Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yeniden merhaba

2.öğün 16.00ne zamandır yemeyi özlediğim mercimekli köfteyi yaptım.eşim sevmıyor diye yapmıyorum.bugün eşim evde yok.

10 tane mercimekli köfte
marul,roka
500 ml ayran

sporumu da yaptım. 1saat yürüyüş,30 dk pilates

evde yürümek beni sıkıyo.yalnızım diye cıkmak istemedim dışarı ama yarın hava iyi olursa yalnız yürüycem,d vitaminini güneşten alamıyorum.hafta içi iş,hafta sonları kapalı alışveriş merkezlri

Evet canım ya , biz de ne borçlar ödedik , çalışmadan nasıl yapardık , mümkün diil , sonra rahatlayınca ayrıldım ben de. Benim işim de o kadar ağırdı ki çoğu gün 08.00-22.00 çalışıyodum.Hatta gece yarıları eve gittiğimi bilirim.İşte o dönemler beni çok soğuttu çalışma hayatından.İlk fırsatta da ayrıldım zaten.Ama tabi insanın para kazanması çok güzel.Kadın tutup evi temizletmesi ise paha biçilemez

eşler evde olmayınca onların sevmediklerini yapmak herkese özgü demek ki
benim eşim de balık sevmez kızımla biz de bugün balık yaptık doyasıya kokuttuk evi ve yedik
afiyet olsun canım..

yürüyüş için

Sana da afiyet olsun Dağlar Kızı , sporun da şahane olmuş , BRAVOS...

benim de eşim hergün sacına fön çekiyor ergen degil ama

Sana da afiyet olsun Dağlar Kızı , sporun da şahane olmuş , BRAVOS...
bugün hiç istekli yapmadıgımı itıraf edebilirim.kendimi çok zorladım.bugün evde yalnız kalınca hemen ruh halım degişti sıkılgan oldum.:80:

off çok zor şartlarda çalışmışsın..gece 22 de eve gel eşinle ne zaman vakit geçireceksin:26:..zaten pestilin çıkmış olarak geliyorsundur eve..

ben mesleğimi hiç sevmiyorum 5 saat çalışmanın cazibesiyle girdim ama diğer sağlık personelinden hiçbir farkımız kalmadı..üstüne birde radyasyon alıyoruz..
türkiyede hastanelerin durumu malum..havalandırmalarımız çalışmıyor..makineler dökülüyor..ama iş yapmaya gelince bizden beklenen maximum performans..
umarım çok fazla hasar görmeden emekli olabilirimm..

ben kadın tutunca arkasından bidaha temizliyorum evi..onun için kocam yasakladı

Aaaa uzun mu saçları , ne güzel...
Benim ki dazlak ama sakallı.O da sakallarını kısaltıyo , banyonun her yeri minik minik kıl oluyo...

yok kız ne uzunu,normal memur işi.özel sektörde çalışsa kesin uzatırdı,öğrenciyken uzatırmış hep.çok süslü benim kocam sersumun kızı gibi.sabah 30 dak banyoda zaman gecirir.traş,fönle saçlar kabartılıp jölelenir,eller yüzler kremlenir,göz kremi sürülür.akşam yatarken cilt temizlenir gece kremi sürülür.hiç te üşenmez.benden daha bakımlı.:44:

aboww bacım nasıl rekabet ediyon kocanla..kozmetik masraflarına yetişebiliyomu bütçenizz..

geçen bana diyorki hedef 52.ben de dedimki ben samsunluyum 55 kg iyi,55 ten vazgecmem

adam eskiden önümden ekmekleri toplayıp kaldırıyordu,daha yeme deyipgerçi ben ara öğün yaparken gizli gizli yiyordum.şimdi ekmek yemiyorum,bu seferde fazla ceviz yemeyeyim diye tabagı kaldırıyor.
kilo konusunda cok takıntılı,kilo boşanma sebebidir demişti ilk zamanlar bana.gerci bir ara kilo aldım verdim bişey demedi.ama kalıcı olsaydı sürekli ezerdi beni eminim. ama ben de ince olmayı seviyorum o başka

beni biraz daha böle idare edin canım ...canım çok sıkkın ...düzelince konuşma isteğim gelir...ama ayrılmamalıyım sizden
:26::26::26: üzüldüm canım..herneyse seni üzen şey eminim ki halledilmeyecek birşey değildir..beterin beteri var..çok sıkma kendini ..paylaş belki uzaktan da olsa yardımımız dokunabilir..tabii yine de sen bilirsin..özelden de yazabilirsin biliyosun..Allahım dermansız dert vermesin
kızım iyi günde kötü günde ,zayıflıkta şişmanlıkta diye söz vermedik mi..:44::44:
o yemin öyle değil miydi..kocana hatırlat bakiimm tamam hepimiz zayıf olmayı seviyoruz ama bazen de sağlık sebebiyle kilo alınabiliyor..
öyle boşanılır mıymış hiçç

çok absürt markalar almıyoruz canım ya,kesemize uygun.onlar yemek gibi zorunlu ihtiyaç diyor eşim
iyi barii..maşallah diyelim o zaman bakımlı olmak güzel birşey..

yok canım öle bişi değil kendimle cebelleşiyorum biliyosun sigara meselesi .....gerginlik habire yemek yeme isteği kendimden nefret etmek gibi....burayı sigara bırakma topiğine çevirmemek içinde bişi yazmadım ...ama aklımı da başka bişiye veremiyorum

kizlar ben geldim...keyif cayimi aldim geldim.
anladim kadariyla sizin cocuklar buyuk galiba.benim kizim daha 5.5 yasinda ama dil pabuc kadar....
kendime birsey alsam kiyamet kopuyor hep kendime aliyormusum babasinin parasini bitiriyormusum....guya onun hicbirseyi yokmussss
esim cok guluyor.... buyuyunce ne olcak bilmiyorum....
.....zaten uzun zamandir kilo problemim vardi kendimi cok saldim farkindayim ama ins.su hamilelik donemini atlatayim in s.bu sefer ideal kiloma donucem ve kendime bakicam gardrobumu tarzimi degistiricem....
adadim ideal kiloma doneyim sadaka vericemmmmm.....

kizlar aklima geldi.9 hayat cayini duyan kullanan varmi.bir topikte okudum.biri 1 ayda galiba diyetle beraber 8 kilomu ne vermis.cok fazla biliyorumda ne biliyim acaba gercekmidir dikkatimi cekti...aktardan 9 bitki alinip karistirilip iciliyormus...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…