Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

asil azayız di mi bak başka türlüsünü kabul etmem ben şahsen

Kızlar ben uyumaya gideyim.Once bir koVama bakayım yerinde mı ?bu gece içinizden en az üçünüz rüyanızda kova göreceksiniz. iyi geceler

Manyak eğlendim akşam akşam.Yatıcam ben birazdan.Öpüyorum hepinizi.Çalışanlara yarın Allah kolaylık versin.
İyi geceler güzeller...

Kızım iste böyle.Benim kovam bile aylarca magazinde bir numara.Siz benim süt banyomada inanmıyorSunuz ama,kovam listeler de bir numara
aşkolsun kıss niye inanmıyalım ..sadece bu üçlüyü hayalimizde canlandırmak çok zor geliyo
jakuzi-sütbanyosu-kova
anlatılmaz yaşanırr..

Ayıpsın , en asilinden hem de ...

:129::129::129:

Son düzenleme:
Kızlar ben uyumaya gideyim.Once bir koVama bakayım yerinde mı ?bu gece içinizden en az üçünüz rüyanızda kova göreceksiniz. iyi geceler

Manyak eğlendim akşam akşam.Yatıcam ben birazdan.Öpüyorum hepinizi.Çalışanlara yarın Allah kolaylık versin.
İyi geceler güzeller...

iyi geceler canlarımm.. ben makineyi bekliyorum

İyi geceler güzeller...

İkinize de iyi geceler.

Ben de kocamdan vardım diye haber bekliyorum Bu arada da Games of Thrones izleyeyim bari...

gunaydın kızlar pepe eslıgınde kahvaltımı yapıyorum

en az 18 kez ızledıgım bolumuyle

kıymalı yumurta
domates,peynır
zeytın,ayran,kt
omega3,çay

Wc sorununuz icin hurma ve ılık su kesin çözüm.Allahım Ölüyordum kac gündür. Bu arada sag kaburga altım dün geceden beri ağrıyor.Acep nedendir ?

kizlar gunaydin...dun aksamki mesajlarinizi okudum benim icin keyifli bir sabah oldu....
kahvaltimi yaptim, islerimi hallettim simdide keyif cayi iciyorum.
papadiya canim afiyet olsun....
melexin canim gecmis olsun....

Aminnnn.Senin icinde oyle olsun canım.
amin canım ınsaallah

kizlar gunaydin...dun aksamki mesajlarinizi okudum benim icin keyifli bir sabah oldu....
kahvaltimi yaptim, islerimi hallettim simdide keyif cayi iciyorum.
papadiya canim afiyet olsun....
melexin canim gecmis olsun....

sanada afıyet olsun canım bence cay ıcıp sızlerı okuyorum:126:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…