Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cok sevindim.Hemi de Cok.Birsey olmayacağını ben zaten biliyordum.)))) Bugun hep sen kafamdaydin.Hatta bir arkadasıma kadınlar kulübünden bahsettim.O kadar guzl bir ortam ki kimi an gülüyor, kimi an ağlıyorsun dedim.Hic tanımadığı bir insan icin ne kadar üzülür, ne kadar düşünür ki bir insan dedim.O kadar etkileniyorum ki ortamdan suan bile kafam orada dedim.Bahsettim iste sizlerden ,özellikle senden.)))Bu mutlu haber beni coooook sevindirdi canım.Cokkkk:KK54:

Canımsın yaaa , çok sağol hayatım eksik olma.Kızım bu kadar karmaşanın içinde komik bişey oldu , biz de senin kulaklarını çınlattık.Biz bu ağlama ve doktorla telefonlaşma muhabbetinden sonra eve geldik.Kadının muayenehanesi bize yakın , yemek yer falan ööle gideriz dedik.Bi de ben ağladım ya gözler oldu pörtlek pörtlek.Neyse yemek falan yedik.Dedim ben güzel bi banyo yapiim hem rahatlarım hem de gözlerimin şişi gider.Bi heves girdim banyoya , amanın sıcak sular yok Aynen giyindim çıktım tabe.Uleyn dedim keşke bizim de battal boy , gri bi çöp kovamız ve sarı saplı maşrapamız olaydı da foşur foşur yıkanaydım:KK52:
Lakin altyapı meselesi tabe , jakuzi olmayınca çöp kovası da olamıyo haliyle , imkansızlık ahhh imkansızlık...

Canımsın yaaa , çok sağol hayatım eksik olma.Kızım bu kadar karmaşanın içinde komik bişey oldu , biz de senin kulaklarını çınlattık.Biz bu ağlama ve doktorla telefonlaşma muhabbetinden sonra eve geldik.Kadının muayenehanesi bize yakın , yemek yer falan ööle gideriz dedik.Bi de ben ağladım ya gözler oldu pörtlek pörtlek.Neyse yemek falan yedik.Dedim ben güzel bi banyo yapiim hem rahatlarım hem de gözlerimin şişi gider.Bi heves girdim banyoya , amanın sıcak sular yok Aynen giyindim çıktım tabe.Uleyn dedim keşke bizim de battal boy , gri bi çöp kovamız ve sarı saplı maşrapamız olaydı da foşur foşur yıkanaydım:KK52:
Lakin altyapı meselesi tabe , jakuzi olmayınca çöp kovası da olamıyo haliyle , imkansızlık ahhh imkansızlık...

Dabi kızım jakuzisiz çöp kovası olur mu Hic .:KK9:Öyle görgüsüzlük olur.,Demode olur, olmazzzzz:KK9:

merhaba kızlar bende 1 hafgtadır bu diyeti yapıyorum herşeye uydum ama öğünlerde doyana kadar yedim hergünde yarım saat yürüdüm başladığımda 80 dim ama bu gece tartıldım 83 çıktım moralim çok bozuldu napayım ? :KK43::KK43:

merhaba kızlar bende 1 hafgtadır bu diyeti yapıyorum herşeye uydum ama öğünlerde doyana kadar yedim hergünde yarım saat yürüdüm başladığımda 80 dim ama bu gece tartıldım 83 çıktım moralim çok bozuldu napayım ? :KK43::KK43:

gecemi tartıldın??
sabahları ac karnına tartılıyoruz tatlım
canını sıkma vucudun alısmaya calısıyor olabilir
ögünlerini küçültmeyi deneyebilirsin ve bol bol su içmelisin.

Canlarım , işte top 10 listesi :
Cerrahpaşa'ya gidicez , yollarda acıkmiiim kahvaltısı 6.30
* 1 haşlanmış yumurta ( devekuşu yumurtası kıvamındaydı.Yumurtlayan tavuğu tebrik ve takdir ettim)
* 6 tane zeytin
* 1 domates
* bi kısım tulum peyniri

11.00 Decathlon'un önünde , ağlama krizinden hemen önce
* 1 muz
* 1 elma
* bikaç avuç fıstık

13.00 eve geliş ve mutfağa dalış
* 1 muz daha
* bikaç avuç fıstık daha

14.00 doktora aç gitmiim yemeği
* 1 tabak ıspanak , bol yoğurtlu

16.00 doktor muayenehane açtı , elimiz boş gitmeyelim çikolata alalım
* Çikolata mağazasında müşterilere ikram amaçlı konan madlenerden 8 tane almaca , karı-koca 4'er tane hüpletmece

19.00 çok müsterihim , tadını çıkartarak bi yemek yiyim
* 1 kase balkabağı çorbası
* 1 tabak yeşil mercimek yemeği
* 3 kaşık pirinç pilavı
* sınırsız salata
* bi kısım daha tulum peyniri
çıktğından beri hiç almadığım ama gündüzden "eğer güzel haber alırsam akşama kendime ısmarlıcam" dedğim .ti .rownie .ntense 3 adet.Güzelmiş , beklediğime değmiş.
* 3 tane yemeseydim keşke , içim bayıldı deyip bizim gariban fıstık kavanozuna tekrar dalmaca ve günün menüsünü tamamlamaca.

Zpor : 3 gündür doktora gitmekten gayrısı kısmet olmadı.
Şiştim , şişmanladım , yarın normal hayata geçiş yapmaya çalışiciiim.

gecemi tartıldın??
sabahları ac karnına tartılıyoruz tatlım
canını sıkma vucudun alısmaya calısıyor olabilir
ögünlerini küçültmeyi deneyebilirsin ve bol bol su içmelisin.

evet biraz önce tartıldım canım ya su içiyorum zaten inşallah yılmadan devam edicem çok sağol

aksamları bende 1-2 kg fazla cıkıyorum sen birde sabah ac karnına ve wc den sonra tartıl bakalım:KK34:

burada bir cok arkadasımız harika kilolar verdi
insallah hepimiz hedefe ulasacagız .. iyi geceler ..

dün gelemedim..adetli olduğumdan kaçamaklarım oldu hemde hala karnım şiş. oyüzden bugün tartılmıyorum...

Gunaydin canlar,nasilsiniz

Birdycim hayirlisi olsun canim doktor cok onemli,ben de nereye gidecegimi sasirmis durumdayim,bu ay da gecti ,obur aya insallah

Gecen haftaki kilom 66,3
Bu hafta 65

Bu haftada alkalik olmaya devam

Ben yuruyuse gidiyorum simdi:KK8:gorusuruz

X