Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar çoooook tatlısınız ...iyi ki varsınız
birdy sigarayı sormuşsun en fazla 2 gün ayrı kalabildim ...hala bırakma deneyim sürüyo en azından daha az içiyorum ....şu an neden ben sigarayı bırakmak istemiştim ki diye sorgulama aşamasına geldim ....diyorum ki ben bunu 2 kez bıraktım gene yaparım ama ben iştahımı işin içine katmamıştım bir seferinde her canım sigara istediğinde zenzefilli şeker atardım ağzıma ....ekşi sözlükte zyban la bırakanların yazdıklarını okudum demin bayaaa bi güldüm ......senin bırakma hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum bi beğen tuşu için böyle yazıyosan sen biz sen sigarayı bırakınca noluruz bilmem

herkeze mehaba nabersıniz? oruçluyum bugun ben veeeeeeeeeeeeee grip im=(
geçmiş olsun
on sayfa yeter değil mi
daha okuyacağım 16 sayfa var:111: :111: :111:
10 yeter

kıss o nebiçim konu değiştirmek.. ölümüne mi susadın sen yatak masaj hep tehlikeli kelimeler kullanmışsın
adam ne bilsin millet eline çarşafını alıp gidiyo reklam olsun diye bedavadan dokunmadan ellemeden yatırıp insanlara yatak masajı yaptıklarını
izmirde bizim işyerinin orda da vardı bir merkez..çok komikti ama teyzeler amcalar..camlarda açıktı gelen geçen izliyor..
okaa elit bir yer değildir senin gideceğin yer eminim

yakup yapmazmı kıss
aboww masajcı yakup tehlikeli olur bence

kaneel canim gunun nasil gecti...ben anlamadim sen ogrenci degilmiydin yoksa hem calisip hem okuyormusun....
İyi ve yogundu canım.
ben hem öğrenci hem yaşlı hemşiresi yim canım staj(is yani) ve okul yapıyorum.1 gun tam gun okul 3 gun tam gun is Hollanda'da yasiyorum. Evliyim

Neredeyse her ay yapıyorum bunu.Hatta komşumun tavsiyesine 1 kg de soğan veriyorum.Ben en iyisi bir ekmek fırını satın alıp ,bedava ekmek dağıtayım.Anca yeter bana

sen süt banyosu yapıcaana en iyisi birkaçkez tuz banyosu yap bebişimm
Kızlar bu arada ben masajımı yaptırdım.Bir de broşür aldım.Aksama kanıt lazım.Ben birazdan derse gideceğim.Aksamı hasretle bekleyeceğim.İnsallah derste kıkır kıkır gülmem.Sizleri seviyorum
biz de seni seviyozz..

benim hepsi de erkek. tatlılar tatlı olması da üzmek de diyemem ama yoruyorlar çocuk işte hiçbiri laftan anlamıyor, bi itiraz etmeden ne dedimse yapsalar
Allah bağışlasın ve kolaylıklar versin sana canımm

hoşgeldin aramıza

bu begenmeler ılerde bıze yol su elektrık olarak donecek ekonomı kalkınacak

kgh

afıyet olsun bıdenem

Yüzün çöksün , mühim diiiiil , bunca kozmetik ne güne duruyo?
Sigara işleri ne alemde?

Afiyet olsun cicim.Ben çok severim ama yapmaya çok üşenirim.Arada eşim yaparsa içiyorum.He , bu arada sayende ilk çoklu alıntı eylemimi koyuyorum.İnşallah başarırım...
Bi de renk yapmaya çalıştım , hadi hayırlısı...[/QUOTE]sagol canım gel ben yapam sağa

hastayım yazıyo allah beterınden korusun anlamında begenıyoruz

bırdy tamam acıklıyorum mesela ben bı msj yazdım 5 kısı begendı ben her begenılme basına 1 tk prım alıyorumoturdugum yerden 5 tl kazanıyorum nasıl guzel sıstem dımı

sen begen kafana gore sıkıntı olmaz canım

bı tık yapmaya erınıyo yaaa

super gorunuyo afıyet olsun canımcım[/QUOTE]

afiyet olsun canımgörüntü süper

canim afiyet olsun....
fistiklari sayamadim ama neyseeeeeee

Teşekkürler kızlar afiyet te oldu leptin bile oldu
Ramaska bidenem sayiverseydinya Bebisim

tekrar geçmiş olsun canım

sütlü kahveye ben de bayılıyorum

afiyet olsun canım
ben sade sütü hiç sevmem ama bu sıralar sütlü kahve favorim:129::129:
aynenn john vaynen
ı saat yurudummmm

......

otur bakiim oturduğun yerde.. meşhur mu olcen başımıza..

akşam öğünüm:1 tabak nohut
1 tabak tavuklu bulgur pilavı
yoğurt
turşu

birazdan da sütlü kave içeceğim..

bugünü de kaçamaksız kapatıyorummmmmm..

6 sayfam kaldı ha gayret yetişicem size..sabah okaa uyardım sizi çok yazmayın diye
bu haldeyim :111::111::111:

vay beeee hayat ne kaa anlamsız hakketen
Böylece bir sır perdesi de sayende aralanmış oldu , sağol&varol
ne bekliyordun kii..
45 dak yürüdüm,mekik çektim

2.öğünümde çok doymuştum,3 öğün yapıp yapmamakta kararsızım.aç ta degilim ama hafta içi alışkanlık oldu 3 öğün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…