Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar bu ara biraz yoğunum gelemiyorum bayyaaa bi sosyal oldumgeziyorum

sabah karatay kahvaltısı
aksam köfte kereviz salatası biraz yeşillik
leslie 4 mil
tartı sabah 71 çıkardı beni bi mutlu oldum hem de adetliyim

merhaba kızlar bu ara biraz yoğunum gelemiyorum bayyaaa bi sosyal oldumgeziyorum

sabah karatay kahvaltısı
leslie 4 mil

süpersin bebişim bu aralar:nazar::nazar:kilon için de tebrikler:KK9::KK9:ama eskiden sabaha kadar burdaydın artık az uğruyosun.nerelerde geziyosun bakiyim
:KK1::KK1:

süpersin bebişim bu aralar:nazar::nazar:kilon için de tebrikler:KK9::KK9:ama eskiden sabaha kadar burdaydın artık az uğruyosun.nerelerde geziyosun bakiyim
:KK1::KK1:

günüm vardı geçen bugün pazarı buranın sonra görümceme gittim yarın yine okul toplantısı çarşı işivar bölee....kiloma ben de çok sevindim inşallah böle gider....sabaha kadar oturma işini düzeltme ye uğraşıyorum çok kötü oluyo düzenim bozuluyo...eskileri okurken senin d vitamini kullandığını okudum bi fark yarattımı canım

Eşim erken geldi benimle aynı saatte
mantar kavurması
yaptım
dilerim yürüyebilirim leylak gibi
sevgiler

bende şimdi soracaktım yürüdün mü diye
:KK1::KK1:ihmal etme yürü mutlaka:KK34::KK34:

günüm vardı geçen bugün pazarı buranın sonra görümceme gittim yarın yine okul toplantısı çarşı işivar bölee....kiloma ben de çok sevindim inşallah böle gider....sabaha kadar oturma işini düzeltme ye uğraşıyorum çok kötü oluyo düzenim bozuluyo...eskileri okurken senin d vitamini kullandığını okudum bi fark yarattımı canım

bunları yaparken sana da yürüyüş oluyodur canım,bu bakımdan gezmeye devam:KK34::KK34:
ben de bi ara eş ve eşinin ailesi bölümüne takılıyodum,baktım okumaktan psikolojim bozuluyo okumuyorum artık:KK9::KK9:sen de bırak bence gözlerine yazık:KK34::KK34:
evet d vitamini aldım geçen yıl,bu yılda alıcam.zayıflamaya bi etkisi olmadı tabiki ama özellikle kadınlar için gerekliymiş,kış aylarında güneş tenimize değmiyo malum..

Teşekkür ederim papadiyam. Hava da çok güzeldi. Görsen o kadar kalabalıktı ki sabah 9:00da.

İnşallah bir gün bana gelirsin, yeni fincanlarımla kahve içeriz beraber.

Protein atağını benim gözüm yemedi doğrusu...
evet canım bugun hava cok guzeldı bende bızım burda yurudum.ınsallah canım bırgun kısmet olurda gorusuruz olmasa bıle gonuller bır nasılsa:KK16: yok yaaa proteın atagını falan bosver en guzelı KARATAYEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

anam acılı ezmenın üstüne cocostarı nası yidin gızzz:KK53:

acılı ezmeyıde kendım yapmıstım cocostarı arkadas getırdı dıyetı sabotemı edıyo ne:KK1::KK1::KK1::KK1: superdı valla:KK1::KK1::KK1::KK1:

afiyet olsun canım...brokoli çorbasını nasıl yapıyosun?hiç denemedim ben:44::44:
2 sene önce kendim atarak tarif uydurdum eşim de cok begendi.brokoli bulursam kışın her hafta yapıyorum.selenyum var brokolide kanserden önlüyor.tarifim basit.300-400 gr brokoliyi yıkayıp parçalıyorum.istege göre 1yarım su b. yada tam da olabilir yeşil mercimek düdüklüye koyup üzerini örtecek kadar su ekleyip pişirdikten sonra rondo ile parçalıyorum,kıvamı yogunsa su ekleyip kaynatıyorum.1 rendelenmiş soganı zeytinyagında kavurup acı pul biber ekleyip çorbaya ilave ediyorum.brokoli ve yeşik mercimegi ancak böyle yiyebiliyorum.içine ince dilim taze zencefil de rendeledim gecen güzel oldu,hazmı kolaylastırıp gazını alıyor:KK16:
bugün ilk kez yazıyorum menülerime yorum yaparsanız sevinirim
sabah
1 yumurta ve telli peynirle hazırlanmış omlet
öğle
1 avuç badem
bol salata
3 adet sebzeli çinekop balığı
hoşgeldin.yeni başladıgın çok belli korka korka yemişsin.sabah kuruyemiş,zeytin yememişssin.korkma ye,burda yiyerek çok güzel kilo veren arkadaslar var:KK3:zamanla azaltırsın

sanırım adetli olduğumdan iştahımı kontrol edemiyorum...iki gündür demir hapı içmeye başladım hemen etki etmemiştir değil mi?

sabah: haşlanmış yumurta
kavurmanın üzerine de yumurta kırdım
zeytin
peynir
türk kahvesi

öğlen: 2 dilim elde açma börek

akşama köfte yapacağım yoğurtla yerim diye düşünüyorum..

buarada bugün ablam diyetisyene gitti. normalde diyetisyenle kilo vermeye çalışıyordu nezamanki karatayı anlattım ozaman karataycı olmuştu.5 kilo kadar verdi.bugün gittiği diyetisyene bahsetmiş karataydan asla yapma karatay diyeti demiş. 1300kalorilik diyetini yap hareketini arttır demiş. verdiği 1300 kalorilik diyet 6 öğünden oluşuyordu ilk gördüğümde vücuduna yazık demiştim. 2 saatte bir beslenme saati var yatmadan bir bardak süt ve bir meyve veriyor mesela.rezalet...kahvaltıda 3-4 zeytin, öğlen akşam yemekleri hep kaşık hesabı 4 kaşık sebze yemeği mesela. katlanılır gibi değil yaaa...

canan hoca tv programlarına daha sık katılmalı bence. milletin aydınlanması için bu şart...
diyetisyenler işsiz kalırız diye korkuyorlar canımcım

selam kızlar 1 saat yurudum geldım:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
:KK9:ben de yürüdüm:KK19:

Sabah:

5 zeytim, domates, roka, salatalık, maydonoz, kavurmalı , 1 avuç kuruyemiş.

Öğlen:

1 tabak türlü, 1 avuç kuruyemiş.

40 dakika yürüyüş.
2 litre su.
:KK9:

asure ayı da diyorlar
oruc tutulur son günü veye ertesi günü asure dagıtılır
kimisi bilmedigi için orucun ortasında dagıtandan var
Allah kabul etsin canım.benim de ramazandan kalma borclarım var,ben de bir kacgün tutma niyetindeyim.zor geliyo bakalım

2. ogunum

melemen
acılı ezme
salata
3 kofte
kt yogurt
1 cocostar kurabıye
omega3,fıstık
papadiya senin kaçamaklarına hayranım.bukadar kiloyu nasıl verdiğini anlayabiliyorum.tadında bırakıyorsun.damağının hakkını veriyor,iradeli olup kendini koyvermiyorsun.:nazar::nazar::nazar:maşallah ne diyeyim.ben de senin kadar iradeli olmak istiyorum

sabah karatay kahvaltısı
leslie 4 mil
gez arkadaşım gez.ben de okuldan sonra köskös oturuyorum.başkalarına da gitmek istemiyrum önüme tatlı getirirler diye:18:

reyhancım guzel tesbıt kacamagıda adam gıbı yapmak lazım tadında bırakmak yani...senınde dedıgın gıbı 1 parcayı ve 17 yı asla gecmez benım kacamaklarım:KK34::KK34::KK34:

2 sene önce kendim atarak tarif uydurdum eşim de cok begendi.brokoli bulursam kışın her hafta yapıyorum.selenyum var brokolide kanserden önlüyor.tarifim basit.300-400 gr brokoliyi yıkayıp parçalıyorum.istege göre 1yarım su b. yada tam da olabilir yeşil mercimek düdüklüye koyup üzerini örtecek kadar su ekleyip pişirdikten sonra rondo ile parçalıyorum,kıvamı yogunsa su ekleyip kaynatıyorum.1 rendelenmiş soganı zeytinyagında kavurup acı pul biber ekleyip çorbaya ilave ediyorum.brokoli ve yeşik mercimegi ancak böyle yiyebiliyorum.içine ince dilim taze zencefil de rendeledim gecen güzel oldu,hazmı kolaylastırıp gazını alıyor:KK16:

tarif için teşekkürler canım:KK16::KK16:ben brokoliyi çok severim çorbasını da deniycem en yakın zamanda:KK34::KK34:

3.öğünüm 18.20
1 kase kıymalı tarhana çorbası
1 tabak fırında kaşarlı karnabahar
1 kase yoğurt

aslında biraz barbunya yemek istedim ama sonra dedimki barbunyaya "yarın seni yiycem nasıl olsa,sen dolapta dur" dedim.yarına az kaldı ne de olsa.hemen koşarak dişlerimi fırçaladım.:KK53:
ahh herzaman böyle olsam 3 adım ileri 3 adım geri gitmek zorunda kalmaz ,yerimde kalırım:KK22:

3.öğünüm 18.20
1 kase kıymalı tarhana çorbası
1 tabak fırında kaşarlı karnabahar
1 kase yoğurt

aslında biraz barbunya yemek istedim ama sonra dedimki barbunyaya "yarın seni yiycem nasıl olsa,sen dolapta dur" dedim.yarına az kaldı ne de olsa.hemen koşarak dişlerimi fırçaladım.:KK53:
ahh herzaman böyle olsam 3 adım ileri 3 adım geri gitmek zorunda kalmaz ,yerimde kalırım:KK22:

iyi yapmışsın canım barbunya için bi iki yeşillik ekle öğünlerine alkali olmak için

X