Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Aaaaaaaaaaaaaa kızlar yumuta yok diye okadar kuruyemiş yedim.( bir ölçü bardağı) yoksa tum gun okuldayim 9.00-17.30 ve hic birşey yemiyecegim sadece yanıma kahvemi suyumu ve sodami aldimmmmmmm:KK1:insafffff please :KK51::KK52:

canim ins.alinmadin.espiri yapiyoruz......
ara ogun yapmiyormusun arada birseylermi atistirsan acaba 8 saat okuldaymissin.sadece sivi yeterlimi? :KK71:

Benim ki de mı Cok yoksa :KK52:Çeşit bol , yoksa bir tabak bile etmiyor hepsi :KK52:

arada atıştırma yapınca çok daha fazlası yeniliyor ama seninkini de okuyunca bu yazılanlar sadece bu sabaha mı ait yoksam haftasonunu kahvaltılarının toplamı mı diye dönüp bi daha okuma ihtiyacı duydum:KK52: gelecek haftasonu ben de senin izindeyim:KK52:

kısslarr şok şok şok kızımın formalarını yıkamayı unutmuşum:KK53::KK53:..bi koşu onları makineye atıp geldimm..ucuz sıyırdım valla yerdi sabah benii:KK53::KK53:
Benimki beni napardı düşünmek bilem istemem:KK1::KK1::KK1:
Bende utulemeyi unutmuştum ya.3 gündür Utu yapıyorum, kızın formayı atlamışim biraz Once gördüm utuledim.Ben utuledim ama bizim kız Yarin pantolon giyip gidecekmiş :KK47:
Ben yıkadımdı kızım sabah ütüledi:KK34: Bizde bööle herkeş kendi ütüler:KK1::KK1:
Allah sizi davul etsin emi :KK60: :KK60: 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl teshir edersiniz bakayım.:KK60: Aaa özelime tecavüz ayol :KK60:

Hangisi kız Florya'da? Annemler orda da... Pek severim Florya'yı. Evliliği müteakip, ordan transfer oldum Anadolu yakasına ...

Kız bu bebek hali ki zatiii...

Tuzla benim eşimin hayalidir. Çok seviyor orayı... Ama ben avm lerden, "jadde" den o kadar uzaklaşamam. Sadece viaport beni kesmez:21:

Heee... Gördüğüm meşhuur vatandaşları da burda paylaşıyorum. Magazin dünyası benden sorulur...

Ayrıca... Ne kızı bacım??? Kızlık mı kalmış gari?:)))

İçine girip çimilir bunu beeee....:KK60::KK60::KK60:

bu küvet yerine de kullanılır,o kaaa büyük
:KK60::KK60::KK60::KK60:

Biraz Once yıkanıyordum.Kovamin markası Herkül.70 Lt.Nasil ama ? :KK60::KK60::KK60::KK60:

Kızlar bu kova muhabbetini:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: (sondan başa okuduğum için merak ederekten heyecanla okudum) ben de tuhaflık sondan okursan zor anlarsın:KK60: Çok gülmüşsünüz ben kızımla çözdüğü testlerdeki yanlışlarına bakıyodum siz çok eğlenmişsiniz yaw:KK1::KK1::KK1:

Günaydın iyiniyetli,Elif,kübra, ramaska,kaneel

nasılsınız kızlar

Hafta sonu evde değildim bol bol cıslar vardı, o kadarcık olsun,6.30 dan sonra hiçbirşeyi yemedim ama

Sabah 5 km yürüyüşümü yaptım:KK8:

Kahvaltıda 2 yumurtadan omlet,peynir,zeytin,domates,incir,ceviz,1 çay kaşığı bal ,tereyağı,çok az ekmek yedim yarım dilim yoktur

nasılsınız kızlar

Hafta sonu evde değildim bol bol cıslar vardı, o kadarcık olsun,6.30 dan sonra hiçbirşeyi yemedim ama

Kahvaltıda 2 yumurtadan omlet,peynir,zeytin,domates,incir,ceviz,1 çay kaşığı bal ,tereyağı,çok az ekmek yedim yarım dilim yoktur

gunaydın canım.. afıyet olsun..ohh yuruyuşde yapılmışş:KK8:

ben sibiryadayim....bekliyorum lutfennnnnnnnnnnn
istanbul moskova ucakla 3 saat.moskovada sabah ucagini kacirdigim icin 12 saat havalaninda bekliyorum.sonra 2.ucakla 5 saat ucuyorum.havalanindan eve 2 saatte geliyorum...
toplam 22 saat te burda olursunuz.....:KK71::KK71::KK71:

nasılsınız kızlar

Ficansım iyiyiz hımmm cıs mıs kalmaz yürümüşsün de..
Afiyet olsun

X