Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Muhtar heyeti

Dolmaz mı ?Aglamakli oldum,Cok duygulandim, ama bir o kadar da sinirlendim.Guya bana Ozel üretimdi o.Kac bin dolar verdim ayol.Baksana nette geziniyor fotoları

Yakında çakmaları kapalıçarşıda satılmaya da başlar şekerim...

bizim kocişler birbirlerini bulup bize karşı bir topik açıyorlarmışş..

Alemsin sersum ya...

Bende açıklamaya korkuyorum ya cidden aklıma soktun simdi,topik kapansa ( Allah korusun ) biz birbirimizi nasıl bulacağız

Bulamayız , ayıp şeyler sormayın.Fakat bi kovadan ne çok beklentiniz varmış arkadaş , bu insanoğlu doyumsuz hakikaten

Muhtar heyeti

Ya valla benimde oyle.Hatta arkadaslarıma bile sizlerden bahseder oldum.

ben de iş yerinde az bahsettim sonra nickin ne dediler..yer miyimm...
dedim söylememdediler buluruz:18::18:..ben de dedim kadınlar kulübünde birsürü topik var nasıı bulcanızz..karatay yaptığımı bilmiyolar neyse ki

Son düzenleme:

Muhtar heyeti

dedim söylememdediler buluruz:18::18:..ben de dedim kadınlar kulübünde birsürü topik var nasıı bulcanızz..karatay yaptığımı bilmiyolar neyse ki

Muhtar heyeti

Bende açıklamaya korkuyorum ya cidden aklıma soktun simdi,topik kapansa ( Allah korusun ) biz birbirimizi nasıl bulacağız

Bulamayız , ayıp şeyler sormayın.Fakat bi kovadan ne çok beklentiniz varmış arkadaş , bu insanoğlu doyumsuz hakikaten

Dolmaz mı ?Aglamakli oldum,Cok duygulandim, ama bir o kadar da sinirlendim.Guya bana Ozel üretimdi o.Kac bin dolar verdim ayol.Baksana nette geziniyor fotoları

Yakında çakmaları kapalıçarşıda satılmaya da başlar şekerim...

bizim kocişler birbirlerini bulup bize karşı bir topik açıyorlarmışş..

Alemsin sersum ya...

Muhtar heyeti

Ben murahhas azayım diyeydin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…