Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Doydum giz.Fazla bile geldi.Helvayi da esimin zorlamasiyla edim zaten.Evde helva yoktu.Gorevliye alırdı.O da benim karatayıma alıştı." sen sadece helva yiyebiliyorsun,ye muhakkak " dedi.Dedi de benden Cok kendi yedi.

Ay inanamıyorum valla ya , 3 sarıkanat ne ki , valla bravo size , mideleriniz ne kadar terbiyeli.Kocanın canı çekmiş seni bahane etmiş sanırsam ki :nazar:

Ay inanamıyorum valla ya , 3 sarıkanat ne ki , valla bravo size , mideleriniz ne kadar terbiyeli.Kocanın canı çekmiş seni bahane etmiş sanırsam ki :nazar:

Ben aslında hep az yerim.Ama böyle kiloluyum.Senin 2 katinim.Senin yediklerine bakıyorum.Bu kız neresine sığdırdı ki bunları diyorum:KK52:He Masallah :nazar:
Evet benim kocamda fil gibi yer.Helvayi bitirmesin diye sakladım :KK52:

Ben aslında hep az yerim.Ama böyle kiloluyum.Senin 2 katinim.Senin yediklerine bakıyorum.Bu kız neresine sığdırdı ki bunları diyorum:KK52:He Masallah :nazar:

Ya ne biliim ben de bööle alışmışım ondan belki.Küçükken de annem " yeme artık kusucan" derdi...Çöplük gibi benim midem , ıyyyy tiksindim şuan kendimden valla ...

Eeee hiç bahsetmiyosun , kova nasıl çıktı , suyu düzgün tutuyo mu , sızdırma var mı :KK52::KK52::KK52:

Biliyorsun sekerim biz kovayı jakuziye aksesuar olarak aldık.Sabah süt banyomu yaparkene denedim.Simdilik sorun yok.Ama Heran alt komşunun banyoya taşınabiliriz.Biliyorsun battal boy kova.Birde icini doldurunca aşağıya göçme olasılığımız arttı.:KK52:

Ya ne biliim ben de bööle alışmışım ondan belki.Küçükken de annem " yeme artık kusucan" derdi...Çöplük gibi benim midem , ıyyyy tiksindim şuan kendimden valla ...

Deli misin ?milletin arayipta bulamadığı şans var sende.Ye kız ye.Yiyemeyenlerin yerine ye.Hatta Soyle yapalım.Biz o gün canımız ne çekerse yazalım,sen bizim yerimize ye :KK9:

Eeee hiç bahsetmiyosun , kova nasıl çıktı , suyu düzgün tutuyo mu , sızdırma var mı :KK52::KK52::KK52:
:KK9::KK9::KK9:
Biliyorsun sekerim biz kovayı jakuziye aksesuar olarak aldık.Sabah süt banyomu yaparkene denedim.Simdilik sorun yok.Ama Heran alt komşunun banyoya taşınabiliriz.Biliyorsun battal boy kova.Birde icini doldurunca aşağıya göçme olasılığımız arttı.:KK52:

dikkatli kullanın canım siz de:KK20::KK20:..başka fikir gelmiyor bak aklımıza:KK9::KK9::KK9:

melexin haklı:KK34: ah ben de öööleee yiyebilseydiiimmm..açayyydıımmm kollarımııı diyeeyyydiiimmm:KK1::KK1:

Reyhancım sporun süpper:nazar::nazar::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:
:KK19:

hep kadınlar arasında söylenir ya ben kilo alınca basenden,göbekten,yanaktan,göğüsten,belden filan filan... diye .işte fazla şeker tüketen benim gibi göbekten alıyor.60 kiloda arkadaşım var boylarımız aynı tatlıları hiç sevmez,benim kadar göbegi yok:KK30:

Heee göbek di mi , benim de göbek.Çıkaramadım sixpacki.Benimki de babadan genetik miras.Allah razı olsun , takmış göbeği , kurtul kurtulabilirsen.Ama şimdi şu sağlık sorunları çıktı ya , gözüm görmüyo valla.Allah çarptı beni muhtemelen.O yüzden sen de takma kafanı.1-2 kilonun hükmü yok.Sağlıklı olalım , en güzel şey bu.Ben bunu geç anladım ama sağlam ders oldu , daha da unutmam...[/QUOTE]
:KK9: benimki de genetik muhtemelen halalarıma çekmişim hepsi göbekli
2 mil leslie duşş..:KK8::KK8::KK76::KK76:

şimdi de sütlü kahve:126::126:
.:KK9:

Iyi aksamlar kizlar , nasilsiniz ??
Bugun tatil gunumuz malum gec bir kahvalti uzun bir yuruyus film .. ama yine kacamak yapmadim.

1. ogunum;
klasik karatay kahvaltisi diyebilirim.
yediklerim;
domates,salatalik,
5-6siyah zeytin,
2 kasik ev yapimi kaymak,
biraz ev yapimi tel peynir,
3 hurma,
1 kase kabuklu findik,
kahve

2.ogunum;
dondurucumdan Samsundan getirdigim Samsun pidesinden cikardim.
2bucuk dilim yedim.
yaninda da kiymali yumurta yaptim.
ve bir minik kase de keten tohumlu yogurt ,
bir iki fincanda cay ictim.

sonrada bir saat ciktim yurudum.
Simdi aldim elime suyumu sizleri okuyacagim :KK16:
afiyet olsun hemşerim:KK3::KK3:

Canlarım ,
Nihayet tok olduğuma kanaat getirdim ve menüyü yazmaya başladım.Bugün bi orduyu doyuracak kadar yemek yaptım.Mutfakta olmaktan o kadar sıkıldım ki bulaşıkları attım lavabonun içine , kaldı öylece.
Sabah 9.00 da kalktım ve
* 1 yumurtadan peynirli&maydanozlu omlet
* 2 minik domates
* 6 tane zeytin
* 2 tane yarım ceviz
* bir parça keten tohumu ekmeği
* 2 kaşık pekmez (kan yapsın dedim) yedim.

Öğle 14.00
* 1/2 kase balkabağı çorbası
* 1/2 tabak yeşil mercimek yemeği
* Yarım armut
* 1 parça muz
* 2 tane kuru incir yedim

17.00 de acıktım tabe
* 1 minik brownie
* Bi miktar fıstık (yarın bitecek galiba , üzülüyorum şimdiden)

Akşam 19.00
* 1 kase brokoli çorbası (bunu 4 gün yeriz gibime geldi , du bakalım hayırlısı)
* İki kaşık z.yağlı yerelması
* 2 kaşık fellah köfte
* 7-8 tane bulgurlu pazı sarma
* sınırsız salata
* biraz tulum peyniri
* 1 meyveli yoğurt
* 1 kuru incir daha
yedim ve doydum.İştahım da yok ki , kuş kadar yiyorum a dostlar :KK52: Bu topikte ne işim var diye sorgulamıyo diilim kendimi.Var bi tuhaflık ya , du bakalım...
hadiii,vahh vahh:KK9: senin iştahın epey açılmış,sen bu gidişle karatayla sağlıklı kilo alırsın canım:KK1:

epeydir eve helva almıyorum,yaz helvasına bayılıyorum,alınca saklamadan bitiyor2 günde:KK1::KK1:

benim de bazen midem çöplüğe dönüyor,sabahları tok uyandıgım günleri biliyorum.özellikle regl oldugumda:KK30:

Gecen senin bahsettigin reklam çıktı.:KK60: koptum.Fotokopiciye giden adam :KK60: Önlü arkalı olsun :KK60:

X