Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İşte benim leziz çaylarımdan bir buket

Eklentiler

• $image.jpg
    151,2 KB · Görüntüleme: 53
sabah

ceviz
3 günkurusu

öğle

kuru fasulye
tarhana
turşu

buraya kadar herşey normaalll azzzz sonraaaa

Tarık Akan'ın yemek yediği esnaf lokantasına gidiyoruz biz , aşkımmmmmm çok severim ben onu yaaaa....Dur ya ,konumuz neydi , kızım yılların Bakırköylüsü sayılırım (9. kısımda oturduk senelerce) , ben bakırcılar çarşısı diye bişi duymadım.Lokantanın adından da emin diilim ama Özgürlük Meydanından aşağı inerken soldan 2. ya da 3. sokak sanırsam.Duvarları fayanslı."Banyo lokantası" diyoruz biz oraya.Karşısında da mantıcı var.Bakırcılar çarşısı neresi ya?

Beni al apla , ben bu tanıma az-buçuk uyuyorum

Çok mu ki , çok diil ya , başım ağrıyo , şimdi yediklerimi yazınca anladım; aç kalmışım ben bugün , valla
Ben size o yüzden habire soruyorum "o kadarcık yemekle doydun mu" diye , bana hala inanılmaz geliyo...

Yaaa biz yıllardır patates yemiyoruz.Eve aldığımız patates toplasan yılda 1 kg falandır.O kadar unuttuk tadını.Fakat tatlı patates diye bişi var , biliyo musun?[/QUOTE]

Cevaplar
1- kader konusunu biraz düşünebilir miyim hocam ? Çok kazık yerden sordunuz da
2- Ücret konusunda anlaşırsak olabilir
3- Patates demeyin acısı - tatlısı- ekşisi hepsi makbuldür.

Cevaplar
1- kader konusunu biraz düşünebilir miyim hocam ? Çok kazık yerden sordunuz da Düşün bakalım , ne çıkacak
2- Ücret konusunda anlaşırsak olabilir Valla piyasasını bilemiyorum ama saati 250 TL uygunmuş gibi geldi bana
3- Patates demeyin acısı - tatlısı- ekşisi hepsi makbuldür.[/QUOTE] Tatlı patates , mmmm tadı kestaneye benziyo

eşim vana giden taksici arkadaşına (van hakkari 4 saat bu arada) kızım çok özledi diye b.rger kingden 3 menü ve nuget aldırmışş..

ulen millete söylesen ağzını bırakıp başka yeriyle güler(siz gülmeyin) teee van dan menü sipariş ediyo benimki

gerçi kızım için güzel bir sürpriz oldu emme ben didim ki ona kadar insan öz.ütten şööleee antep fıstıklı bi pasta siperiş eder insan didiimm..

sonuç

3. öğünüm

3 ısırık hamburger
5-6 patates
4 soğan halkası
2 kaşık pırasa yimeği
2 kaşık taze fasulye
yoğurt

Afiyet olsun bebegem,ne kaa dusunceli bi esin var iste ne gusel..neden gulelim kis...

Aaaaa ne kadar güzel bi sürpriz gerçekten yaaa.Bikaç ısırık diiil , adam gibi yeseydin keşke.Kırk yılda bir...N'olucak ki ...Afiyet olsun Sersumum , valla yaa , sen yedin , ben mutlu oldum

bazen bööle oluyo karnım patlayacak gibi

sabah yazmıştım.
Öğleyin:
yarım kase tarhana çorbası
patates kızartması salata yoğurt

akşam
hamsi kuşu (Sersumumun tarifi)
bol yeşil salata
kabak çekirdeği ayçekirdeği
az da çocuklara yaptığım kedi dili tatlıdan

hiç tavsiye edilmiyo karnım davul gibi oldu:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…