Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bırdy bacım proteın tozu dedıgın bıldıgın herbalıfe mı?

Hepinizi "beğendim" , yaşadınız hadi
Kendimizi de beğenebiliyo muyuz kızlar?

cok kendınıbegenmıs gordum senı bırd:y

evet tatlım çok güzel ben de denedimm

1- hala düşünüyorum
2-tamam anlaştık
3-bak şimdi de kestane diyor

ah canıımm kıyaamaaammm zafiyet geçiricen sen ..git azcuk brownii falan ye gülüm..
C
bana bak eşine bi kızarız sesini çıkarmasın hiç

kıss dene sen işe yarar bence

canım birazdan ben bi daha yapıciim anında kesiyo saç dökülmesini

ucuz atlattım bence yine de
yarın züpper lotoda bi deniyeyimm akşam 9 dan sonra topikte değilsem bilin ki tutturdum

Ben bile helecanlandım yawww

Ne oldugunu bilmeden canim cekti

sizlerin her an bulabileceği bişey olduğu için hayal kırıklığına uğradınız dimiii

kısımm ben burda m.grosun kangurusunu bilem özledimm

Afiyet olsin canim,biraz cissli olmus ama senin verecek kilon kalmadi nasilsa o kadarcik olsun ...

kaçamaklar arttı mı kızlaaaaaaar?
sıfır kaçamak yapalım cuma günü hepimizinde yüzü gülsün...
ama sersuma torpil geçtim o çoooook uzaklarda herşeye hasret..
ben senin yerinde olsam menünün hepsini yerdim ama neyse kardasın...

sütlü kahve içmeyi düşünüyorum yanında çam fıstığı bademmi yesem yoksa günkurusumu?

ben tatlı düşünmüştüm nedense

hem de teflon tavada olduğundan daha çabuk pişiyor afiyet olsuuuunn
evet tatlım çok leziz oluyor..sana da afiyet olsun
Bir zamanlar bende deli gibi sevdim , pardonnnnn denedim. Ah Ulen ah yaktın beni diyet

Aaaaa ne kadar güzel bi sürpriz gerçekten yaaa.Bikaç ısırık diiil , adam gibi yeseydin keşke.Kırk yılda bir...N'olucak ki ...Afiyet olsun Sersumum , valla yaa , sen yedin , ben mutlu oldum
sağol canım..
Afiyet olsun bebegem,ne kaa dusunceli bi esin var iste ne gusel..neden gulelim kis...
kızım sayıklayıp duruyordu babası da kıyamamışş böyle bir fikir gelmiş aklına..mikrodalgada ısıttık yidik valla
ne biliimm ordan bakınca size komik gelir diye düşündüm..

afiyet olsun bebişim..
hamsi kuşu biraz zahmetli ama çok leziz oluyor dimi tatlım ..sizin de beğendiğinize seviniyorumm

Offf canım ya kıyamam ben size.Gözlerim doldu İnan ki.Allahım tez zamanda hayırlı tayin haberinizi verdirsin.
benim gibi hedefine ulaş arada yersin meleksin
Uleynn ben hedefe bir ulaşayım sizi bile yiyecem o derece oldum yani
Leylak vajinismus sayfasına bekleniyorsun

Bu neydi şimdi. ?????Nü resimden bahsettik diye mi Acep ???

İnsan kendini beğenmese çatlarmış derler ya benimki o hesap oldu

hımmm yerimizi belli etmeyelim hafazanallah melexine kurban gitçez

evet Allahtan bu yıl ben yapmıyorum ama önümüzdeki yılda eşim yardım eder yaparız.. Hafif oluyor seviyorum bebişim sağol

Ya kızlar ben bu toplu alıntıyı birbirine katıyorum. Görüntü kirliliği için özür. Acemiyim:26:

Melexin , mesajını Sersum'dan tırtıkladım , göremedim bi türlü aslını.
"Biz akraba çıkacaz, hadi hayırlısı. 1 eşimin Bakırköy'de de iş yeri var. 2 bakırcılar çarşısını boş geç, tarif tamam , aynı yerden bahsediyoruz.3 Ataköy 9 da 8 yıl kaynım oturdu, 4 ben yıllarca 12 sene kadar Yeşilyurt ta oturdum."

Bence de biz akraba çıkıcaz ya da en kötü ihtimalle ben kaynınla akraba çıkıcam .Biz diyorum acaba birbirimizi tanıyo olabilir miyiz?
Uleyyyn yemek yediğimiz yer bile aynı ya

ben tatlı düşünmüştüm nedense
burda tatlının her çeşidi var çok şükür ama ö.süt pastasının yerini hiçbirşey tutamazz..
sağol tatlım.. cumayı düşünerekten tuttum kendimi..olsun tadına baktım o yeter
Offf canım ya kıyamam ben size.Gözlerim doldu İnan ki.Allahım tez zamanda hayırlı tayin haberinizi verdirsin.
Bu neydi şimdi. ?????Nü resimden bahsettik diye mi Acep ???

inşallah canım..üzülme sen ailemiz birarada önemli olan buu kıss 5 ayımız bitti bile

ben de şok oldum o ne özgüven oo..insan usturuplu dalar birazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…