Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ev tarhanası serbest canım yiyebilirsin , 3. Kitapta tarifi de var, çorbalara konan 1 kaşık unu da çok önemseme diğer şeylere uyduktan sonra

Şu magnezyum tb dikkatimi çekti..Bu sabah uykudan bacağıma hafiten giren krampla uyandım..Ben maden suyu içiyordum günde iki defa havalar soğuyunca sıcak içeceklerden yana kullanıyorum tercihimi..

Şu magnezyum tb dikkatimi çekti..Bu sabah uykudan bacağıma hafiten giren krampla uyandım..Ben maden suyu içiyordum günde iki defa havalar soğuyunca sıcak içeceklerden yana kullanıyorum tercihimi..

canım magnesium eksikliği kramp yapabilir
bir de soda çok zararlı naçizane
içinde çok sodyum var sodaların
bir kardiolog arkadaşım 1 şişe sodada bir hf lık na ihtiyacın var dedi tansiyonu yükseltebilir

Ben de akşam kuyruk yağı ve tereyağı ile bol yeşil biberli menemen yaptım..Harika oldu lezzeti ise anlatılamaz sadece tadılır

Ben de akşam kuyruk yağı ve tereyağı ile bol yeşil biberli menemen yaptım..Harika oldu lezzeti ise anlatılamaz sadece tadılır

canım magnesium eksikliği kramp yapabilir
bir de soda çok zararlı naçizane
içinde çok sodyum var sodaların
bir kardiolog arkadaşım 1 şişe sodada bir hf lık na ihtiyacın var dedi tansiyonu yükseltebilir

Hmmm

Dolabımda altılı paket soda var o zaman ben onu haftada 1 kez içmek sureti ile 6 haftada bitireyim

ev yapımı tarhana serbest hocam:112: afiyet olsun

papişimmm veee çıtırrllaaaaar günaydın ben kaçıyorum

komik oldu yaw hadiii işlerimi bitireyim görüşürüz

dün 2. kaza orucumu tutmuş bulunmaktayım.
diyorum ya oruç hep iştahımı açıyor gene öyle oldu
ama bu sefer kararlıyım akşama tatlı falan tüketip zararlı çıkmayacğım diye
hatta hazır boğazımı tutmuşken 1 ay gibi bir sürede dikkatim işe yarasında insülin direnci falan kalmasın bende (ki insülin direncim olduğunu düşünüyorum)

Sahurum: Maydanozlu omlet,
1 avuç badem
2 ceviz
3 gün kurusu kaysı
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 bardak süt

İftar:
sirkeli-sarmısaklı paça çorba
100 gr. et döner
havuçlu marul salatası
1 koca avuç badem

eve gelince oğlana aldığım dürümün ucundan tırtıklama ihtiyacı duydum, döner yerken ekmek yemedim ya oğlanın lavaşı gözüme öyle güzel gözüktü ki
1 parmak kalınlığında bi şerit kesip ağzıma atttım sonra 1 tane daha 1 tane derken 4 parmak genişliğinde lavaş da yemiş oldum
sonra
1çay bardağı süt
1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
2 kuru kayısı ve bedemle kendimce bir tatlı hazırladım, saat 7 gibiydi...günü böyle kapatabildim

ah şu iştahıma çok kızıyorum

ben yumurta yiyemiyorum
uğraşıyorum bakalım
eşim de yumurta delisi

ben de yumurta delisiyim ama alerjim var , kızarıklık döküntü kaşıntı yapıyor ama yiyorum ve kaşınıyorum bi taraftan da kaşıntı dışında da vücuduma zararları oluyor mudur diye düşünüyorum:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…