Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

deme öyle kızz motivemizi bozma:KK53::KK53:
hedefe ulaşalım biz de yeriz inşallah:KK34::KK34::KK16::KK16:senin kaa olamaz ama:KK23::KK23:
[UOTE]
"
Ulaşırsınız be yaww , benim kocam 30 kilo verdi , o verdikten sonra herkes verir.Adam 15 dilim börek yerdi bi oturuşta ve sek de yemezdi , içine bal ya da reçel koyup yerdi , sonra da "yemekte ne var" derdi :KK52:

Siz ailecek asmışsınız :KK9: Bizim restaurant var kız gelsenize.10 masadan alacağımız hesabı sizin masadan kaparız :KK60:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9:

canım iyi geceler .:KK16::KK16::KK16:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:

bakalım ne cısslarr gelecek :KK53::KK53::KK53:
börek-un kurabiyesi-soslu kek bunlar yemediklerim bir de patates salatası vardı onu yedim yaw mayonez vardı sanırım içinde midem ağrıyor:26::26:
Bir de annem de vardı yanımda tabağımdaki soslu keki verdimdi ona.. Ev sahibine demesin mi(tabağında kalan ikramlardan yırtmak için:KK1::KK1:) şunu şunu yedim bide kızımın tabağındaki tatlıyı yedim diye :KK60::KK60: hemen aklıma siz geldiniz:KK60::KK60: papişim sen geldin:112: Ah anne yaktın beni:KK60: Karataycı olduğumu biliyordu yanlış anlama dedim tabağımı toplarken:KK1::KK1: o sırada annemle böyle bir diyalog da geçti:KK1::KK1: Ev sahibi de güldü:KK60:
sağol Kaneelim:KK54::KK54:
reyhancım gecen sene bızım eve ne un nede seker gırdı pasta borek yapmadım hıc.bu sene basladım yapmaya cocuklar ve mısafırler ıcın ıyı oluyo bende olcuyu kacırmadan yıyorum arada:)))

ıyınıyetlım,sersumum bugun sızdede balık varmıs afıyet olsun kızlarr

cayımı ıctım(1demlık)sındı turk kahvesınde sıra:KK1:

Eki Görüntüle 555401
Canımm kahvesiz olmaz tabiisii afiyetler olsun:KK54::KK54:
İyi eğlenceler İyiniyetlim.Yemek dedin aklıma geldi , menümü yaziim ben de...Yani yazmaya başliiim , yarım saate biter sanırsam ki :)

iyi geceler Birdy:KK16::KK16::KK16:

Teşekkürler hemşerim :KK19:
:KK19:

Heee göbek di mi , benim de göbek.Çıkaramadım sixpacki.Benimki de babadan genetik miras.Allah razı olsun , takmış göbeği , kurtul kurtulabilirsen.Ama şimdi şu sağlık sorunları çıktı ya , gözüm görmüyo valla.Allah çarptı beni muhtemelen.O yüzden sen de takma kafanı.1-2 kilonun hükmü yok.Sağlıklı olalım , en güzel şey bu.Ben bunu geç anladım ama sağlam ders oldu , daha da unutmam...
:KK9: benimki de genetik muhtemelen halalarıma çekmişim hepsi göbekli
.:KK9:

afiyet olsun hemşerim:KK3::KK3:

hadiii,vahh vahh:KK9: senin iştahın epey açılmış,sen bu gidişle karatayla sağlıklı kilo alırsın canım:KK1:

epeydir eve helva almıyorum,yaz helvasına bayılıyorum,alınca saklamadan bitiyor2 günde:KK1::KK1:

benim de bazen midem çöplüğe dönüyor,sabahları tok uyandıgım günleri biliyorum.özellikle regl oldugumda:KK30:[/QUOTE]

ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum dukan diyeti bile yaptım 2.ci günü bünyem kaldırmadı bayıldım ac kalmadığım halde ne olcek benim bu halim yaa 54 ten 75 e cıktım:KK43:((

gunaydin kizlar .........
bugun guzel bir kahvalti yaptim....dun yaptigim simitle beraber...
simdide keyif cayi icicem....
ins.gununuz dunden daha guzel gecer....:KK71:

ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum dukan diyeti bile yaptım 2.ci günü bünyem kaldırmadı bayıldım ac kalmadığım halde ne olcek benim bu halim yaa 54 ten 75 e cıktım:KK43:((

canim bence karatayi denemelisin.ilk basta zorlanirsin ama sonra eminim kendini daha iyi hissedeceksin....

benden başka kimsecikler yok herkes uyuyor galiba.kahvaltımı yaptım ,hemen bildireyim

1.öğünüm 09.00:KK56:
1yumurta ile salçalı omlet(malesef çiftlik yumurtası bu yüzden bu ara 1 tane yiyorum,kafam kadar:KK53:)
7 zeytin
1avuç içi çörek otlu b.peynir
fırında biber
1 nar suyu
1 trabzon hurması
1çb fındık
2 omega3

hafta sonu kaçamak hakkımı meyvelerden yana kullanıyorum.ama tereyağ ile balı da çok özledim.cuma tartıda eksileri görürsem o gün yerim,balım sonderece dogal şekersiz:KK34:

dün temizlik vardı,bugün de birikmiş ütülerim.2 saatte ancak biter gibi görünüyor.pazar sürprizini izlerken yapacagım:KK23:

gunaydın kızlar umarım herkes ıyıdır..
ıyınıyetlım planın guzel ılerlemıste keske annenı tembıhlıyeydın soylememesı konusunda:KK1::KK1::KK1:
sersumcum kıs nerelerdesın kahvaltını yapmıs olurdun bu saate kadar genelde

Günaydın Kızlar,
nasılsınız??
yeni uyandım. Limonlu sıcak suyumu içiyorum..
Birazdan kahvaltımı yapacağım..

Öptüm sizleri ..
İyi pazarlar..
:KK9:

İyi geceler cicim , ben de kaçıyorum.Herkese iyi geceler...

NOT : Bu arada biz her gece her gece nereye kaçıyoruz çok merak etmeye başladım çünkü ben her sabah aynı yerde uyanıyorum :KK52::KK52::KK52:
gece babalarından gizli kaçıp sabaha kadar danseden prensesler vardı yaa..ahanda onların gittiği yere kaçıyom ben..başka türlü nasıl açıklarım sabahları pestil gibi kalktığımı..kesin ben sabaha kadar leslie yapıyom..:KK60::KK60::KK60:
börek-un kurabiyesi-soslu kek bunlar yemediklerim bir de patates salatası vardı onu yedim yaw mayonez vardı sanırım içinde midem ağrıyor:26::26:
Bir de annem de vardı yanımda tabağımdaki soslu keki verdimdi ona.. Ev sahibine demesin mi(tabağında kalan ikramlardan yırtmak için:KK1::KK1:) şunu şunu yedim bide kızımın tabağındaki tatlıyı yedim diye :KK60::KK60: hemen aklıma siz geldiniz:KK60::KK60: papişim sen geldin:112: Ah anne yaktın beni:KK60: Karataycı olduğumu biliyordu yanlış anlama dedim tabağımı toplarken:KK1::KK1: o sırada annemle böyle bir diyalog da geçti:KK1::KK1: Ev sahibi de güldü:KK60:
tatlım iyi yırtmışsın teyzem de ağzından kaçırmışş:KK9::KK9: olsun bebeemm tebrik ediyorum senii:KK9::KK9:
İyi geceler bol bol leptinler kıslaaarrr
:KK16::KK16::KK16::KK19:
gunaydin kizlar .........
bugun guzel bir kahvalti yaptim....dun yaptigim simitle beraber...
simdide keyif cayi icicem....
ins.gununuz dunden daha guzel gecer....:KK71:
:KK16::KK16::KK16:afiyet olsun:KK16:
benden başka kimsecikler yok herkes uyuyor galiba.kahvaltımı yaptım ,hemen bildireyim

1.öğünüm 09.00:KK56:
1yumurta ile salçalı omlet(malesef çiftlik yumurtası bu yüzden bu ara 1 tane yiyorum,kafam kadar:KK53:)
7 zeytin
1avuç içi çörek otlu b.peynir
fırında biber
1 nar suyu
1 trabzon hurması
1çb fındık
2 omega3

hafta sonu kaçamak hakkımı meyvelerden yana kullanıyorum.ama tereyağ ile balı da çok özledim.cuma tartıda eksileri görürsem o gün yerim,balım sonderece dogal şekersiz:KK34:

dün temizlik vardı,bugün de birikmiş ütülerim.2 saatte ancak biter gibi görünüyor.pazar sürprizini izlerken yapacagım:KK23:
ütüden de nefret ederim :KK53::KK53::KK53:

gunaydın kızlar umarım herkes ıyıdır..
ıyınıyetlım planın guzel ılerlemıste keske annenı tembıhlıyeydın soylememesı konusunda:KK1::KK1::KK1:
sersumcum kıs nerelerdesın kahvaltını yapmıs olurdun bu saate kadar genelde
datlum günaydın.:KK16::KK16:.eşim nöbetten çıktı ondan geciktim..o uykuya daldı ben de topiğe daldım balıklama:KK9::KK9::KK9:
kahvaltım

zeytın,peynır
melemen,omega3
fındık,az tb ekmegı
afiyet olsun bebişim:KK16::KK16:
Günaydın Kızlar,
nasılsınız??
yeni uyandım. Limonlu sıcak suyumu içiyorum..
Birazdan kahvaltımı yapacağım..

Öptüm sizleri ..
İyi pazarlar..
:KK9:

afiyet olsun canımm:KK16::KK16:

sabah yataktan külçe gibin kalktım..sanırım uzun bir aradan sonra leslie yapınca oldu..:KK1::KK1::KK1:

eşimi uykuya yatırıp geldim ama kimsecikler yok:KK31::KK31:

sabah menüm..
:KK56::KK56::KK56:

baharatlı limon ve zeytinyağlı yımırta salatası
yarım simit
domates salatalık
zeytin peynir
1 günkurusu
ceviz 2 omega3
doğadan form çay

Son düzenleme:
gece babalarından gizli kaçıp sabaha kadar danseden prensesler vardı yaa..ahanda onların gittiği yere kaçıyom ben..başka türlü nasıl açıklarım sabahları pestil gibi kalktığımı..kesin ben sabaha kadar leslie yapıyom..:KK60::KK60::KK60:

tatlım iyi yırtmışsın teyzem de ağzından kaçırmışş:KK9::KK9: olsun bebeemm tebrik ediyorum senii:KK9::KK9:

:KK16::KK16::KK16::KK19:

:KK16::KK16::KK16:afiyet olsun:KK16:

ütüden de nefret ederim :KK53::KK53::KK53:
]
ben de ama şükür bitti,10 gömlek,5 pantolon ütüledim.enerjim bitti:KK31:

sabah yataktan külçe gibin kalktım..sanırım uzun bir aradan sonra leslie yapınca oldu..:KK1::KK1::KK1:

eşimi uykuya yatırıp geldim ama kimsecikler yok:KK31::KK31:

sabah menüm..

baharatlı limon ve zeytinyağlı yımırta salatası
yarım simit
domates salatalık
zeytin peynir
1 günkurusu
ceviz 2 omega3
doğadan form çay

simiti güpletmişsin mideye afiyet olsun canım:KK19:

şimdi biraz dinlenecegim yeşil çay demleyip içecegim:nazar:

günaydın kızlar nasılsınız
karatay kahvaltımı ettim ,,,bugün benim için güzel bi gün ....sigara için umutluyum ....kaçamakta yapmadım ..ve tartıda 70.8 gördüm:21:

kizlar nasil gidiyor.ben aksam yemegimi yedim cayimi ictim.bulasiklarimi yikayip.utu yapicam allahtan az.utu yapmayi bende sevmiyorum.allahtan biriktirmiyorum yoksa cok zor geliyor. birazda kizimla ders caliscaz.bir bakiyim dedim neler yapiyorsunuz.
reyhan 55 canim ellerine saglik utuler bitmis....:KK9:
sersum soyleseydin canim kendi yaptigim simitten gonderirdim.afiyet olsun....:KK56:
nazfiliz canim ins.bugun kendini daha iyi hissediyorsundur...:KK71:

X