Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Güzeller , ben acık bacaklarımı uzatıp TV keyfi yapıcam.Öptüm hepinizi , iyi geceler...

birdy i begeniyoz ama o bizi begenmiyor...............
bundan sonra birdy begenmesekmi acaba
tamam simdi aklima geldi avrupa yakasindaki gafur diyordu sen beni begenmiyonnnn mu...

bak seni de beğendim canım benim

aç değilsen boşu boşuna yeme bebişim
yedim leylakım,aç degıldım ama aç gözlülüğüm tuttu.1 tabak pırasa,yoğurt,1 nar,7 ceviz,5 medine hurma,2 kuru kayısı yedim.gündüz yediğim fazla meyveler insülinimi yükseltti sanırım ne yesem doymadım

2. Öğünüm
sucuklu yumurta
kabuklu fistik
keten tohumlu yoğurt
bi kaç zeytin
kahve
omega 3
ne güzel foto ,menülerin çok güzel hiç kacamak yapmıyosun maşallah

Geçmiş olsun canım. Babanın daha iyi olmasına sevindim. Kilo falan verilir elbet, hele ki Karatayla...

Tsk ederim igneoyasi, sersum, Ve Kanel. Rabbim esirgesin babalarimiz, annelerimizi..
Aksamki yediklerim. bir tas ayranli corba, 1 dilim pasta biraz üzüm. 1 dilim bumbar. cay, 1 avuc badem.
Babamin bugün dogum günüydü. su 3 bardak su.

Son düzenleme:
kizlar gunaydinnnnnnnnnnnnnnnnn.....
ne kadar cok yazmissiniz begen begen bitmediiiiiiiiiiii.......
gecen hafta seker yuklemesi yapildi.cok korkuyordum.gebelik sekeri yada seker hastaligi cikabilir diye...cunku hem kilo problemim var hemde ailede seker hastaligi var.neyse bugun sonuclari aldim...allahim cok sukur sonuclar normal cikti....
tabii bunu hemen eve gelir gelmez cikolatayla kutladim. uzun zamandir yemiyordum ozlemisim...
sersum canim secretin icin sagol... bak ise yariyor.ben senin yerinde olsam sayisal loto oynarimmm....
kizlar daha uyanmadinizmi saat 7.30 oldu.....
bugun kendimi iyi hissediyorum.ins.kizlar sizinde gununuz guzel gecer....herkesi opuyorummmm.......

geçmiş olsun canım ...eksiler için akşam için keşke biraz yemek yeseydin diyeceğim yolun başındasın daha bu kadar az yersen daha ilerde daha da az yemen gerekir gibi...karatay da az yersen veremezsin diyor ...belki yanlışımdır deneyimli kızlar daha doğrusunu yazacaklardır.....

ramaska nasılsın canım güzel haberler almışsın sevindim benim ailem de de şeker hastalığı var benimde hep sınırda çıkıyordu bende hep korkmuşumdur bende de çıkıcak diye..... kilo ve şekerden korkuyorum ailem de görünce

canim cok sagol.iyiyim.bende korkuyorum.ins.su dogum ve emzirme doneminden sonra kilo problemini halledicem artik kilolu olmaktan yoruldum.en onemliside artik 30 lu yaslardayim saglik yonunden korkuyorum.ins.kilo problemini hep beraber cozeriz.saglikli olmak gibisi yok...
canim ins.sende sigarayi azaltmissin.ins.yavas yavas ustesinden gelecegine inaniyorum...

günaydınlar hanımlaar.. kaçamaksız bol sporlu bi gün olur inşallah

menülerimi akşam toptan bildireceğim..liste şeklinde daha güzel oluyor..biraz geriye bakayım bakalım akşam neler olmuş.

gunaydın kıslarr

kahvaltım

2 yumurta
6 zeytın
b.peynır
acılı ezme
fındık
3 çeri domates
omega3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…