Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ır

Bi kere yanlış tuşa basmak suretiyle bişeyi beğendim sonra da "tüh yanlış oldu" dedim çünkü valla bişi oluyo sanıyodum.Bi puan alınıyo falan , bööle bişi.
E o kişi anlıyomu ki senin ne demek istediğini , ben mesela anlıyo muyum acaba....Yaaaaa hep hipofizden bunlar , akıl tutulması oldu bende :KK52::KK52::KK52:
depent yetişşş..:KK60::KK60:
neeeee:44::44::44: simdi biz sana puan veriyoz sen bize vermiyon mu...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
valla benim dilime dustun.....:KK47:
elini korkak alistirma bugun butun mesajlari begeniyorsun ona gore........:KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

iyi akşamlar fıstıklar:KK16:
ben 7 haftalık hamileyim fakat kilolu hamile kaldım,kardeşim karatay dietini yapıyor ve memnun.hamileykende karatay dieti yapılır mı sormak istedim:26:

kizlar biliyorum daha karpuz kescektik ama benim uykum geldi ben kaciyorum....
herkese iyi geceler....:KK19:
iyi geceler canımm.:KK16::KK16:
Biliyodum , kainatta yalnız olmadığımı biliyodum uleeeyyyynnnn :KK1::KK1::KK1:
Kafa aynı kafa :KK60:[/QUOTE]
:KK60::KK60::KK60::KK60:
bırdy anlastık dımı:))))sen begenecen bız kazanacaz:KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK9::KK9:
hastayım yazıyo allah beterınden korusun anlamında begenıyoruz:KK52::KK52:

te'Allam yaaa ; mesaj : " bugün çok yedim" , sonuç 5 kişi beğendi , sebep : "Allah daha çok iştah versin manasında beğendik" :KK52::KK52::KK52::KK52:

bırdy tamam acıklıyorum mesela ben bı msj yazdım 5 kısı begendı ben her begenılme basına 1 tk prım alıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:oturdugum yerden 5 tl kazanıyorum nasıl guzel sıstem dımı:KK51::KK51::KK51::KK51:

Çok kıyak sistem kurmuşsunuz haaaa , bak bi kurcaladım neler çıktı altından.Uuuuuu bacım elalem "beğenme" mafyası olmuş da haberimiz yokmuuuuşşş , nelere alet olmuşuz da ruhumuz duymamış :KK52::KK52::KK52::KK52:

sen begen kafana gore sıkıntı olmaz canım:KK52::KK52:
[COLOR="#006400[COLOR="#008000"]"]tamam , beğenicem bakiiim , daha hala çok da ikna olmuş diiilim ya , neyse[/COLOR] [/COLOR]:KK52::KK52::KK52::KK52:

bı tık yapmaya erınıyo yaaa:KK9::KK9:
heh , tipik ben işte , Türk kahvesi yapmaya üşenen insanım ben :KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:Allahım sana geliyorumm...

:KK19::KK16::KK16::KK16:
Yazmayı unuttum.
yemekten sonra kocisle 1 saat tempolu yürüdük :KK8:
:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:
iyi akşamlar fıstıklar:KK16:
ben 7 haftalık hamileyim fakat kilolu hamile kaldım,kardeşim karatay dietini yapıyor ve memnun.hamileykende karatay dieti yapılır mı sormak istedim:26:

bizde hamişler var canım..gayet sağlıklı bir beslenme şekli karatay..hayırlısıyla bebişine kavuşursun inşallah..:KK16::KK16:

Benim "beğen"ler, gözüm üstünde manasında... Ona göre...:KK9::KK9::KK9:

Melexin, geçen ay ben de masaja gittim. Akşam kuşlar gibi hafiflemiş ve mussmutluydum... Kocama karşı da çok mülayimdim dolayısıyla... Adam da dedi ki, sen hep git bu masaja... Artık adama napıyodumsa normalde...:44:

Melexin, geçen ay ben de masaja gittim. Akşam kuşlar gibi hafiflemiş ve mussmutluydum... Kocama karşı da çok mülayimdim dolayısıyla... Adam da dedi ki, sen hep git bu masaja... Artık adama napıyodumsa normalde...:44:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sersum, ayıp olmazsa bişey sorucam sana... Akşam akşam iş sorucam ama...

Radyasyonlu sintigrafi çektirince çoluk çocuktan uzak durmak gerekiyor mu doktorum, radyoloğum? Aklıma takıldı da...

sersumcuğum ben akşamları yeşil çay içmeye başladım içine kekik nane zencefil karanfil atıyorum ..sanki yağlarım eriyomuş gibi hissediyorum psikolojik olabilir tabee:KK53: değişik bi tat ben herşeyi sevebildiğim için dene bile demiycem ...kahveyi bende deneyim hiç içmiyordum

:KK16:gönderdim:nazar::nazar:

:KK60::KK60:
BEEEENNNN!

Bugün denedim. Çok beğendim. Neskave out, sütlü kave innn!
sana da yolladım canım:KK16::nazar:
Sersum, ayıp olmazsa bişey sorucam sana... Akşam akşam iş sorucam ama...

Radyasyonlu sintigrafi çektirince çoluk çocuktan uzak durmak gerekiyor mu doktorum, radyoloğum? Aklıma takıldı da...
olsun bebişim size canım fedaa:KK16::KK16:

evet ogün özellikle çocuklara çok sokulmamalı ve evde 2 tuvalet varsa onların kullandığını kullanmamalı hastaya verilen radyasyonlu maddenin zaman geçtikçe ömrü yarılanıp atılacak vücutdan..ama ilk saatler daha önemli 7-8 saatten sonra gittikçe azalır etkisi..ama dediğim gibi özellikle çocuklardan ve bebeklerden uzak durulmalı.:KK34:
sana mı çekilecek tatlım..ne sintigrafisi?

Son düzenleme:
X