Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tesekkurler canim biraz gozatip kalkicam.ins.seninde agrilarin gecer guzelce uyuyup dinlenirsin.sana iyi geceler...

Benim ki aslında asırı uysuk.Yazlikta 1 gün boyu wc ye gitmez.( verandadan içeriye 20-30 adım edemiyor ne yapsın ) Evine git pasta, çörek ,börek.Hepsini ben yaptım der.Mutfaga giderim.Evinde çalışan kadın " yemin ederim yalan, hepsini ben yaptım der" Ben içeri doner," anne su böreğin tarifini versene derim" O da pişkin pişkin " bildigin börek canım ,sende yapıyorsun ya iste öyle " der.Bir yere gidileceğinde arabanın önüne kurulur.( nisanliyken bile öyleydi )sen yemek yaparken basına dikilir ( kolumu -bacağımı bile kimildatamam ki çorbayı karıştırayım )kendi annemin aldığı yatak örtüsünü beğenin arkadaşlarına " ben aldım " der.Kendisi bana birsey almadığı halde baskalarına " ceyizsiz geldi " der.Bir sey hediye etse en fazla 2 ay sonra geri ister. Yuz verirsen aylarca evimden çıkmaz.( benim gibi istanbulda oturuyor kendisi)
Yani kısacası kaynanadan bile Şansım yok.

Günaydın sevgili arkadaşlar
soğuk bir istanbul sabahından
bu sabah sizin sayenizde
greyfurt u bir adet sıktım
ceviz badem fındık ve yarım lt su içtim
bu su öğlen 2 lt yi bulur
ben çalışmaya döneyim

Sabah : ceviz, 2 k.k. Yumurta, 1 dilim pastırma,peynir( avuç icim kadar ) ,fındık,çay, Omega 3 ( solgar 700 den 2 tane )
Bugün antioksidan olarak e vitamini alacağım. Hocamız devamlı Omega 3 un güçlü bir antioksidanla birlikte alınmasını söylüyor.

Günaydın ben e vit kapsülünü delip göz kenarlarıma sürüyorum

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan

Hah ben de işte 23. sene-i devriyesini yaptım yeni.Ayıralım yolları diyorum.Ama ben senin gibi diiil ,çok pis içiyorum...bacayım baca....[/QUOTE]
tiryaki bi arkadaşım ilaçla ve doktor desteğiyle tamamen bıraktı..ama biraz tırmaladı doğrusu..çok içenler zor bırakıyo ama hiç bırakamıyo değil tabii..ayır yolları..sen yoluna o yolunaa
hala tarı alamadım dolayısıyla tartılamadım
magazadaki tartılar 50 tl den baslıyor
nette daha uygunları var ama ona da güvenilir mi bilmiyorum
canım bence az fazla ver iyisini al nelere para harcamıyoruz ki..bu da bi nevi sabit ev eşyası

yuh diyorum,pes diyorum başka bişey demiyorumbuna benzer benim kardeşiminde var başında..sinir hastası oldu kız...sen iyi dayanıyosun canım Allah sabır versin...

günaydın kızlar ,günümüz güzel geçsin inşallah
kahvaltıda
2 haşlanmış yumurta
1 kk kaşar
1kk hellim
1 bardak süt
birkaç kaşık yoğurt yedim... kahvemi içtim,çay içeceğim şimdi..
amiboid,papadiya,melexin ve yazarken göremediğim kızlar nasılsınız

Hah ben de işte 23. sene-i devriyesini yaptım yeni.Ayıralım yolları diyorum.Ama ben senin gibi diiil ,çok pis içiyorum...bacayım baca....
tiryaki bi arkadaşım ilaçla ve doktor desteğiyle tamamen bıraktı..ama biraz tırmaladı doğrusu..çok içenler zor bırakıyo ama hiç bırakamıyo değil tabii..ayır yolları..sen yoluna o yolunaa

canım bence az fazla ver iyisini al nelere para harcamıyoruz ki..bu da bi nevi sabit ev eşyası

yuh diyorum,pes diyorum başka bişey demiyorumbuna benzer benim kardeşiminde var başında..sinir hastası oldu kız...sen iyi dayanıyosun canım Allah sabır versin...[/QUOTE]

Sorma be canım.Ben ilk yıllar acemiydim.Saygida kusur etmeyeyim diye eğile büküle bir hal oluyordum ( ki benim ailem Cok moderndir ) Sonra bir baktım ben yüz verdikce tepemde.Verdikce istiyor.Yuzumu bir eksittim ki o gün bugundur yüzüm gülmez oldu.1 kere telefon ac aksama kadar 10 kere arar.Bos muhabbet.Onun yüzünden temizlik, yemek kalır.Simdi bazen telefonu bile acmıyorum.Dinsizin hakkından imansiz gelirmiş Allah senin kardeşine de sabır versin.

Son düzenleme:
Aldı terbiye, gördü disiplin:)))

Bu tarz konuşmalarınız bile sizin aldığınız terbiye ve disiplini fazlası ile belli ediyorken benim kendimi ifade etmeme hiç gerek yok.
sana gore forum bıze gore ev, bı sonrakı sefere daha usturuplu gel opuldun

Canım ben aslında eskiyim
üye olmadan sizi çokkkkkkk okudum hepsini
özellikle gül ün mesajları güldürürdü beni
yeniyim ama ezberledim bu bölümü
kitabı da okudum
sevgiler
kgh

Harikasın,darısı bizim basımıza.Allahim bize de nasip etsin İnsallah )))))
amin canım ınsallah bıraz ısteyınce olmıycak bırsey degıl ınan

Ay kaynanatör demeyin be.haftaya salı benim ki geliyor.Tipi bir Gorseniz tam Kaynanatör
kopuyorum bu yorumlara yaaa

Benim kız mart doğumlu. 3 aylık falan hamileydim depremde. Eşim uyandırmasa depremden haberim olmayacaktı:)

gecmıs olsun canımm

Kız nedir bu senin başına gelenler??? Birdy, hadi anacım, bi el at şu işe...

afıyet olsun canım bende gecmısı okuyodum ancak gordum yazdıgını ıyıyım canım sen nasılsın kızlar dun gece ne zel kaynatmıslar öldüm okurken gulmekten

arkadaşlar ben yeşil çay içiyorum şu an
demin eskilere baktım bir sayfada
gül yanlış resim eklemiş yedikleri ile alakasız
bana iyi geliyor bu sayfa
güldüm yine

onlar eskide kaldı birdyşimdiki kaynanatörler bizden çok geziyo

yuh diyorum başka da bişey demiyorumnedense ablamın kaynanası geldi aklıma...o da ablamın giderken götürdüğü hediyeleri,ertesi yıl kendisi almış gibi yeniden ablama getiriyo

günaydın kızlar..bugün proteine yüklenişimin 1. günü

-2 yumurtadan peynirli maydonozlu omlet
-peynir
-2 dilim salam
-sütlü kahve
-omega 3

sabah tartılayım dedim ama tartım bozulmuş,
kaldım mı şimdi mekanik tartıya

canim bozulmasi kotu olmus ama en azindan simdilik yedegi varmis.
bence topik olarak kursun dokturmek lazim...:44:
kesin nazar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…