Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sağol canımm..
evet en azından gözümün önünde olmayınca canım da çok çekmiyor haklısın
yazı sabırsızlıkla bekliyorumm

propumuzu biz de çok merak ediyoruzz:26:..dualarımız onunla

Hepinizi "beğendim" , yaşadınız hadi
Kendimizi de beğenebiliyo muyuz kızlar?
kimse seni beğenmezse kendini begen birdy

birdy;27412611[COLOR="#008000" .!.:
Yaaa biz yıllardır patates yemiyoruz.Eve aldığımız patates toplasan yılda 1 kg falandır.O kadar unuttuk tadını.Fakat tatlı patates diye bişi var , biliyo musun?[/COLOR]
ben de aynen almıyorum ama buzdolabında var kaç aydır ne olur ne olmaz diye.çocukken patates keyfimiz vardı kış gecelerinde annem doğal lezzetli patatesleri kuzineye atar büyük bir keyifle yerdik. şimdi o zevkim olamıyor.bir de kumpire bayılırım,ama sultanahmette yediğim gibi güzelini başka bir yerde yiyemedim

istikrarlı hemşerim menülerinin maşallahı var çok ölçülüsün.sen bu gidişle ocak ayına kalmadan verirsin kilocukları.bu arada hollanda da mı yaşıyorsun

sabah

ceviz
3 günkurusu

öğle

kuru fasulye
tarhana
turşu

buraya kadar herşey normaalll azzzz sonraaaa
hastanede de hep sağlıklı yemekler çıkıyor sersum şanslısın.
sersum actifry da kestane çok güzel oldu ben yaptım biliyo musun

3 ısırıktan birşey olmaz diycem ama,ısırıktan ısırıga fark eder.çocukken kendimizinkini önceden bitirip kardeşimizin çikolatasından yalvararak yemek isterdik.bir ısırırdık ardından ağlama sesiyle anneye giderdi.çikolatanın yarısını ısırırdık valla süpersin şekerim iraden galip gelmiş yine de.
ömrümde hamburger yemedim zararlı diye.hiç te merak etmedim.o yüzden özlemiyorum.ama zamane çocukları bagımlısı.agrıdan arkadasımız ayda bir çocuguna hamburger yedirmek için buraya geliyorlar

hoşgeldin asyacım.kilo almana üzüldüm ama bundan sonra aramızda olacagına sevindim.ben de başa döndüm tatlım.verdiğim 2 kiloyu aldım.2 haftadır daha dikkatliyim.yaşam tarzı halıne dönnüştürebilirsek sonrası kolay olacak eminim

tutarsa bizi sakın unutma bizi de gör Sersumum
Kıss ben Tuncelideyken alışverişe gidemediğim için rüyamda resmen markete gidip arabayı alıp dolduruyordum kanguru özlenir mi özlenir
valla ben de öyleydim kırıkkalenin bir ilcesinde çalısırken,2 haftadabir giderdik tam 1 saat marketi dolasırdım herseye bakardım görmemiş gibi

inşallah sersumum

Hayatımda hiç bu kadar süt içmedim ben ya. Acıktıkça süte koşuyorum. Yeryüzündeki inekler benim için doğmuş sanırsam.

Bu arada beni de unutma!!!!!kurtar beni bu hayattan Sersum kurtarrrrrr

sen unutulacak kadın mısın..o gri muhteşem kova her an gözlerimin önünde

sana panik roomlu bi ev alıcam sen orada yatıp kalkarsın..başına bişey gelmesin hafazanallah.. termosifon patlar,jakuzi alt kata göçer falan..

en pahalısından da kaza ve hayat sigortası yaptıracam.. ekistra isteklerini de artık uşağıma iletirsin canımm

Kız sen panik odası filmini izlemedin mi yoksam? Benim başım orda da derde girer kesin.evi hırsızlar rehin alır. Esas aradıkları şey panik odasındadır. Ve ben orada rehin kalırım falanda filan ... kısacası bela=melexin

çorbaları iğrenç ama idare ediyoz canım..tarhana çorbasının içine hergün başka birşey ekleyip onun adını veriyorlar çorbaya

benim kızım da ayda 1 falan yerdi batıdayken canım..ben de çok sevmem hamburgeri..ama tahmin edersin ki yoklukta herşey cazip geliyor..

Hayatımda hiç bu kadar süt içmedim ben ya. Acıktıkça süte koşuyorum. Yeryüzündeki inekler benim için doğmuş sanırsam.

evde süt kalmamışş.. ben de bugün sütlü kahvemi içemedimm

izledim kıss 3-4 kere hemide..ben ordaki aksaklıkları gördüm düzelttirip yaptırıcam merak etme sen

sigortan da olucak zaten..e daha ne olsun bebişimm

İnsan kendini beğenmese çatlarmış derler ya benimki o hesap oldu
he tamam canım herbalıfe olmasında luzumsuz bır urun ustelık dıstrubutorlerıde cok yapıskan

biz de didik nooluyoo.. falann..kötü yola düşürmesinler leylakımıı

Kızlar ben sofrayı hazırlıcam , çok yazmayın.E vitaminini gözlerime çok sürmüşüm , hep içine girdi , puslu görüyorum zaten
kasap yagı bol bulunca .....

sedossss naber canım ???
bence doktoruna sor.

bence hamıleykende dogum yapıncada hatta bebek 2 yasına geldıgınde bebegede karatay uygulanabılır bu kadar urkmeyın bu beslenme seklınden

izledim kıss 3-4 kere hemide..ben ordaki aksaklıkları gördüm düzelttirip yaptırıcam merak etme sen

sigortan da olucak zaten..e daha ne olsun bebişimm

Birşey olmaz dimi ?:44:Bak sen bunları yap, bana birşeyolursa da zaten ben malı mülkü sana bırakacağım. Zarar etmezsin .sigortadan da köşeyi dönersin

ilkkez birşey yüklüyorum oldu mu Acep. Olduysa yandınız kızlar. çenemden kurtulursunuz ama paylaşımlarından aslaaaaaa

kızlar şimdi hani demiştim ya geçen yüzüm çok zayıflarmış diyenler oldu aklıma takıldı nette araştırdım zayıflarken yüz çökmesi diyeeee..oluyomuş 35 yaşını geçen kadınlarda hızlı kilo verenlerde yüz yanaklar birden inceliyomuş yağlı bölgelerden yağ transferiyle ancak düzeltilirmiş ..bide diyo buldog yüz diye tabir edilir diye yarın dan itibaren daha çok yemek yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…