Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yaaa akşam netten baktım , bütün bulgular kanser olduğumu söylüyodu.Diilmişim Allahtan , bakalım neymişim , yarın çıkar meydana...
Valla ilacı çıktı , içicem ilacı , bağlıcam kendimi de mala (direkt merkezi sinir sistemini etkiliyo) , öööle yatıcam akşama kadar.Canım sigara isteyince 5 dakka koşucam , canım abur-cubur isteyince çiğ karnabahar-brokoli yicem , yaptım planı ama bakalım uygulama hangi levele kadar ilerleyebilecek?
Birdy, teorin süper... Darısı uygulamaya. Sen yaparsın, eminim.

Son düzenleme:
Yarın maratonlu bir gün olacak.( derse git,kızı dişçiye götür,telefon isleri, kasap ,manav isleri, bitmeyen doğalgaz isleri ) Kısacası melexin kaçar leptinler kovalar ))))))iyi geceler kizlar

Yaaa arkadaşlar , benim bildiğim bu yaşlı milleti kış geldi mi sıcacık evinden çıkmaz , ekmeğini bile komşunun oğluna aldırır.Sizinkiler ne kadar mobilize insanlar yaaa.Hepsi fıldır fıldır yollarda kış günü...

Bunlar zamane kaynanaları... Benimki de benden çok gezer.

Kız nedir bu senin başına gelenler??? Birdy, hadi anacım, bi el at şu işe...

Evet Oyacım , akşamdan tavayı , çarşafı , kurşunu , kepçeyi hazırlıcam.Yarın ilk iş bu bahtsız kardeşimin evine kurşun dökücem.Yani gün yüzü görmek bu kızın da hakkı yaaa.Böööle yaşanır mı Allasen :KK1:

NOT : Şu aşağıdaki komik şaka şeysine tikledim "bir" yazdı oldu mu ki acaba? Yani "aman ne güldüm " minvalinde bi komik insan sureti :)
Olmuş ise bi teyid ediverin bi zahmet , "yok olmadı" diyosanız da bi yol gösteriverin :)

Yağladım (((( Motor yağı olmuyor Sanirim.yarin esim yağ alacak.
motor yağıyla mı yağladın kız yoksa:KK53:
Ben hiç bulaşmadım simse veya o çiftlik oyununa... Benim kardeşim de bir ara bi strateji oyununa sarmıştı. Gece 3 e saati kuruyordu, savaş gemilerini kaldıracakmış:)))

99 da hepimiz çok meşgulmüşüz:KK60::KK60::KK60:
:KK52::KK52::KK52::KK52:
Yaktın bizi millenyum.Cidden olabilir.Yarindan itibaren benim kızın sinif arkadaşlarının annelerini inceleyeceğim.Bakalim onlarda durum nasıl? :KK9:

desene bütün 2000 modeller birarada..seriyi tamamladık..:KK9::KK9::KK9:

leyla ile mecnun benim uyurken izlediğim dizi canım..televizyonu kuruyom izlerken sızıyom:KK9::KK9:

kardeş olmayınca bana sarıyo tabii:KK53::KK53:..geçkaldım bebişim çekicem artık:KK60::KK60:

önünüzeee bakıııınnn hiçbir şey yokmuşş gibi yapıııınnn:KK60::KK60::KK60:
alemsiniz kızlar yaa,çok güldüm gece gece:KK52::KK52:
bak bu konuda bilem güldüm sana :KK1::KK1: kızz insan kanserim diye doktora gider mi:KK53::KK53:
boşşverrr 85 tl geri gelir sağlık gelmez bebişim..:KK16::KK16:
1 aralıkta hatırlatırım bir sigara düşmanı olarak :KK47::KK47:
kaynanamı sigara yüzünden gırtlak kanserinden kaybettik
amcam sigara yüzünden burger hastası ve bir bacağı kesildi..yanii yakınımda bolca sebebim var nefretim için..:KK47:
inşallah sen de bırakabilirsin canım:KK16::KK16:[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

Yaaa akşam netten baktım , bütün bulgular kanser olduğumu söylüyodu.Diilmişim Allahtan , bakalım neymişim , yarın çıkar meydana...
Valla ilacı çıktı , içicem ilacı , bağlıcam kendimi de mala (direkt merkezi sinir sistemini etkiliyo) , öööle yatıcam akşama kadar.Canım sigara isteyince 5 dakka koşucam , canım abur-cubur isteyince çiğ karnabahar-brokoli yicem , yaptım planı ama bakalım uygulama hangi levele kadar ilerleyebilecek?

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan[/QUOTE]

Hah ben de işte 23. sene-i devriyesini yaptım yeni.Ayıralım yolları diyorum.Ama ben senin gibi diiil ,çok pis içiyorum...bacayım baca....

Canlar ben de kaçıyorum , kurufasulye ıslatıcam yarına.
Öptüm cümleten , iyi geceler şimdiden ...

yandık desene:18: suan bende 91 kiloyum :26:

iişi sıkı tutarsan 3-5 ayda hallediliyor canım :KK34:

bende çok acıktım yaa:84::84:üstelik canım çikolata istiyo:KK14::KK14::KK14:

offf
kacamak yapmamak için cok zor tutuyorum kendimi ama bugün oglumun hoşbesinden
bir tane yidim:KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Cicim çok sevindim okurken eğlendiğine valla çünkü ben de yazarken çok eğleniyorum :) Propycil hasta olan arkadaşınızdı di mi ? İnşallah iyidir be yaww.Canım 3 yılda bir öksürüyorum aslında ki o da bu sabaha denk geldi.Ama 1 Aralık itibariyle sigarayı bırakma procem var.Du bakalım , o da ayrı bi mücadele.Valla hayatım doktora kanserim diye gittim , adam baktı "değilsin" dedi.Kan verdim , yarın tahlilleri alıcam.5-6 tane hormon testi istedi.Muhtemelen bişeyim yok ama ben önlemi baştan aliiim dedim.Tahliller de ne kadar pahalıymış , 85 TL tuttu.Kanser olmadığıma sevindim , 85 TL ödediğime üzüldüm :)

gecmiş olsun arkadasım
:nazar::nazar:
Evet Oyacım , akşamdan tavayı , çarşafı , kurşunu , kepçeyi hazırlıcam.Yarın ilk iş bu bahtsız kardeşimin evine kurşun dökücem.Yani gün yüzü görmek bu kızın da hakkı yaaa.Böööle yaşanır mı Allasen :KK1:
olmus olmus:nazar::nazar::nazar::nazar:

NOT : Şu aşağıdaki komik şaka şeysine tikledim "bir" yazdı oldu mu ki acaba? Yani "aman ne güldüm " minvalinde bi komik insan sureti :)
Olmuş ise bi teyid ediverin bi zahmet , "yok olmadı" diyosanız da bi yol gösteriverin :)
:KK54:

hala tarı alamadım dolayısıyla tartılamadım
magazadaki tartılar 50 tl den baslıyor
nette daha uygunları var ama ona da güvenilir mi bilmiyorum

bugün adet oldum müthiş bir karın ağrısı var ağrıkesicileri içip geçmiş okuyorum canım sen nasılsın

canim gecmisolsun.burda sabah 9 a geliyor.kizimi krese gonderdim.soyle bir bakayim dedim.biraz sonra kahvalti edicem.
bende gecmisi bakiyordum.valla masallah burdaki muhabbet cok guzel bazen gulmekten okuyamiyorum...:KK9:

X