Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Leylakım naber?
Sen plates malzemelerini sipariş etmiş miydin canımcım hade birlikte başlayalım ben bayağı bi ara verdim:26:

yok canım ya almadım daha.nedense plates konusunda çok üşengeçim ben:KK1::KK1:
canim sen manisadamisin.eger manisadaysan yazin ben geliyorum manisaya ne guzel tanisiriz...:KK9:

evet canım manisanın ilçesinde yaşıyorum...tanışırız tabi canım,ne güzel olur:21::21::21:

Canlarım hepinize merhaba ,
Maaşallah kahvaltılar , temizlikler , sporlar yapılmış erkenden.Hayranım valla enerjinize.Aşure pişiriyorum , hepiniz davetlimsiniz.Yer : Bahçeşehir-İst

kolay gelsin canım,afiyetle yiyin gari:KK1::KK1::KK1:

65 olcam nerdeyse ama abiyede hala 42 giyiyorum yahu
ama benım bedenım öne dogru deyil yanlara dogru geniş :KK53::KK53::KK53::KK53:

arada atıştırma yapınca çok daha fazlası yeniliyor ama seninkini de okuyunca bu yazılanlar sadece bu sabaha mı ait yoksam haftasonunu kahvaltılarının toplamı mı diye dönüp bi daha okuma ihtiyacı duydum:KK52: gelecek haftasonu ben de senin izindeyim:KK52:

Haftasonu değil,baya baya Pazartesi kahvaltısı canım.Canan hocanın dediğini yapıyorum.Sabahlari sıkı bir kahvaltı .Ondan sonra Oglen birsey yemeğe gerek kalmıyor.Ayrica Dedigim gibi çeşit çokluğu seni yanıltmasın, toplasam bir tabak etmez.Yazi uzun olunca dolu dolu gözüküyor sanırsam.Ama senin sandığın kadar Cok yediğimi düşünmüyorum.Sen benim yolumu değil Canan hocanın yolunu izle istersen daha sağlıklı olur.Kolay gelsin.

canım ya o tarz sporlar oglumdan dolayı hep yarım kalıyor
genelde mekik cekmeye calısıyorum
kondiyon bisikletinde pedal ceviyorum off offf

canim :nazar: hedefine cok az kalmis ama ne yapmayi dusunuyorsun.:KK9:
koruma donemimi yoksa hedefi geriye mi cekeceksin.
bu arada kilo verirken spor yapmadinmi.SIKILASMA olmadimi?

Kahvaltı şahaneymiş bugün , hele ki "1001 çeşit peynir" kısmı beni benden aldı , ahhhhhh...
ben de tam peynir manyagıyım.keçi ve tulum peynirine bayılıyorum.bir oturmaya yemmek istiyorum.bu yüzden çom seyrek alıyorum

ay bu çöp kutusu muhabbeti kırdı geçirdi beni,alemsin papiş:KK9::KK9:

ıradelı,saglıklı ve eksili bir hafta dilegiyle...
amiiiin:KK16:
Eki Görüntüle 556354
Kahvaltım yumurta eksik .. Canım istemedi optum sizleri iyi günler okula gitmem lazım :KK9:
nefiss görünüyor,kuruyemişler kavruk gibi geldi bana:KK1:

ben sibiryadayim....bekliyorum lutfennnnnnnnnnnn
istanbul moskova ucakla 3 saat.moskovada sabah ucagini kacirdigim icin 12 saat havalaninda bekliyorum.sonra 2.ucakla 5 saat ucuyorum.havalanindan eve 2 saatte geliyorum...
toplam 22 saat te burda olursunuz.....:KK71::KK71::KK71:
ta sibirya:KK53:,ne iş yapıyorsunuz orda merak ettim

Canlarım hepinize merhaba ,
Maaşallah kahvaltılar , temizlikler , sporlar yapılmış erkenden.Hayranım valla enerjinize.Aşure pişiriyorum , hepiniz davetlimsiniz.Yer : Bahçeşehir-İst
ohh ohh bayılırım.toplu aşure yemek te ne güzel olur.
ben de yapacagım.aşureye şeker yerine bol kuru meyve katmayı düşünüyorum.komşulara şeker katarım tabi:KK53:

menü bildirimi
kahvaltım
sucuklu yumurta
kaşar peyniri
zeytin
çay
cevizim yoktu:KK43:(

gün içinde ayran içerim

akşama orman kebabı yiyecem birazda keten tohumlu yoğurt

bol su

spor ne yazıkki yok bugün

hepinize iyigünler:))
evde cevizi kalmayanları görünce çok şanslı oldugumu düşünüyorum.insanın bir tarafının köy olması çok iyi oluyor.fındık,ceviz bolboll annelerimiz,akrabalarımız sagolsunlar.yoksa karatay benim için masraflı olurdu.burda kabuklu cezin kilosu 18 tl,fındık 10 tl.bizde beleş:KK76:

ben de bildirim yapayım.
1.öğün 6.30
1 yumurta ile lorlu maydonozlu tereyaglı omlet
7 zeytin
1 çb fındık,1 çorba kaşıgı kuru üzüm
1 trabzon hurması(olgun olanına bayılıyorum)
ıhlamur ,omega3

2.öğün 13.30
2 kase bugday aşı çorbası
1 tabak fırınlanmış zeytinyaglı patlıcan biber

akşama balık var

canim :nazar: hedefine cok az kalmis ama ne yapmayi dusunuyorsun.:KK9:
koruma donemimi yoksa hedefi geriye mi cekeceksin.
bu arada kilo verirken spor yapmadinmi.SIKILASMA olmadimi?

60 olmak istiyorum tatlım
sıkılasma oldu aslında ben yapı olarakta genişim
dar vucutlu deyilim
spor fırsat buldukca yürüyorum
pedal ceviyorum mekik cekmeye calısyorum ama
bi düzenım yok ne zman fırsat buldum ozman
bazı haftalar hiç sporum olmadıgı da oluyor tabiki

ben de tam peynir manyagıyım.keçi ve tulum peynirine bayılıyorum.bir oturmaya yemmek istiyorum.bu yüzden çom seyrek alıyorum

ay bu çöp kutusu muhabbeti kırdı geçirdi beni,alemsin papiş:KK9::KK9:

amiiiin:KK16:
nefiss görünüyor,kuruyemişler kavruk gibi geldi bana:KK1:

ta sibirya:KK53:,ne iş yapıyorsunuz orda merak ettim

ohh ohh bayılırım.toplu aşure yemek te ne güzel olur.
ben de yapacagım.aşureye şeker yerine bol kuru meyve katmayı düşünüyorum.komşulara şeker katarım tabi:KK53:

evde cevizi kalmayanları görünce çok şanslı oldugumu düşünüyorum.insanın bir tarafının köy olması çok iyi oluyor.fındık,ceviz bolboll annelerimiz,akrabalarımız sagolsunlar.yoksa karatay benim için masraflı olurdu.burda kabuklu cezin kilosu 18 tl,fındık 10 tl.bizde beleş:KK76:

ben de pazardan alıyorum 10 tl lik bir dahaki haftaya kadar yetiştirmeye calısıyorum:KK37:

X