Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

söz ağızdan bir kere çıkar ben en büyüğü 3,5 yaşındaki 3 çocukla gelirsem var yaaaa:KK53::KK52:

Sen bana gel bacım... Bende de 3 tane var. Senin halinden anca ben anlarım:)) Ama ben teker teker doğurdum. Galiba seninkiler çifter çifter...

inş inş.. ooo cok hayatım çooooookkkkk. 93.5 im. 2haftadr dıyetdeym. 8o olmak istıyorummmmm=(

Ben de 21 martta başladığımda 77 uzaaak bir hayal gibiydi... Bak, bugün 6 yıl evvel giydiğim bir eteğimi giydim. Herşeye değer:)

Benimki beni napardı düşünmek bilem istemem:KK1::KK1::KK1:

Kızlar bu kova muhabbetini:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: (sondan başa okuduğum için merak ederekten heyecanla okudum) ben de tuhaflık sondan okursan zor anlarsın:KK60: Çok gülmüşsünüz ben kızımla çözdüğü testlerdeki yanlışlarına bakıyodum siz çok eğlenmişsiniz yaw:KK1::KK1::KK1:

Çok güldük iyiniyetlim ya... Keşke sen de olsaydın.

ben sibiryadayim....bekliyorum lutfennnnnnnnnnnn
istanbul moskova ucakla 3 saat.moskovada sabah ucagini kacirdigim icin 12 saat havalaninda bekliyorum.sonra 2.ucakla 5 saat ucuyorum.havalanindan eve 2 saatte geliyorum...
toplam 22 saat te burda olursunuz.....:KK71::KK71::KK71:

Bi kaave içmeye geliveririz ayol.:)

arkadaslar ben pendık de oturuyrm varmı bana yakın olan??? =)

Beeeen. Küçükyalı. Bostancı tarafı.

herkese selam kızlar:KK3::KK3:klasik bir pazartesi günü yine:KK31::KK31:dip köşe temizlik yapıldı..kahvaltı da tamam...
:KK56:
:KK56:
2 yumurtadan salçalı omlet
pastırma
peynir
zeytin
domates
salatalık
sütlü kahve
az kuru üzüm
omega 3

sıra yürüyüşte
:KK8::KK8::KK8:

Salçalı omleti nasıl yapıyosun leylak? Salçayı kavuruyor musun?

Öğlen(12:30) 1 incir ,1 hurma,fındık,badem,2 cikolatalı lokum :18:

Nettin gııı?

ıgneoyam nörüyon bakem senın asıklar oktay ustadaydı bugun:KK52::KK52::KK52::KK52:

İtiraf ettiler mi aşık olduklarını hııı?

Aksam (17:30) kozlenmis patlicanli et ,keten tohumlu yoğurt,2 ksk mercimekli bulgur

Son düzenleme:
Öğlen kısır ve çay vardı menümde. Gittiğim yerde kahve içerim diye evde içmemiştim. Orda da yapmadılar. Şimdi sizin menülerde kahveleri okuyunca iyice canım istedi.

Bu arada öğlen 4km/40 dakika yürüyüş, 50 mekik yaptım.

Akşam konuşuruz kızlar.

Selam kızlar,

Omega 3 tableti aldım. Markası Marincap.
Bundan kullanan var mı? Günde 1 mi 2 mi alıyorsunuz?

slm kızlar buün sbah:1 yumurta peynir ceviz
öğlen: 2 kıymalı yumurta yoğurt domates çorbası
akşam: tennui çorbası pırasa böreği

X