Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi geceler kısçeler,geçmişi okuyayım dedim döktürmüşsünüz....sayfalar var baktım vazgeçtim çünkü çok uykum geldi bildirim yapıp yatacağım...küçük kızım hasta ve ben üzgünüm...mutsuzum
menülerimi yazayım
kahvaltım 08.30
3 yumurtadan tereyağlı omlet yaptım eşimle bölüştük
5 zeytin
3 ceviz
1 tatı kaşığı kaymak
1 kuru kayısı
1 kk peynir
yeşil ve kırmızı biber

öğle 12.00 de yarım muz,1 bardak süt,10 badem

saat 17.00 gibi 1 bardak badem yedim:18:
akşam başka bişey yemedim,bantta yürümeden önce bir parça dil peyniri attım ağzıma...yarım saat yürüdüm..tartı yüzümü güldürüyor bakalım..

hepinize iyi geceler,muhabbete katılıcam kızım iyi olsun da...öksürük krizi uyandırmadan uyuyayım ben de biraz

leylak,iğneoyası ,sersum iyigeceler kızlar

kociş maç izlemeye başlayınca bende dayanamadım geri geldim

kızına çok geçmiş olsun canım eksileri de görüyomuşsun ne güzel

ya ama siz çok hızlısınız yetişemiyorum ki:(
benim omega 3ne hap mı soruma cevap veren oldumu bulamadım bide pazartesi paylaşım günüymüş pazartesinin bi sürü sayfasına baktım bulamadım kim bi haftada ne vermiş bakacaktım merak etmiştim de...

birdy,bugün beğen butonuna fena taktın heee

Anlamam lazım ki yapiiim hayatım , yoksa bu parmak o butona gitmezzzz , ama Papadiye baya ikna etti gibi beni , baksana ucunda para varmış kızzzz

Hayatım , " 2 gün içmedim " diyosun ben daha kendimi hayal edemiyorum.Çünkü ben sabah ilk iş kahve&sigara içmezsem adımı bile söyleyemiyorum , o derece bağımlıyım ikisine de.Kendini sorgulama kısmını çoook iyi anlıyorum.Çoğu zaman spor yaparken ben de aynı şeyi soruyorum kendime."Ne hırpalıyorum ben kendimi deli gibi diyorum" ama yapmaya da devam ediyorum bi taraftan.Bu tamamen akıl oyunu.Beyin oyun oynuyo bize.Tabi sigara aşamasında ben ne yaparım o konuda şuan fikirsizim.Ayrıca sen de çook çook tatlısın hayatım.Ekşisözlüğe ben hergün girmezsem aklım kalıyo ve sigara bırakma deneyimleri inanılmaz komik gerçekten.Ama görmüşsündür , ilaçla bırakan çok kişi olmuş.Benim bırakma hikayem rahmetli anneannemin deyişiyle "bir bambaşka" olacak.Ben insanlıktan çıkıcam diye tahmin ediyorum.Beyin çalışmayacağı için yazı yazabilecek miyim ondan bile emin diilim.Ama merak işte , denicemmm.Bekle beni Filizcim...

Canım çok geçmiş olsun , hayırdır ?

evet canım omega 3 kapsül.karatay diyetine göre omega 3 almalıyız hergün 2-3 gr

bildirim günü önceden pazartesi günüydü,şimdi cuma günleri yapılıyo

Off anam Off yatak beni bir dövdü bir dövdü ki soramayin gitsin.Derste nerdeyse uyuyacaktım.Suan bile zor duruyorum.

sen süt banyosu yapıcaana en iyisi birkaçkez tuz banyosu yap bebişimm Bir ara zayıflama tuzlarından kullanmıştım. yeterli gelmemiş demekki

biz de seni seviyozz..

çok şükür bitirdim beyaaa..
sütlü kahve yapıp gelicem..isteyen var mıı
Ben almayayım ,alana mani olmayayım.Dun gece 1 haftalık sütümü ictim

Valla benim de konuşacak Halim bile kalmadi.Salaga dondüm resmen

afiyet olsun canım,ama kavun çayını ilk defa duyuyorum:44::44:

Merhaba canim,
evet yeni duyuyor olabilirsin ama burada herkez asina .. yakinda tukiyeye de gelir cok guzel kokuyor miss miss bi kere icsen benim gibi muptelasi olursun.. aklina gelebilcek hemen hemen herseyin cayi var bebisim burda .. bazilari cok leziz bazilari bu ne yaw diyorsun .. benim favorilerim arasinda kavun ve hindistan cevizi cayi

Öğlen (13:30) bir avuç badem, ceviz,200ml süt,yarım muz
Aksam (18:00) 3 yumurtadan peynirli omlet,1 badem salatalık, 1 avuç badem,1 köy biberi,5 zeytin

BEEEENNNN!

Bugün denedim. Çok beğendim. Neskave out, sütlü kave innn!
Hayatım ya , bu ne sütlü kahvesi bakiim ? Sütle Türk kahvesi pişirmece mi? Ülenn eğer oysa bu 40 yıllık sütlü kahve işte.Eskiden akşam oturmasına gelen misafirlere yapılırdı.Bayramlarda yapılırdı.Bi de bunun kakaolu versiyonu vardır ki daha da güzel olur ...Yok eğer bu diilse nassı bi sütlü kahveymiş bu , bana acele cevap yazın anacım.

eşim imalı imalı bakıyoo..ben kaçar..öpüldünüzz..
Erken kaçmışsın...

Canım çok geçmiş olsun.Herkesin kuzucuğu hasta bu aralar.Çabucak toparlanır inşallah.

kesin müptelası olurdum canım çünkü bayılırım kavunaburalarda hiç görmedim malesef,ama dediğin gibi inşallah yakında buralara da gelir..sen benim yerime de iç bundan sonra bebişim

bildiğin sütlü kahve kısssunuttuğumuz bi tat olduğu için güzel geldi hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…