Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK16:gönderdim:nazar::nazar:

:KK60::KK60:

sana da yolladım canım:KK16::nazar:

olsun bebişim size canım fedaa:KK16::KK16:

evet ogün özellikle çocuklara çok sokulmalı ve evde 2 tuvalet varsa onların kullandığını kullanmamalı hasta verilen radyasyonlu maddenin zaman geçtikçe ömrü yarılanıp atılacak vücutdan..ama ilk saatler daha önemli 7-8 saatten sonra gittikçe azalır etkisi..ama dediğim gibi özellikle çocuklardan ve bebeklerden uzak durulmalı.:KK34:
sana mı çekilecek tatlım..ne sintigrafisi?

Gönderdiğin kahveyi içerek 80ler seyrediyorum. Sağolasın.

Aralıkta ben çektiricem. 1 yıl oldu tedaviden beri. Planlanmış bir kontrol. Aslında geçen yıl da çektirmiştim ama hemen akabinde radyasyon alıp 3 hafta karantinaya girmiştim. O yüzden ayırt edemedim, sadece sintigrafi olunca napıyoduk diye...

Sağol canım.

Gönderdiğin kahveyi içerek 80ler seyrediyorum. Sağolasın.

Aralıkta ben çektiricem. 1 yıl oldu tedaviden beri. Planlanmış bir kontrol. Aslında geçen yıl da çektirmiştim ama hemen akabinde radyasyon alıp 3 hafta karantinaya girmiştim. O yüzden ayırt edemedim, sadece sintigrafi olunca napıyoduk diye...

Sağol canım.

:KK16::KK16::KK16: bol bol da yoğurt ye bebişimm:KK34::KK34: Allah birdaha göstermesin..:KK16::KK16:

Kızım, anne ben çok korkuyorum, yürüyüşe gitmesen dedi... Babaları da yok... Şimdi siz inanmayacaksınız ama yürüyecektim yani...

sersumcuğum ben akşamları yeşil çay içmeye başladım içine kekik nane zencefil karanfil atıyorum ..sanki yağlarım eriyomuş gibi hissediyorum psikolojik olabilir tabee:KK53: değişik bi tat ben herşeyi sevebildiğim için dene bile demiycem ...kahveyi bende deneyim hiç içmiyordum

yeşil çayı hiç sevmiyorum yaww:KK37::KK37: kahve müthiş tavsiye ederimm.:KK52::KK52:

menülerimi yazıp kaçayım kısslar..

öğlen
:KK56::KK56:
etli kabak yemeği
yoğurt çorbası
2 kaşık ayva kompostosu

akşam
patlıcan oturtma
kabak yemeği
2 kaşık taze fasulye
yoğurt

Nazfiliz, yağlarının eridiğini nasıl hissediyorsun ???:KK53:

Aslında benim bir hayalim var. Karnımda aç-kapa bir yer olsa. Vücudumdaki fazla yağlar ordan akıııp gitse...

Son düzenleme:
menülerimi yazıp kaçayım kısslar..

öğlen
etli kabak yemeği
yoğurt çorbası
2 kaşık ayva kompostosu

akşam
patlıcan oturtma
kabak yemeği
2 kaşık taze fasulye
yoğurt

afiyet olsun canım
:KK16::KK16:
eşim imalı imalı bakıyoo..ben kaçar..öpüldünüzz..:KK54::KK54:
:KK55::KK55:

aynen benimki de oflaya oflaya bana bakıyo:KK1::KK1:
ben de kaçayım.maç izlerken yine gelirim belki:KK53::KK53:

Nazfiliz, yağlarının eridiğini nasıl hissediyorsun ???:KK53:

Aslında benim bir hayalim var. Karnımda aç-kapa bir yer olsa. Vücudumdaki fazla yağlar ordan akıııp gitse...

canım bu hafta 100,200 gr her gün eksik uyandım gerçi çok fazla değişiklik var(bayram sonrası ) limonlu su çörekotu zerdeçal ve yeşil çay,yeşilçayın içine attığım zencefil ve kekik için yağ eritiyo diyolar ......tabiii psikolojikte olabilir demiştim zaten.. yağlarım gidiyo deyip scret yapıyom:KK9:ben de akıp gitsinler istiyorum ...

Son düzenleme:
X