Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar çoooook tatlısınız ...iyi ki varsınız
birdy sigarayı sormuşsun en fazla 2 gün ayrı kalabildim ...hala bırakma deneyim sürüyo en azından daha az içiyorum ....şu an neden ben sigarayı bırakmak istemiştim ki diye sorgulama aşamasına geldim ....diyorum ki ben bunu 2 kez bıraktım gene yaparım ama ben iştahımı işin içine katmamıştım bir seferinde her canım sigara istediğinde zenzefilli şeker atardım ağzıma ....ekşi sözlükte zyban la bırakanların yazdıklarını okudum demin bayaaa bi güldüm ......senin bırakma hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum bi beğen tuşu için böyle yazıyosan sen biz sen sigarayı bırakınca noluruz bilmem

herkeze mehaba nabersıniz? oruçluyum bugun ben veeeeeeeeeeeeee grip im=(
geçmiş olsun:KK16::KK16:
on sayfa yeter değil mi:KK45:
daha okuyacağım 16 sayfa var:111: :111: :111:
10 yeter :KK53::KK53:
Kocayı kaçırmadım :KK60: ama az kalsın kaçırıyordum.Aksam baktım bizimki sinirli, dedim muhabbeti değiştireyim.
" Yarin ben masaja gidecem " dedim.Ben lönk diye söyleyince adamın gözleri :KK53: hort diye fırlamasın mı.
Kart sesiyle " ne masajıymış bu" diye sorunca ben korkudan
" hani yatağa yatıyorsun " "
"neeeee yatağa mı yatacaksın!!!!!!"
" şey işte hani yatakta masaj oluyor ya "
" yatakta oluyor !!!
"valla masaj"
Baktım işin sonunda sümsüğü yiyecem, olayı toparlamakta mümkün degil, çaktırmadan sıvıştım.Evet bugün masaj hakkında bı kompozisyon hazırlayıp ezberlemem gerek.

kıss o nebiçim konu değiştirmek..:KK60::KK60: ölümüne mi susadın sen:KK53::KK53: yatak masaj hep tehlikeli kelimeler kullanmışsın:KK53::KK53:
adam ne bilsin millet eline çarşafını alıp gidiyo reklam olsun diye bedavadan dokunmadan ellemeden yatırıp insanlara yatak masajı yaptıklarını:KK60::KK60:
izmirde bizim işyerinin orda da vardı bir merkez..çok komikti ama teyzeler amcalar..camlarda açıktı gelen geçen izliyor..:KK52::KK52:
okaa elit bir yer değildir senin gideceğin yer eminim :KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60:kıs baska bır topıc acıp orada konuçlanmıs olmasınlar:KK53::KK53:
kaneelcım sagolsun kendıne guvenı tam bır arkadasımız bız takıldıkca o da bızımle eglendı:KK16::KK16:
allah secretından razı olsun bebısım:KK9:
ınsallah canım kg larımız aynı gıdıyo senınle :KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK60::KK60::KK60: yakup yapmazmı kıss:KK60::KK60::KK60:
aboww:KK53::KK53: masajcı yakup tehlikeli olur bence:KK53::KK53:

kaneel canim gunun nasil gecti...ben anlamadim sen ogrenci degilmiydin yoksa hem calisip hem okuyormusun....
İyi ve yogundu canım.
ben hem öğrenci hem yaşlı hemşiresi yim canım staj(is yani) ve okul yapıyorum.1 gun tam gun okul 3 gun tam gun is Hollanda'da yasiyorum. Evliyim :nazar::KK1:

Neredeyse her ay yapıyorum bunu.Hatta komşumun tavsiyesine 1 kg de soğan veriyorum.Ben en iyisi bir ekmek fırını satın alıp ,bedava ekmek dağıtayım.Anca yeter bana :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60: sen süt banyosu yapıcaana en iyisi birkaçkez tuz banyosu yap bebişimm :KK60::KK60:
Kızlar bu arada ben masajımı yaptırdım.Bir de broşür aldım.Aksama kanıt lazım.Ben birazdan derse gideceğim.Aksamı hasretle bekleyeceğim.İnsallah derste kıkır kıkır gülmem.Sizleri seviyorum :KK54:
biz de seni seviyozz..:KK16::KK16:
canim elifezgi canim allah bagislasin.ikizler ins.cok uzmuyorlardir seni.allah kolaylik versin.ne tatlidir onlar simdi....yanaklarini SIKMAK istiyorum.canim kizmi erkekmi ikizler...
kubraazra canim allah kabul etsin orucunu....gecmis olsun....
papadiya canim gunaydin.sen calisiyormusun evdemisin kucuk cocugun oldugunu biliyorum da.allah bagislasin..
melexin canim sende olmasan....yazdiklarinizi okuyarak gune guzel basliyorum sayenizde...sabah koca gitsede yazdiklarinizi okusam diye sabirsizlaniyorum,,,,kocam duymasin.....:KK1::KK1::KK1:
:KK60::KK60::KK60::KK60:

benim hepsi de erkek. tatlılar tatlı olması da üzmek de diyemem ama yoruyorlar çocuk işte hiçbiri laftan anlamıyor, bi itiraz etmeden ne dedimse yapsalar:p
Allah bağışlasın ve kolaylıklar versin sana canımm:KK16::KK16:
merhaba bayanlar,
uzundur bu karatayı televizyonda duyuyordum derken çevremde yapmaya başlayanlar oldu ki yapanların hepsi kilo sorunundan yapmıyo iyi birşeymiş bu diye yapıyorlar. sonra uzun zamandır görmediğim bi arkadaşın karatay diyeti ile sağlam kilo verip taş gibi olduğunu görünce bende yapmaya karar verdim. 7,5aylık kızım var ve duyduğum kadarıyla emziren için ne sütü azaltacak kadar ağır nede şu bitki çayı bu bitki çayı diye emzirirken içilmemesi gereken çaylar var.
maalesef bu diyetle ilgili çok ayrıntılı bilgim yok hem yapıp hem öğreneceğim. sizden de tam bu konuda yardım istiyorum dediğim gibi bebeğim olduğu için çok ayrıntılı araştırma okuma zamanım şansım olmuyor. benide grubunuza alırsanız paylaşımlara katılırsam hem daha iyi öğrenmiş olurum hemde paylaşımda bulunmak bir grupla bunu yapmak motive edeceğinden diyeti sürdürmem daha kolay olacak.
yaşım 27 kilom 72,2 ilk hedefim 67 sonra da 60 iiinşallahhh.
sizlerden cevap bekliyorum...

hoşgeldin aramıza:KK16::KK16:

Hay Allah razı olsun yaaa , ömrüm çürüdü benim cevap yazıcam diye.Abi bi de şunu açıklar mısın n'olur ; beğenince n'oluyo , niye beğeniyoruz , öğrenci mantığıyla hareket edersek " bunun bize ileride ne faydası olacak" ?
Cevabını hasretle bekliyorum...
bu begenmeler ılerde bıze yol su elektrık olarak donecek ekonomı kalkınacak:KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:kgh

afıyet olsun bıdenem:KK16:

:KK9::KK9::KK9:

Yüzün çöksün , mühim diiiiil , bunca kozmetik ne güne duruyo?
Sigara işleri ne alemde?

Afiyet olsun cicim.Ben çok severim ama yapmaya çok üşenirim.Arada eşim yaparsa içiyorum.He , bu arada sayende ilk çoklu alıntı eylemimi koyuyorum.İnşallah başarırım...
Bi de renk yapmaya çalıştım , hadi hayırlısı...[/QUOTE]sagol canım gel ben yapam sağa:KK76:

hastayım yazıyo allah beterınden korusun anlamında begenıyoruz:KK52::KK52:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

bırdy tamam acıklıyorum mesela ben bı msj yazdım 5 kısı begendı ben her begenılme basına 1 tk prım alıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:oturdugum yerden 5 tl kazanıyorum nasıl guzel sıstem dımı:KK51::KK51::KK51::KK51:

sen begen kafana gore sıkıntı olmaz canım:KK52::KK52:

bı tık yapmaya erınıyo yaaa:KK9::KK9:

super gorunuyo afıyet olsun canımcım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

afiyet olsun canım:KK16:görüntü süper:KK52::KK52:

canim afiyet olsun....
fistiklari sayamadim ama neyseeeeeee:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Teşekkürler kızlar afiyet te oldu leptin bile oldu :KK23:
Ramaska bidenem sayiverseydinya Bebisim :KK1:

Selam kizlar. Babam rahatsizlandi ve hastanede yatiyor.
Sükürler olsun simdi biraz iyi. Bildirim de yapamadim ark kusura bakmayin.
Bugünki yediklerim. bir tas yogurt 1 muz, 1 yumatayla melemen
meyve cayi. Zeytin cok tuzlu yiyemedim. sabah ta 45 dk fitnesse gittim.
1 tanede 0mega 3.

tekrar geçmiş olsun canım:KK16::KK16:

Sabah 10:00

3 zeytin, envai çeşit peynir, domates, salatalık, menemen. Dışarıda kahvaltı yaptım. Maalesef yanıma kuruyemiş almayı unutmuşum:KK43:

Türk kahvesi. Biraz önce de sizden duyup öğrendiğim sütlü kahveyi içtim. Ne kadar güzel oluyormuş! Ben niye daha önce denememişim ki...

Saat 3 olmuş. Sanırım 2 öğün yaparım artık bugün.

Yürüyüş de yapmadım bugün. Ama gün daha bitmedi. Du bakalım...

sütlü kahveye ben de bayılıyorum:KK53::KK53:

afiyet olsun canım
:KK16::KK16:ben sade sütü hiç sevmem ama bu sıralar sütlü kahve favorim:129::129:
aynenn john vaynen :KK60::KK60:
ı saat yurudummmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

......
Ben de sütü sadece kekin, kurabiyenin yanında içebiliyorum. :KK9: Kahveyle de güzel oluyormuş.

Kızlar, yan binada bir sigorta firması için reklam filmi çekiliyormuş. Süslenip püslenip gitsem beni de keşfederler mi acaba???

otur bakiim oturduğun yerde..:KK53::KK53: meşhur mu olcen başımıza..:KK30::KK30::KK60::KK60:

Hah bi masajın eksikti , iyi düşünmüşsün . Masör hayatta mı , masaj yatağı sağlam mı , en önemlisi sizin hane halkı nasıl , hepiniz sağlam mısınız , evi hiç sormuyorum da "sadece bugünkü hasar ne büyüklükte " diyorum :KK52:

Evet yaa , bu ceviz kısmı çok havada kalıyo.Yani 1 ceviz diyince "1 tam ceviz" mi yoksa "1 yarım ceviz" mi anlamak lazım.Malumunuz ben bu kısmı hmmm ilkokuldan doğru hatırlıyosam eğer "belirtili isim tamlaması" ile anlatıyorum ki kafalar karışmasın , tabe şeffaf olmak lazım netekim :KK53::KK53::KK53:
akşam öğünüm:1 tabak nohut
1 tabak tavuklu bulgur pilavı
yoğurt
turşu

birazdan da sütlü kave içeceğim..

bugünü de kaçamaksız kapatıyorummmmmm..

6 sayfam kaldı ha gayret yetişicem size..sabah okaa uyardım sizi çok yazmayın diye :KK53::KK53:
bu haldeyim :111::111::111:

Bu mudur yane ,benim günlerdir altında esrarengiz , uhrevi bi sebep aramam boşuna mıydı yane? Öööölesine beğeniyo muyuz yane?Abi , kız "çok hastayım" yazıyo , siz bunu niye beğeniyosunuz peki?Allah aşkına cevap yazmadan gitme:KK53:
:KK60::KK60:
vay beeee hayat ne kaa anlamsız hakketen :KK52::KK52::KK52:
Böylece bir sır perdesi de sayende aralanmış oldu , sağol&varol:KK16::KK16::KK16:
ne bekliyordun kii..:KK60::KK60:
:KK8::KK8::KK8::KK8:45 dak yürüdüm,mekik çektim:KK76::KK76::KK76:

2.öğünümde çok doymuştum,3 öğün yapıp yapmamakta kararsızım.aç ta degilim ama hafta içi alışkanlık oldu 3 öğün:KK39:

:KK9::KK9::KK9::nazar:

X