deniyeyimm:KK52::KK52: akşam 9 dan sonra topikte değilsem bilin ki tutturdum:KK53::KK53:

Merhaba,iyi akşamlar kızkardeşler ,
Nasilsiniz kızlar? Nasıl geçti gününüz??
ben çok yoğumdum .. İşler .. Aman aman tüm gün ayaktaydım..

1. Öğünüm , yanıma aldıklarım 10.30 sularında :
1 ölçü bardagi badem fındık
biraz ev yapımı peynir
1 hurma
2 omega 3

Ogle: 1 elma

2. Öğünüm 16.30 gibi :
bir tabak kıymalı kapuska
yoğurt
biraz kabuklu fıstık
bi kaç zeytin
su
:KK16::KK16::KK16:
Ben bile helecanlandım yawww:KK37::KK37::KK37:

Ne oldugunu bilmeden canim cekti:KK60::KK60::KK60:

sizlerin her an bulabileceği bişey olduğu için hayal kırıklığına uğradınız dimiii:KK60::KK60::KK60::KK60:

kısımm ben burda m.grosun kangurusunu bilem özledimm:KK60::KK60::KK60::KK60:

bazen bööle oluyo karnım patlayacak gibi:KK60::KK60::KK60:

sabah yazmıştım.
Öğleyin:
yarım kase tarhana çorbası
patates kızartması:KK53::KK53: salata yoğurt

akşam
hamsi kuşu (Sersumumun tarifi)
bol yeşil salatam
kabak çekirdeği ayçekirdeği
az da çocuklara yaptığım kedi dili tatlıdan:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:
hiç tavsiye edilmiyo karnım davul gibi oldu:26:

Afiyet olsin canim,biraz cissli olmus ama senin verecek kilon kalmadi nasilsa o kadarcik olsun ...

kaçamaklar arttı mı kızlaaaaaaar?
sıfır kaçamak yapalım cuma günü hepimizinde yüzü gülsün...
ama sersuma torpil geçtim o çoooook uzaklarda herşeye hasret..
ben senin yerinde olsam menünün hepsini yerdim ama neyse kardasın...

sütlü kahve içmeyi düşünüyorum yanında çam fıstığı bademmi yesem yoksa günkurusumu?

ah canıımm kıyaamaaammm zafiyet geçiricen sen ..git azcuk brownii falan ye gülüm..:KK53::KK53:

ucuz atlattım bence yine de:KK53:
yarın züpper lotoda bi deniyeyimm:KK52::KK52: akşam 9 dan sonra topikte değilsem bilin ki tutturdum:KK53::KK53:

:KK16::KK16::KK16:

sizlerin her an bulabileceği bişey olduğu için hayal kırıklığına uğradınız dimiii:KK60::KK60::KK60::KK60:

kısımm ben burda m.grosun kangurusunu bilem özledimm:KK60::KK60::KK60::KK60:

ben tatlı düşünmüştüm nedense:KK53::KK53:

hem de teflon tavada olduğundan daha çabuk pişiyor afiyet olsuuuunn:KK16:
evet tatlım çok leziz oluyor..:KK52:sana da afiyet olsun:KK16::KK16:
Bir zamanlar bende deli gibi sevdim , pardonnnnn denedim. Ah Ulen ah yaktın beni diyet
Aaaaa ne kadar güzel bi sürpriz gerçekten yaaa.Bikaç ısırık diiil , adam gibi yeseydin keşke.Kırk yılda bir...N'olucak ki ...Afiyet olsun Sersumum , valla yaa , sen yedin , ben mutlu oldum :KK16::KK16::KK16::KK16:
sağol canım..:KK16::KK16:
Afiyet olsun bebegem,ne kaa dusunceli bi esin var iste ne gusel..neden gulelim kis...
kızım sayıklayıp duruyordu babası da kıyamamışş böyle bir fikir gelmiş aklına:KK52::KK52:..mikrodalgada ısıttık yidik valla:KK53::KK53:
ne biliimm ordan bakınca size komik gelir diye düşündüm..:KK17::KK1::KK1:

bazen bööle oluyo karnım patlayacak gibi:KK60::KK60::KK60:

sabah yazmıştım.
Öğleyin:
yarım kase tarhana çorbası
patates kızartması:KK53::KK53: salata yoğurt

akşam
hamsi kuşu (Sersumumun tarifi)
bol yeşil salata
kabak çekirdeği ayçekirdeği
az da çocuklara yaptığım kedi dili tatlıdan:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:
hiç tavsiye edilmiyo karnım davul gibi oldu:26:
afiyet olsun bebişim..:KK19:
hamsi kuşu biraz zahmetli ama çok leziz oluyor dimi tatlım :KK34:..sizin de beğendiğinize seviniyorumm:KK52::KK52::KK52::KK16:

eşim vana giden taksici arkadaşına (van hakkari 4 saat bu arada) kızım çok özledi diye b.rger kingden 3 menü ve nuget aldırmışş..:KK31::KK31::KK31:

ulen millete söylesen ağzını bırakıp başka yeriyle güler(siz gülmeyin) teee van dan menü sipariş ediyo benimki :KK9::KK9:

gerçi kızım için güzel bir sürpriz oldu emme ben didim ki ona kadar insan öz.ütten şööleee antep fıstıklı bi pasta siperiş eder insan didiimm..:KK53::KK53:

sonuç

3. öğünüm
:KK56::KK56:

3 ısırık hamburger
5-6 patates
4 soğan halkası
2 kaşık pırasa yimeği
2 kaşık taze fasulye
yoğurt

:KK56::KK56::KK56:
Offf canım ya kıyamam ben size.Gözlerim doldu İnan ki.Allahım tez zamanda hayırlı tayin haberinizi verdirsin.
benim gibi hedefine ulaş arada yersin meleksin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Uleynn ben hedefe bir ulaşayım sizi bile yiyecem :KK53: o derece oldum yani
Leylak vajinismus sayfasına bekleniyorsun

Bu neydi şimdi. ?????Nü resimden bahsettik diye mi Acep ???:KK60:

bırdy bacım proteın tozu dedıgın bıldıgın herbalıfe mı?

Bacım , herbalife'ı şimdi senden duydum , netten baktım şööle , kilo kontrolü için falan bişi galiba.Yok , benim bahsettiğim sporcuların içtiği protein tozu.Kas hacmini arttırmak için . Peynir altı suyunu duymuşsundur , peynir katılaştıktan sonra kalan yeşil su.Bu doğadaki en saf protein kaynaklarından biri.Bunu santrifüjden geçirip katısıyla suyunu ayırıyorlar , toz halinde satıyolar bacım.Sonra bunu suyla , sütle , yoğurtla falan karıştırıp içiyosun.

cok kendınıbegenmıs gordum senı bırd:y:KK60::KK60:
İnsan kendini beğenmese çatlarmış derler ya benimki o hesap oldu :KK52::KK52::KK52:

Offf canım ya kıyamam ben size.Gözlerim doldu İnan ki.Allahım tez zamanda hayırlı tayin haberinizi verdirsin.

Uleynn ben hedefe bir ulaşayım sizi bile yiyecem :KK53: o derece oldum yani

:KK60::KK60::KK60::KK60: hımmm yerimizi belli etmeyelim hafazanallah melexine kurban gitçez:KK60::KK60:

evet tatlım çok leziz oluyor..:KK52:sana da afiyet olsun:KK16::KK16:

sağol canım..:KK16::KK16:

kızım sayıklayıp duruyordu babası da kıyamamışş böyle bir fikir gelmiş aklına:KK52::KK52:..mikrodalgada ısıttık yidik valla:KK53::KK53:
ne biliimm ordan bakınca size komik gelir diye düşündüm..:KK17::KK1::KK1:

afiyet olsun bebişim..:KK19:
hamsi kuşu biraz zahmetli ama çok leziz oluyor dimi tatlım :KK34:..sizin de beğendiğinize seviniyorumm:KK52::KK52::KK52::KK16:

evet Allahtan bu yıl ben yapmıyorum ama önümüzdeki yılda eşim yardım eder yaparız.. Hafif oluyor seviyorum bebişim sağol

Ya kızlar ben bu toplu alıntıyı birbirine katıyorum. Görüntü kirliliği için özür. Acemiyim:26::KK25:

Melexin , mesajını Sersum'dan tırtıkladım , göremedim bi türlü aslını.
"Biz akraba çıkacaz, hadi hayırlısı. 1 eşimin Bakırköy'de de iş yeri var. 2 bakırcılar çarşısını boş geç, tarif tamam , aynı yerden bahsediyoruz.3 Ataköy 9 da 8 yıl kaynım oturdu, 4 ben yıllarca 12 sene kadar Yeşilyurt ta oturdum."

Bence de biz akraba çıkıcaz ya da en kötü ihtimalle ben kaynınla akraba çıkıcam :KK52::KK52::KK52::KK52:.Biz diyorum acaba birbirimizi tanıyo olabilir miyiz?
Uleyyyn yemek yediğimiz yer bile aynı ya:KK52::KK52::KK52:

ben tatlı düşünmüştüm nedense:KK53::KK53:
burda tatlının her çeşidi var çok şükür ama ö.süt pastasının yerini hiçbirşey tutamazz..:KK52::KK52:
kaçamaklar arttı mı kızlaaaaaaar?
sıfır kaçamak yapalım cuma günü hepimizinde yüzü gülsün...
ama sersuma torpil geçtim o çoooook uzaklarda herşeye hasret..
ben senin yerinde olsam menünün hepsini yerdim ama neyse kardasın...
sütlü kahve içmeyi düşünüyorum yanında çam fıstığı bademmi yesem yoksa günkurusumu?
sağol tatlım..:KK16::KK16: cumayı düşünerekten tuttum kendimi..:KK37:olsun tadına baktım o yeter:KK52::KK52:

inşallah canım:KK16::KK16:..üzülme sen:KK19::KK19: ailemiz birarada önemli olan buu:KK34::KK34: kıss 5 ayımız bitti bile :KK52::KK52::KK52:

ben de şok oldum:KK53::KK53: o ne özgüven oo:KK1:..insan usturuplu dalar birazz:KK35::KK35:

X