Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bencede sansliyiz canim.:KK34:
Benim esim 18 kilo verdi .. filinta gibi oldu ..:KK51:
ama bu yasam bicimini benimsedigi ve benimsedigimiz icin boyle devam ediyoruz ve benim de vermem gereken daha 9 kilo var hayirlisi ile aralik ocak ayina kadar bi 65 i gorseydim gerisi gelecekti amaaaa.. bekliyoruz bakalim olcak insallah:nazar:

Oooww cok iyi vermis esin tebrikler vallahi...
Verirsin canim sikma canini,sen bu kadar iradeli gittikten sonra sana kilo mu dayanir bebisim....

herkese selam kızlar:KK3::KK3:klasik bir pazartesi günü yine:KK31::KK31:dip köşe temizlik yapıldı..kahvaltı da tamam...
:KK56:
:KK56:
2 yumurtadan salçalı omlet
pastırma
peynir
zeytin
domates
salatalık
sütlü kahve
az kuru üzüm
omega 3

sıra yürüyüşte
:KK8::KK8::KK8:
afiyetler olsun leylakımm:KK16::KK16:
Canlarım hepinize merhaba ,
Maaşallah kahvaltılar , temizlikler , sporlar yapılmış erkenden.Hayranım valla enerjinize.Aşure pişiriyorum , hepiniz davetlimsiniz.Yer : Bahçeşehir-İst

benimkini ayırdın mı bebişimm:KK52::KK52:

hala hastayım hatta boynum tutuldu:KK43:(
ama genede karataya devam:))
sabah:1 haşlanmış yumurta
1 muz
peynir
çay

akşam: 2 kaşık bulgur pilavı
az tavuk haşlama
yoğurt

az önce: 1 fincan sıcak süt
çam fıstığı

sıfır kaçamak dimi kızlaaaaaar?
geçmiş olsun :KK16::KK16: vee kaçamaksızlık için:KK9::KK9:

leylakım bızım kıslar nirde acep cok tenha bu aksam bura:26:

Evet ya,hatta sersum saat 4-5 gibi gelirdi o da hic gelmedi bugun.yoksa bizden gizli bi yerde mi bulustular papisim:-) :-)

gelemedim kısslarr yaww:26::26:..kaşlarım ormana dönmüştü onları hallettim:KK53::KK53:..derken o saatten sonra yimek yapamam diye lahmacun yaptırdım..saat oldu 5..geldim yemek ye topla..

offf çok yoruldum..yarında 4 te çıkıcam yine geç kalıcam yaniii:KK37::KK37:

Ewet canim .. Okula gidene kadar neler olmus neler .. ama verdim cevaplarini .. kiz hic de fazla degil di tum gun okulumda idim 09.00-17.15 sadece soda kahve bol bol su ictim siki bir kahvalti sart idi yapiverdim.. Hem yumurtam bile yoktu vallahi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK51:
:KK16::KK16::KK16:
Canlarım herkese çok selam ,
Nasılsınız , gününüz güzel geçti mi?Hemen işin mide kısmına geçiyorum:
Kahvaltı 11.00 (eşşek gibi uyuyorum bu aralar ve geç kalkamyı hiç sevmiyorum , gün hemen bitiveriyo)
* 1 yumurtadan maydanozlu omlet
* 7 tane zeytin
* bi kısım tulum peyniri
* 2 minik domates
* 1 tatlı kaşığı pekmez (kan yapsın maksatlı)

Öğlene doğru aşure yapımına başladım.Yaparken incirlerden tırtıkladım.2-3 tane yemişimdir.Galiba 14.00 gibi falan işim bitmişti.Acıktım ve
* 1 kase brokoli çorbası
* 1 tabak bol yoğurtlu karnabahar
* 1 köşe ekmek (canım katı bişey yemek istedi)
* yarım muz
* 1 küçük elma
yedim.Giyindim.Annemlere aşure götürdüm.5 dakikalık mesafedeyiz ama bayramdan beri görüşemedik.Neyse gittim , onlar da yemeğe oturuyolarmış.
Annem ısrar kıyamet bana 1 kaşık etli nohut ve salata yedirdi.Kazak almış bana sağolsun.Biraz da kestane verdiler.Ordan çıktım , alışveriş yaptım eve döndüm.Acıktım , 1 kase aşure yedim.Sonra akşam yemeğini hazırladım :

Akşam yemeği 19.30
* 2 tane haşlama baget
* 5-6-7-8 kaşık piyaz
* sınırsız salata
* 1 kaşık yerelması+1 z.yağlı pazı sarma (bu iki yemek bitti.Yarın pırasa pişiriciiim)
* yarım dilim ekmek + 5-6 tane zeytin (evet , tahmin ettiğiniz gibi canım katı bişey istedi ve "niye pilav yapmadım" diye hayıflandım.)
* 4-5 tane dut kurusu

İşte bu yani , bu kadar yedim içtim.
Zpor : 20 dakika araba kullanma (Allah kabul etsin)
çok yoruldum okurken :KK53::KK53:..spordan sayılır di mii:KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:

benimkini ayırdın mı bebişimm:KK52::KK52:[/QUOTE]

Ayırmak ne kelime canikom , verdim bile kargoya :KK1:

gelemedim kısslarr yaww:26::26:..kaşlarım ormana dönmüştü onları hallettim:KK53::KK53:..derken o saatten sonra yimek yapamam diye lahmacun yaptırdım..saat oldu 5..geldim yemek ye topla..

offf çok yoruldum..yarında 4 te çıkıcam yine geç kalıcam yaniii:KK37::KK37:

:-) :-) :-)
afiyet olsun canim...

amma yazmışsınız ben yokken yaww..:KK1::KK1:

sabah
:KK56::KK56:
ceviz
3 günkurusu

öğle
dalyan köfte
tarhana
2 kaşık sütlaç

akşam
2 lahmacun
ayran
2 çiğköfte

çay içmiştik..
şimdi de sizi okurken canım çekti ..sütlü kahve:nazar::nazar:

sabah
ceviz
3 günkurusu

öğle
dalyan köfte
tarhana
2 kaşık sütlaç

akşam
2 lahmacun
ayran
2 çiğköfte

çay içmiştik..

Menu super sersumcum,afiyet olsun tekrar...

sabah
ceviz
3 günkurusu

öğle
dalyan köfte
tarhana
2 kaşık sütlaç

2 lahmacun
ayran
2 çiğköfte

çay içmiştik..

Kahvaltı çok kuru olmuş canikom , hayırdır?

canım iyiyim ne olsun akşama misafir gelicekmiş ona hazırlanıcam şimdi..işe başlamadan topiğe bakim dedim ...sen maşallah sporunu bile yapmışsın :nazar:

Filizcim n'aber , nas ılsın canım.Misafirler varmış , kolay gelsin.Nasıl gidiyo sigara işleri?Gelişme var mı hayatım?

Keske sayilsaydi,ben de yoruldum cunku:-) :-)
:KK60::KK60::KK60:
Menu super sersumcum,afiyet olsun tekrar...
:KK16::KK16::KK16:
Kahvaltı çok kuru olmuş canikom , hayırdır?

canım ben çalışırken 3 öğün olduğu için sabahaları böyle yiyorum bazen..yumurta ve peynir istikakımı da akşamları alıyorum arada...öğlen yemesem çok iyi olacak aslında ama dayanamıyorumm..:KK34::KK34: herkes yemeğe gidince benim de yiyesim geliyor..:KK53::KK53:

evde izindeyken ne güzel 2 öğün besleniyordumm:KK5:

Ben 5-6 yıl önce kaş almayı bıraktım valla.Üstünde tüyler çıkıyo , onu da minik sir ağda bandıyla alıyorum , bıktım valla bu işlerden ...

canım ben çalışırken 3 öğün olduğu için sabahaları böyle yiyorum bazen..yumurta ve peynir istikakımı da akşamları alıyorum arada...öğlen yemesem çok iyi olacak aslında ama dayanamıyorumm..:KK34::KK34: herkes yemeğe gidince benim de yiyesim geliyor..:KK53::KK53:

evde izindeyken ne güzenel 2 öğün besleniyordumm:KK5:
[/QUOTE]

Hımmm planlama mükemmel Sersumum.Yaaa ben 2 öğün olayını hala idrak edemiyorum.Nasıl yapıyosunuz yaa , ne yersen ye acıkır insan...

$14181_437872989602228_220934903_n.jpg

akşam gülmecemizz kısslarr...:KK60::KK60::KK60:

ben de bugün step e başladım
hareket olsun diye
süt spordan sonra içilirse metabolizmayı arttırıyormuş
kızlar hepinize selam

Step işini çok iyi etmişsin hayatım.Ben de gençliğimde 2 sene falan haftada 5 gün gidiyodum.Şahane bi spor , hem de çok eğlenceli , dans eder gibi...

X