Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizlar bende kacar ,,

Allah hasta olan arkadaslarimiza sifa , dertli arkadaslarimiza deva versin .. Leptinimiz bol bol bol olsun .. Metabolizmalarimiz vizir vizir calissin (insallah):KK9:

Sabah menüm ( 08:00). 1,5 k.k. Yumurta,badem,ceviz,avuç icim kadar peynir,6 s.zeytin, çay, 4 Omega 3 ( 2 solgar 700+2 marincap 500 ) E vitamini :KK42:

gunaydin6.jpg

Sersumum, asyam,filizim , melexin hepinize selam:KK16:

Ben gene 3 gündür gribim ve gene yürüyüşe devam ediyorum günde 5 km, o yüzden de tam iyileşemedim

Sizler nasılsınız

Asyacım propycilden haberin var mı canım, mesaj attım ama geri dönmedi, ben de rahatsız etmeyeyim diye aramadım

günaydın kızlar
gribe rağmen yürümek, süpersin ficans
grip için canan hoca tavuk suyuna çorba veya proteinli gıdalar öneriyordu.
şu an okumakta olduğum berrin yiğitin kitabından da ' grip çayı ' tarifesi paylaşayım sizle

1 litre suya taze zencefil rendeleyip bolca karanfil, çubuk tarçın ve elma kabuğu koyarak demleyin.Afiyetle için.
İçine Ihlamur, ayva ve tane karabiber koyarsak gribe daha da iyi geliyormuş.
evde aslında yukarıdaki malzemelerin çoğu var grip olmadan yapsak mı ne:44:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir bilgi olarak paylaşayım
özellikle premenstrüel dönemlerde
magnezyum alırsanız gerginliğinize iyi gelir

Bilgi için teşekkürler canım, gıdalarda aldığımız yeterli gelir herhalde yoksa tablet olarak mı almalıyız

ficanscım sana da çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16::KK16:

Teşekkürler leylakcım:KK16:

günaydın kızlar
geçmiş olsun ficans
grip için canan hoca tavuk suyuna çorba veya proteinli gıdalar öneriyordu.
şu an okumakta olduğum berrin yiğitin kitabından da ' grip çayı ' tarifesi paylaşayım sizle

1 litre suya taze zencefil rendeleyip bolca karanfil, çubuk tarçın ve elma kabuğu koyarak demleyin.Afiyetle için.
İçine Ihlamur, ayva ve tane karabiber koyarsak gribe daha da iyi geliyormuş.
evde aslında yukarıdaki malzemelerin çoğu var grip olmadan yapsak mı ne:44:

Sağol elifcim, tarifini yapıcam canım

Günaydın kızlar hepinize

Sabah kahvaltımı erkenden yaptım klasik karatay artı 1 çay kaşığı bal

öğlen de bir arkadaşa gideceğim kalabalık olacak kaçamak yapmayı düşünmüyorum arada kaynarım farkedilmez nasılolsa

5km yürüyüşümü de yaptım :KK8: Burnumu çeke çeke:2:

Yüzüme de en yeşilinden bir maske yaptım, birazdan duşa gireceğim o arada size bakayım dedim

Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:

Bana da oyle geliyor.Evet kızlar siparişlerinizi alayım.En pahalı olan tablom melexinin banyosu adlı eserim.İkinci eser olarak kombim,digerleri geriden geliyor.Yok vazgeçtim, en pahalı tablo olarak kendi resmimi yapacagım,adı şa bahtsiz. ))))

bahtsız bedevi mısalı:KK60::KK60::KK60::KK60:

Günaydın kızlar hepinize

Sabah kahvaltımı erkenden yaptım klasik karatay artı 1 çay kaşığı bal

öğlen de bir arkadaşa gideceğim kalabalık olacak kaçamak yapmayı düşünmüyorum arada kaynarım farkedilmez nasılolsa

5km yürüyüşümü de yaptım :KK8: Burnumu çeke çeke:2:

Yüzüme de en yeşilinden bir maske yaptım, birazdan duşa gireceğim o arada size bakayım dedim

Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sana ve butun cıtır arkadaslarıma gunaydınnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

karakartal gunaydın canım..2 yas a uygulanan hepatıt a asısı hakkında ne dusunuyorsun bakanlık takvımıne almıs fakat 2011 dogumlulardan baslıyo uygulamaya 2010 ları kapsamıyo yanı ısteyen kendı alıcak asıyı sen ne dusunuyorsun gereklı bır asımı sence(kızım tam 2 yasında da o bakımdan soruyorum)

Şu an çok mutluyum bir hasta
köyde kendi tereyağı yapmış getirdi
onu serbest yumurtaların üzerine kırıp
yemeye çalışacağım akşam
hocanın dediğinin tam aynısı bir menü
bu arada bir hasta da tarhana yapmış
bayılırım ama un var yassak değil mi

karakartal gunaydın canım..2 yas a uygulanan hepatıt a asısı hakkında ne dusunuyorsun bakanlık takvımıne almıs fakat 2011 dogumlulardan baslıyo uygulamaya 2010 ları kapsamıyo yanı ısteyen kendı alıcak asıyı sen ne dusunuyorsun gereklı bır asımı sence(kızım tam 2 yasında da o bakımdan soruyorum)

Şu an çok mutluyum bir hasta
köyde kendi tereyağı yapmış getirdi
onu serbest yumurtaların üzerine kırıp
yemeye çalışacağım akşam
hocanın dediğinin tam aynısı bir menü
bu arada bir hasta da tarhana yapmış
bayılırım ama un var yassak değil mi

tarhana serbest canım.yukardakı msjımı gormemıs olabılırsın dıye tekrar yazdım:44:

X