Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah (08:15) 1 hurma,ceviz,badem,fındık,2 k.k, yumurta(1 tanesi özgür ) ,peynir,2 dilim pastırma,1 dilim tavuk göğüs fume,8 yeşil zeytin,1 badem salatalık,çay kasığının ucuyla fıstık ezmesi,çay,Omega 3 ' lerim, e vitaminim

ay kizlar simdi de bademlerimi sayiyorsunuz.... alti ustu 32 badem 17 fistik....
yumurta yemedigi icin yemis....

gene foruma gelince heyecanla yorumlara daldım:)
öncelikle günaydın hepinize

hemen haftasonumu özetleyeyyim:
şöyle ki cumartesi günü kontrollüydüm ama pazar günü kontrolsüz yedim .

Öğleye kadar idare erder durumdayken saat 2 gibi öğle yemeğinde söylediğimiz balık gecikince ortadaki mısır ekmeklerinden azar azar yemek sureti ile hepsini bitirdim. balığa da ortakçı çıkıp oğluşlar yiyince ortadaki salata ben denizi doyurmadı , kuruyemişsiz çıkılan gezinti sonucu aç olarak eve döndüm. evde kuruyemişim kalmamış bi sürü cıss mamalardan yedim.
:18:
bu sabah da demeki ki regl yüzünden iştahım açık sonra daha kötü atıştırıyorum düşüncesi ile yediğim peynir-yumurta ve mantara 2 dilim de karışık tahıllı ekmek ekledim. evde kuruyemişim olsaydı hiç ööööle yapar mıydım, ı ıh

Allahtan hem cumartesi hem de pazar dışarıdaydık çoluk çocuk, yürüyüş yaptık.

afıyet olsun canım cok şık gorunuyor da bu kadar kuruyemısı yedınmı gercekten:44:

benim de o dikkatimi cekmisti.

ay kizlar simdi de bademlerimi sayiyorsunuz.... alti ustu 32 badem 17 fistik....
yumurta yemedigi icin yemis....
Aaaaaaaaaaaaaa kızlar yumuta yok diye okadar kuruyemiş yedim.( bir ölçü bardağı) yoksa tum gun okuldayim 9.00-17.30 ve hic birşey yemiyecegim sadece yanıma kahvemi suyumu ve sodami aldimmmmmmminsafffff please

Son düzenleme:
kizlar gunaydin...dun aksamki mesajlarinizi okudum benim icin keyifli bir sabah oldu....
kahvaltimi yaptim, islerimi hallettim simdide keyif cayi iciyorum.
papadiya canim afiyet olsun....
melexin canim gecmis olsun....
Afiyet olsun ramaska günaydın canım
ıradelı,saglıklı ve eksili bir hafta dilegiyle...
İnşallah canımcım
gunaydın kızlar pepe eslıgınde kahvaltımı yapıyorum

en az 18 kez ızledıgım bolumuyle

kıymalı yumurta
domates,peynır
zeytın,ayran,kt
omega3,çay

Kimbilir kaç kez izleyeceğiz papişim benimki izlerken bişey söylüyoruz hiiiiç duymuyor bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…