Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Birdy, teorin süper... Darısı uygulamaya. Sen yaparsın, eminim.

Son düzenleme:
Yarın maratonlu bir gün olacak.( derse git,kızı dişçiye götür,telefon isleri, kasap ,manav isleri, bitmeyen doğalgaz isleri ) Kısacası melexin kaçar leptinler kovalar ))))))iyi geceler kizlar

Bunlar zamane kaynanaları... Benimki de benden çok gezer.

Kız nedir bu senin başına gelenler??? Birdy, hadi anacım, bi el at şu işe...

Evet Oyacım , akşamdan tavayı , çarşafı , kurşunu , kepçeyi hazırlıcam.Yarın ilk iş bu bahtsız kardeşimin evine kurşun dökücem.Yani gün yüzü görmek bu kızın da hakkı yaaa.Böööle yaşanır mı Allasen

NOT : Şu aşağıdaki komik şaka şeysine tikledim "bir" yazdı oldu mu ki acaba? Yani "aman ne güldüm " minvalinde bi komik insan sureti :)
Olmuş ise bi teyid ediverin bi zahmet , "yok olmadı" diyosanız da bi yol gösteriverin :)

Yağladım (((( Motor yağı olmuyor Sanirim.yarin esim yağ alacak.
motor yağıyla mı yağladın kız yoksa

Yaktın bizi millenyum.Cidden olabilir.Yarindan itibaren benim kızın sinif arkadaşlarının annelerini inceleyeceğim.Bakalim onlarda durum nasıl?

desene bütün 2000 modeller birarada..seriyi tamamladık..

alemsiniz kızlar yaa,çok güldüm gece gece

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan

ben de 22 sene az az da olsa içtim o mereti ama bıraktım çok şükür..tırmalarım sandım ama en ufak bi zorluk çekmedim,bence biran önce kurtulmalı sigaradan[/QUOTE]

Hah ben de işte 23. sene-i devriyesini yaptım yeni.Ayıralım yolları diyorum.Ama ben senin gibi diiil ,çok pis içiyorum...bacayım baca....

Canlar ben de kaçıyorum , kurufasulye ıslatıcam yarına.
Öptüm cümleten , iyi geceler şimdiden ...

yandık desene:18: suan bende 91 kiloyum :26:

iişi sıkı tutarsan 3-5 ayda hallediliyor canım

bende çok acıktım yaa:84::84:üstelik canım çikolata istiyo

offf
kacamak yapmamak için cok zor tutuyorum kendimi ama bugün oglumun hoşbesinden
bir tane yidim

gecmiş olsun arkadasım

hala tarı alamadım dolayısıyla tartılamadım
magazadaki tartılar 50 tl den baslıyor
nette daha uygunları var ama ona da güvenilir mi bilmiyorum

bugün adet oldum müthiş bir karın ağrısı var ağrıkesicileri içip geçmiş okuyorum canım sen nasılsın

canim gecmisolsun.burda sabah 9 a geliyor.kizimi krese gonderdim.soyle bir bakayim dedim.biraz sonra kahvalti edicem.
bende gecmisi bakiyordum.valla masallah burdaki muhabbet cok guzel bazen gulmekten okuyamiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…