Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar iyi akşamlar ben leyla ile mecnun izlemeye gidiyorum
3 dizi var
1 behzat ç
2 leyla ile mecnun
3 işler güçler
başka izlemiyorum

Bizim ev yeterince kalabalık olduğu için bana daha az kavga sırası geliyor. Benden önce saldırdığı 2 kardeşi var:)))

Benim bir tanıdığımda yumurta alerjisi olduğunu söylerdi. Sonra köy yumurtası buldu bir yerden. Köy yumurtası alerji yapmıyor. Herhalde çiftlik tavuklarına verilen ve yumurtaya geçen bişey alerji yapıyordu.

sakın bakma tadına canım ..unutamıyor insan

yedi çok şükür.

suyum alkali
mens dönemi tartılamadım

farketmişsin..biz de alkali takılıyoruz bu aralar..

Doğru söylüyorsun neyse artık sizinle olmak istiyorum
bundan sonra daha dikkatli olurum
işte bilmek başka uygulamak başka
uygulamaya çalışacağım

bende çok acıktım yaa:84::84:üstelik canım çikolata istiyo

sus bakem hemde çikolata..baka ben nelere katlandım bugün..hem de buzdolabında pasta ve ekler dururken
leylakım konuyu değiştirelim bence.

Teşekkürler çok sevindim burayı bulduğuma
hepinize sevgiler

sus bakem hemde çikolata..baka ben nelere katlandım bugün..hem de buzdolabında pasta ve ekler dururken
leylakım konuyu değiştirelim bence.

pasta mıcanım onu da çekiyodu yahatta eşim alıp geleyim dedi,yollamadımevet en iyisi konuyu değiştirmek sersumum

alemsin yaa.. anlatım tarzına bitiyorum..
bizim eski bi arkadaşımız var propycil o senin gibi yazanlara kitap gibi yazıyo derdi aynen öylesin..uzun ve esprili
buarada geçmiş olsun canım..ama sigaraya da devam bu arada hem öksürük hem sigara..
doktor ziyaretin de çok mühim birşey değildir umarımm..:26::26:

bugun koton dan s beden buluz lcw den 38 beden kahverengı kadıfe pantalon aldım şaka gıbı

Benim kızım da 2000 Mayıs doğumlu

Arkadaşlar iyi akşamlar ben leyla ile mecnun izlemeye gidiyorum
3 dizi var
1 behzat ç
2 leyla ile mecnun
3 işler güçler
başka izlemiyorum

leyla ile mecnun benim uyurken izlediğim dizi canım..televizyonu kuruyom izlerken sızıyom
Bizim ev yeterince kalabalık olduğu için bana daha az kavga sırası geliyor. Benden önce saldırdığı 2 kardeşi var:)))

.
kardeş olmayınca bana sarıyo tabii..geçkaldım bebişim çekicem artık

pasta mıcanım onu da çekiyodu yahatta eşim alıp geleyim dedi,yollamadımevet en iyisi konuyu değiştirmek sersumum

Benim dolap da dolu... Sormayın

allahtan bizim dolapta zararlı şeyler yok,yoksa şimdiye yemiştim

önünüzeee bakıııınnn hiçbir şey yokmuşş gibi yapıııınnn

aynen ben de senin gibi herşeyi keyifle yiyorum yaaa.
bi barnak yaa..
benim kız da iç mimar oldu bitti sims oynayarak puan toplayıp iç mimar olunuyo sanıyoo

Sims mı dedin Benim kızda oynardı bir Zamanlar.ondan Cok ben oynardım daha dogrusu )))))

Cicim çok sevindim okurken eğlendiğine valla çünkü ben de yazarken çok eğleniyorum :) Propycil hasta olan arkadaşınızdı di mi ? İnşallah iyidir be yaww.Canım 3 yılda bir öksürüyorum aslında ki o da bu sabaha denk geldi.Ama 1 Aralık itibariyle sigarayı bırakma procem var.Du bakalım , o da ayrı bi mücadele.Valla hayatım doktora kanserim diye gittim , adam baktı "değilsin" dedi.Kan verdim , yarın tahlilleri alıcam.5-6 tane hormon testi istedi.Muhtemelen bişeyim yok ama ben önlemi baştan aliiim dedim.Tahliller de ne kadar pahalıymış , 85 TL tuttu.Kanser olmadığıma sevindim , 85 TL ödediğime üzüldüm :)

kardeş olmayınca bana sarıyo tabii..geçkaldım bebişim çekicem artık

önünüzeee bakıııınnn hiçbir şey yokmuşş gibi yapıııınnn

Allah olanlarımıza ömür versin. Ben 40ımda 1 tane daha doğuracaktım ama tükanı kapattım:))))

Ben tokum... Çok tokum. Bedenimi dinliyorum. Mide, sen kes sesini!

Sen de mı Oglaksin )))))) Benim kız ve koca boğa ))))Senin de tek cocuk )))))ben de diyor kanım ısındı bu kıza )))))

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım,inşallah önemli bişey yoktur

Allah olanlarımıza ömür versin. Ben 40ımda 1 tane daha doğuracaktım ama tükanı kapattım:))))

Ben tokum... Çok tokum. Bedenimi dinliyorum. Mide, sen kes sesini!

Sims mı dedin Benim kızda oynardı bir Zamanlar.ondan Cok ben oynardım daha dogrusu )))))

Ben hiç bulaşmadım simse veya o çiftlik oyununa... Benim kardeşim de bir ara bi strateji oyununa sarmıştı. Gece 3 e saati kuruyordu, savaş gemilerini kaldıracakmış:)))

milenyum anneleri topiği

99 da hepimiz çok meşgulmüşüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…