Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afiyet olsun canım

aynen benimki de oflaya oflaya bana bakıyo
ben de kaçayım.maç izlerken yine gelirim belki

İyi geceler canım. Ben de yatmaya gidiyorum. Yarın görüşürüz.

leylak,iğneoyası ,sersum iyigeceler kızlar

geçmiş olsun canım..acil şifalar dilerimm
kıyamaammm.. cevapların arada kalmış zor buldum kıss..
ben de merek ettim canım..gelse de bizde alıp içsek..

allah razı gelsınsende olmasan bı begenenımız olmıycak
bende bugun denedım züpperrr afıyet olsun oyamm
not:birdy nolurrrr begennn lutfeeennnnn
birdy beğenince 2 kat puan mı alıyoz kıss..

ben süt içmeyince annem de bize yapardı eveett..

beyim çok kızıyo gibi baktı ben de kaçtım..

yuruyusten sayılır tabıkı canım nerde hareket orda bereket neler aldın bakem pazardan sen ıst daydın dımı

canım çok sevindim..
gözünaydın..

ah canım benim o secretler sayısal da yaramıyo işe ..bi yarasa..

yuruyusten sayılır tabıkı canım nerde hareket orda bereket neler aldın bakem pazardan sen ıst daydın dımı

hayır canım manisanın bi ilçesindeyim ....pazardan yeşil renkli ne varsa hepsini aldım ....bu hafta bilmiyorum ne etkili oldu ama harekettir eminim hiç bu kadar oynamamıştımsabah 70.4 gördüm haftaya falan belki 69 görürüm belki ...heyecanlanıyorum biliyomusun içim içime sığmıyoo

saç dökülmesi bende de var canım..güzel paylaşım deneyelim bakalımm..sağol datlumm
Çıplak model lazım mı
abooww..çok ayıp kıss
ahanda birdy gelmıs kıs elını korkak alıstırma basıver butonasen gunluk hayatındada cımrımısın kıs yoksa

kizlar sersum papadiya nazfiliz nasil gidiyor....
bugun topik sessiz galiba...
bende biraz sonra cikicam.yemegimi yedim.bulasiklarimi yikadim.sutumu ictim...
sersum canim gunun nasil gecti...
papadiya canim yuruyusler iyi gidiyor...
nazfiliz canim bugun kac tane yaramazlik yaptin?

kizlar suan cok hit bir parca dinliyoruz kizimla.....
2 ekmek aldim pepeeee......yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorummmm.......

gecen hafta birdy brownie intense yiyip yiyip yazıyordu menüsüne zıpır her okuyuşumda benim de canım çekiyordu canımızı çektirdi
Dağlar Kızı , 2 paket almıştım , daha hala 2 tane var , bitemedi ammaa çok güzelmiş yawww.Bi de düşündüm ; ben gelecek bayramlarda şeker yerine bundan ikram edice.Tek tek paketliymiş , çok hoşuma gitti.

tabıkı gorceksın bende en cok 6 lı rakamı gordugumde heyecanlanmıstım bırde 99 u gordugumde

super gıdıyo canım ama sana uzuluyorum topıkcek bırlesıp sana ıkı programlı orta yollu bı bulasık makınesı alsakta kurtarsak senı bulasık derdınden dıye dusunuyorum ama sana gordercegımız kargo parasıyla beyaz esya bayıı acılır dıye dusununcede vazgecıyorum

Güzeller Jillian Michaels beni bekler.Zporu yapiiim , banyo yapiiim , sonra görüşürüz.Çok yazmayın , oku oku bitmiyo

Madem böyle bir güzellik yapıcaz bence melexin ile başlamalıyız papadiyam.

kolay gelsin canım,benimkiler hazır
yemeklerimi yaptım canım.barbunya ve uydurma kereviz çorbası yaptım çok ta güzel oldu.biz türkler kadar anında yemek uyduran bir millet var mı merak ediyorum

ben de 1 saat yürüdüm

Özlem, kızın daha iyidir umarım.

Ramaska, tahlil sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. Oğlum 2 aydır pepenin bebek filmi olduğuna kanaat etti (3 yaşını doldurdu). Ne diyeyim... Allah sizi de tez zamanda kurtarsın:)

Sivasın gülü, babanın doğumgünü kutlu osun.

İyiniyetlim, bu yazının her cümlesini leylakım gibi keşkeee çekerek okudum. Yalnız son öneriyi biraz ben de yapıyorum. Geçen arkadaşlarla bir araya gelmiştik. Biri foto çekmeye kalktı. Ayakta dizildik. En zayıf olan geldi benim yanımda duruyor! Ya bi git, dedim. Git Aslının(2.zayıfımız) yanında dur, zaten şişmanın, görece olarak daha da şişman çıkıcam...

Bu arada bugünü bi özetleyeyim:

Sabah:

Hoşmer (içinde mısır unu da var ama yedim valla)
Beyaz peynir, salatalık, domates
Kuruyemişi unuttum.
2 omega 3 tablet ve c vitamiini

Öğlen alışverişteydim söylemesi ayıp.

Demin 1 bardak süt içtim.

Spor: 50 mekik+4km/40 dakika yürüyüş.

44 beden olmuşum hakkıyla Önceden 44-46dıydım ya... Herkesin vücudu sizinki gibi olamıyor sersum hanııım...

evimin erkeği hala gelmedi,ben burda özgür özgür takılıyorum.
birazdan damlar ama bu aksam kursu var,bu yüzden ben rahat rahat girerim ,sersumla görüşemiyoruz.özledim keratayı

iyi akşamlar hanımlaaaaaaaaaar...
geçmişe bakayım dedim yok olmayacak okadar çok konuşmuşsunuzki okuyamadım:))
Allah muhabbetimizi arttırsın:)

sabah: 1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
marul
roka
taze nane
ceviz
çay

2.öğünüm: 1 dilim kabak tatlısı 8kaç gündür kaçamak yapmıyordum ama meyve tatlısı diye yedim)
1 tabak nohut
1 tabak dünden kalan tavuklu pilav
turşu
yoğurt

10 ayda falan verdim canım,hepsi de karatayla gitti...önceden inek, şimdi ise sinek olarak tanımlayabilirim kendimi

senin ki de yürüyüş sayılır bebeğim

2.öğünüm

kapuska,tursu,omega3,sogan
fırında kader mahkumu tavuk kanadı
helva,fındık

afiyet olsun şekerim

afiyet olsun canım
yürüyüşün için

browniye bende bayılıyorum

Canlarım , zporu yaptım , banyo yaptım , yüzüme E vitamini sürdüm , vücüdüme krem sürdüm , parfüm sıktım (5 liralık pazar parfümü , acıdaman sürüyorum.Papadiyam cimri miyim ben hakketen acaba?)
Yaaa kızlar , 10 gün ara verdim ya zpora , ya hem çok zor geldi hem de kaslarım zayıflamış.Çok rahat yaptığım şeylerde zorlandım.Moralim bozuldu.Bizim aşağıda mütevazı bi zpor salonu var , önceden orda çok güzel çalışıyodum sonra baydı , evde çalışmaya başladım.Yarından itibaren bi süre orda sağlam kol-omuz-sırt çalışmaya başlıcam.Resmen asabım bozuldu be yawwww Bu Karatay ayağına da , içinde tatlandırıcı var diye protein tozu içmeyi bırakmıştım , tekrar başlıcam ühüühüühü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…