Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba canim:) cok gecmis olsun ficansim, havalar sogudu, dikkat et hem kendine hem cocuklara.
yuruyusunu yine de yapmissin alkisliyorum seni:)
propycili ariyorum fakat acmiyor. Bende sizin gibi bekliyorum. Insallah en kisa zamanda iyilesip aramiza donecek arkadasimiz

Sağol asyacım, tamam canım inşallah iyidir , sen de kendine dikkat et canım

geçmiş olsun canım ..hasta hasta yürüme canım yaaa ...:KK16::KK16::KK16:

Sağol filizim, dayanamayıp çıkıyorum, sıkı sıkı giyiniyorum ama galiba dinlenmem gerek, ben de onu hiç yapamıyorum

Kızlar bugün problem çözme tekniklerini anlattım güzel de geçti.. Yarın da stres yönetimi var ben:KK55::KK55::KK55::KK16::KK16::KK16:
Kolay gelsin iyiniyetlim, bu seminer 7 19 yaş eğitimi mi,geçen sene ben de katılmıştım Nasıl oldu bakıcının kayınvalidesi, hakkında hayırlısı olsun canımOkulda da yoğunsun , evde de annenler var galiba gözünaydın bu arada, topiğe gelemiyorsun eskisi gibi canım

Sersumum, asyam,filizim , melexin hepinize selam:KK16:

Ben gene 3 gündür gribim ve gene yürüyüşe devam ediyorum günde 5 km, o yüzden de tam iyileşemedim

Sizler nasılsınız

Asyacım propycilden haberin var mı canım, mesaj attım ama geri dönmedi, ben de rahatsız etmeyeyim diye aramadım

Selam canım.Gecmis olsun.Bu arada azmine hayran aldım.Ama saglıgına da dikkat et.:KK54:

1.öğün : 10 :30
1 bardak adaçayı
8 zeytin
lorlu,salçalı omlet
maydanoz
domates
biber
salatalık
1 bardak ceviz+ fındık+karaüzüm

2.öğün : 15 :00
Çeyrek lahmacun

3.öğün : 18 :00
1 kase bulgur pilavı
1 tabak taze fasulye
1 muz
çekirdek
şu ikisine hiç gerek yoktu niye yedim bir sebep bulamadım şimdi:KK1:

su: 3 lt
yürüyüş : 15 dk
kilom : 58.5

Son düzenleme:
hapishane demeekkk :KK60::KK60::KK60: onlara da yazık kader mahkumu onlar yaww..:KK60::KK60::KK60:
allah kurtarsın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Rumuz: papadıya
Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta: 87.4
Bu hafta: 85.1
Fark: -2.3
Beden: 46
Spor:haftada 5 gün yürüyüş
Boy: 168
Hedef:70(hedefı asaga cektım bıraz daha)

kız nerden buldun bunu heyt be bır zamanlar efsaneymısım topıc de:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

iyiyim canimcim sen nasilsin?

canim dersler, yarisma derken giremiyorum:KK17: olabildigince takip ediyorum sizi hem facebooktan hem forumdan. Sen nasilsin, bende cok ozledim sizlere:KK16:
kizlar bilgisayari degistirdim turkce klavyem yok idare edin boyle:18:

canımcım zor tabii dersler yarışma Allah yardımcın olsun tatlım..kendine iyi bak :KK54::KK54::KK16:
Sersumum, asyam,filizim , melexin hepinize selam:KK16:

Ben gene 3 gündür gribim ve gene yürüyüşe devam ediyorum günde 5 km, o yüzden de tam iyileşemedim

Sizler nasılsınız

Asyacım propycilden haberin var mı canım, mesaj attım ama geri dönmedi, ben de rahatsız etmeyeyim diye aramadım

selam sana da tatlım:KK16::KK16:..ama inan iyi yapmıyorsun..dinlenmen gerek iyileşmek için..bu sefer daha da ağırlaşma dikkat et:KK5::KK5:
merhaba canim:) cok gecmis olsun ficansim, havalar sogudu, dikkat et hem kendine hem cocuklara.
yuruyusunu yine de yapmissin alkisliyorum seni:)
propycili ariyorum fakat acmiyor. Bende sizin gibi bekliyorum. Insallah en kisa zamanda iyilesip aramiza donecek arkadasimiz

morali bozuk sanırım propumuzun:KK5::KK5:..off iyi haberlerini biran önce alırız inşallah:KK31::KK31:

Selam canlar,

Akşam menümü de yazayım:

2 (yazıyla iki) lüfer
Salata
Helva

Çok acıkmıştım yavv... Mutfak masasının üstündeki kurabiyelikte de kurabiyeler bana bakıyordu. Yemedim ama zor dayandım... Sonra da 2 tane lüfer yedim!

Melexin, benim fincan alan, ben. Fincanları kullanıcam diye bugün 3 kez kahve içtim. Görmemişin fincanı olmuş:KK60::KK60::KK68::KK68:

Selam canlar,

Akşam menümü de yazayım:

2 (yazıyla iki) lüfer
Salata
Helva

Çok acıkmıştım yavv... Mutfak masasının üstündeki kurabiyelikte de kurabiyeler bana bakıyordu. Yemedim ama zor dayandım... Sonra da 2 tane lüfer yedim!

Melexin, benim fincan alan, ben. Fincanları kullanıcam diye bugün 3 kez kahve içtim. Görmemişin fincanı olmuş:KK60::KK60::KK68::KK68:

tutmuş sapını koparmış:KK60:

Çıtır kızım gelmiş, gitmiş. Kaçırdım:KK43:

Propu ben de çok merak ediyorum ya... İnşallah iyidir.

Selam canlar,

Akşam menümü de yazayım:

2 (yazıyla iki) lüfer
Salata
Helva

Allah seni davul etsin ( dedemin lafiydi ))))) Afiyet olsun.Sekersiz olsun ))))

Son düzenleme:
canımcım zor tabii dersler yarışma Allah yardımcın olsun tatlım..kendine iyi bak :KK54::KK54::KK16:selam sana da tatlım:KK16::KK16:..ama inan iyi yapmıyorsun..dinlenmen gerek iyileşmek için..bu sefer daha da ağırlaşma dikkat et:KK5::KK5: morali bozuk sanırım propumuzun:KK5::KK5:..off iyi haberlerini biran önce alırız inşallah:KK31::KK31:
Biliyorum canım ama, hafta sonu çıkamıyorum diye çıktım, inşallah daha ilerlemez

Oya Yanlis anlamadıysam fincan takımı almışsın.Gule Gule kullan canım.Bu arada bende banyo yapabilmek icin en büyük boy çöp kovasından aldım. :KK52:
kombiden ümidini kestin iyice..:KK60::KK60::KK60:

allah kurtarsın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta: 87.4
Bu hafta: 85.1
Fark: -2.3
Beden: 46
Spor:haftada 5 gün yürüyüş
Boy: 168
Hedef:70(hedefı asaga cektım bıraz daha)

kız nerden buldun bunu heyt be bır zamanlar efsaneymısım topıc de:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK60::KK60::KK60:

valla pampişimm efsaneymişsin ama hala efsanemizsin yavrimoo:KK1::KK1:

Selam canlar,

Akşam menümü de yazayım:

2 (yazıyla iki) lüfer
Salata
Helva

afiyet olsun bebişimm..:KK16::KK16:

kıss fincan takımın o yumurta kabuğu inceliğinde olanlardan mı.:KK34::KK34:.ben de onlardan çok istiyorumm :KK31::KK31:

Selam canlar,Akşam menümü de yazayım:2 (yazıyla iki) lüferSalataHelvaÇok acıkmıştım yavv... Mutfak masasının üstündeki kurabiyelikte de kurabiyeler bana bakıyordu. Yemedim ama zor dayandım... Sonra da 2 tane lüfer yedim!Melexin, benim fincan alan, ben. Fincanları kullanıcam diye bugün 3 kez kahve içtim. Görmemişin fincanı olmuş:KK60::KK60::KK68::KK68:
Fincanları güle güle kullan canım, yemediğin kurabiyeler için tebrikler, balık için afiyet olsun canım

X