Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba asya,muharrem orucunda neden et yenmiyor

bu daha cok yas orucudur
canlı ve canlıya dönüşebilcek seyler yenmez
mesela balıgın bası koparılmaz
kana kana su içilmez genelde limonla cayla bulandırılıp içilir
cinsel hayat yasanmaz gibi
nette arastırısan daha ayrıntılı bilgiler var tatlım

Kaneelcim afiyet olsun
Ben günde 3-4 hurma yiyorum. Sanırım ondan dolayı hergün wc ye çıkıyorum bulabilirsen sen de dene

Kuru meyve yediğim zaman kilo verme hızım dürüyor gibi geliyor bana ne zaman ve nasıl yemeliyim ? 4 hurma fazla degilmi ??

bugün ilk kez yazıyorum menülerime yorum yaparsanız sevinirim
sabah
1 yumurta ve telli peynirle hazırlanmış omlet
öğle
1 avuç badem
bol salata
3 adet sebzeli çinekop balığı

menü bildirimi

kahvaltı:
1 kase tarhana
biraz peynir
10 zeytin

saat 14.00'da bir kupa süt

akşama

köfte yoğurt salata

bol su bol çay

spor
kondüsyon bisikleti 30 dakika

herşey gönlünüzce olsun

sanırım adetli olduğumdan iştahımı kontrol edemiyorum...iki gündür demir hapı içmeye başladım hemen etki etmemiştir değil mi?

sabah: haşlanmış yumurta
kavurmanın üzerine de yumurta kırdım
zeytin
peynir
türk kahvesi

öğlen: 2 dilim elde açma börek

akşama köfte yapacağım yoğurtla yerim diye düşünüyorum..

buarada bugün ablam diyetisyene gitti. normalde diyetisyenle kilo vermeye çalışıyordu nezamanki karatayı anlattım ozaman karataycı olmuştu.5 kilo kadar verdi.bugün gittiği diyetisyene bahsetmiş karataydan asla yapma karatay diyeti demiş. 1300kalorilik diyetini yap hareketini arttır demiş. verdiği 1300 kalorilik diyet 6 öğünden oluşuyordu ilk gördüğümde vücuduna yazık demiştim. 2 saatte bir beslenme saati var yatmadan bir bardak süt ve bir meyve veriyor mesela.rezalet...kahvaltıda 3-4 zeytin, öğlen akşam yemekleri hep kaşık hesabı 4 kaşık sebze yemeği mesela. katlanılır gibi değil yaaa...

canan hoca tv programlarına daha sık katılmalı bence. milletin aydınlanması için bu şart...

deneyiyim ama yarın muharrem orucları başlıyor
et yenmiyor insallah 12 gün sonra yapablirim ..

ılk kez duyuyorum bunları cok ılgınc geldı asyam:44::44::44::44:

leylakım 1kg ıcın tbrkler

ıyınıyetlım semınerınde basarılar ve tbrkler

asyam orucunu allah kabul etsın

selam karataycı kızlar.
ben listeye kendimi yazmıştım ama görünüşe bakılırsa topiğe 3 günde bir uğrayabiliyorum. en iyisi silin beni listeden.
gelen giden bi yandan bi yandan bebek, vaktim olmuyo ama kilo vermeye devam inş.

Sağol birdy. Bayılıyorum senin enerjine. Bugün toparlanmaya çalışıyorum. Biraz sonra menülerimi de yazıcam. Sorunsuz şimdilik. Destek için hepinize teşekkürler.

Birimiz venüsten, birimiz marstan (hangisi hangisiydi, unuttum:))). Asgari müşterekte buluşabiliyorsak öpüp başımıza koyuyoruz:)

beni de bu sabah bir hasta sinirlendirdi
türk kahvesi içtim şekersiz
sinirimi alsın diye

Beni de küçük oğlum çok sinirlendirdi, gerdi sabah sabah.Büyüğü okula bıraktıktan sonra bantta yürüyecektim. Baktım hava çok güzel, sinirim geçsin diye dışarıda yürümeye karar verdim. Bostancı sahilinde yürüdüm. Ama sinirimi alan ne olduuuu? ALIŞVERİŞ! Çok beğendiğim bir fincan takımı vardı. Bir türlü paraya kıyıp alamamıştım. Gidip onu aldım. Eve gelir gelmez de bir kahve yapıp içtim yeni fincanlarımla... Sinir falan kalmadı

bilgi olarak paylaşayım Atatürk orman ç.nin keçi sütü çıkmış yeni gördüm minicik şişede

Ben de bugün inek sütü aldım ordan. Yarım litresi 2,75 tl. Arkadaşlarım çok övünce denemek için aldım ama çok pahalı be... Güzel ama almıycam bir daha.

45 dk yürüdüm

selam kızlar 1 saat yurudum geldım

Hayranım sizin yürüyüşlerinize

bugün ilk kez yazıyorum menülerime yorum yaparsanız sevinirim
sabah
1 yumurta ve telli peynirle hazırlanmış omlet
öğle
1 avuç badem
bol salata
3 adet sebzeli çinekop balığı

Öncelikle hoşgeldin sare.(Sare ismini çok severim bu arada. Kızımın da adı.)

Öğle menün çok güzel ama kahvaltın zayıf olmuş canım.Zeytin(10-15 tane), domates, yeşillik, 1 avuç kuruyemiş ekleyebilirsin. Ayrıca yumurtayı 2 ye çıkartabilirsin.

Karatayı seçtiğin için tebrik ederim.

Kesinlikle katılıyorum!

Geçen gün ben de biriyle tanıştım. Karatayla 5 kilo vermiş sonra diyetisyene gitmiş. Diyetisyen resmen korkutmuş kadını karataydan. Ekmeksiz olmaz falan demiş ve eline ablan gibi 6 öğünlük diyeti tutuşturmuş göndermiş.

Sabah:

5 zeytim, domates, roka, salatalık, maydonoz, kavurmalı , 1 avuç kuruyemiş.

Öğlen:

1 tabak türlü, 1 avuç kuruyemiş.

40 dakika yürüyüş.
2 litre su.

sağol bebişimsen 2 gün yaptın proteini,sen de sonuç nasıl?
leylakım ptesı sabah reglım bıtmıs ve tartılmıstım cumaya gore baya ıyıydı sonuc bu sabah tartıldıgımda ptesının aynısını gordum yanı proteın yuklemesı bende olumlu sonuc vermedı cektıgım basagrısı ve halsızlıkte cabası yasasın karatay

Sabah:

5 zeytim, domates, roka, salatalık, maydonoz, kavurmalı , 1 avuç kuruyemiş.

Öğlen:

1 tabak türlü, 1 avuç kuruyemiş.

40 dakika yürüyüş.
2 litre su.
afıyet olsun canım bostancı sahılınde yurumeyı tek gecerım:))fıncanlarını gule gule kullan

Teşekkür ederim papadiyam. Hava da çok güzeldi. Görsen o kadar kalabalıktı ki sabah 9:00da.

İnşallah bir gün bana gelirsin, yeni fincanlarımla kahve içeriz beraber.

Protein atağını benim gözüm yemedi doğrusu...

Afiyet olsun canım bu işi dietisyenler değil doktorlar bilir hoca da en güzel örneği
taş devri dieti yazarı olan Ahmet hocanın da fakülteden öğrencisiyim

Hayranım sizin yürüyüşlerinize

fincanlarını güle güle kullan datlum

bence de...karatay gibisi yok.farklı bişey yaptığımda anında diyet psikolojisine girip 2 katı fazla acıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…