Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bak şimdi ne geldi aklıma:KK28::KK28:
acep 2000 yılında doğuran hatunlar olarak mı milenyumun gazabına uğrayıp veremedik kilolarımızı..:KK60::KK60::KK60:

Yaktın bizi millenyum.Cidden olabilir.Yarindan itibaren benim kızın sinif arkadaşlarının annelerini inceleyeceğim.Bakalim onlarda durum nasıl? :KK9:

Cicim çok sevindim okurken eğlendiğine valla çünkü ben de yazarken çok eğleniyorum :) Propycil hasta olan arkadaşınızdı di mi ? İnşallah iyidir be yaww.Canım 3 yılda bir öksürüyorum aslında ki o da bu sabaha denk geldi.Ama 1 Aralık itibariyle sigarayı bırakma procem var.Du bakalım , o da ayrı bi mücadele.Valla hayatım doktora kanserim diye gittim , adam baktı "değilsin" dedi.Kan verdim , yarın tahlilleri alıcam.5-6 tane hormon testi istedi.Muhtemelen bişeyim yok ama ben önlemi baştan aliiim dedim.Tahliller de ne kadar pahalıymış , 85 TL tuttu.Kanser olmadığıma sevindim , 85 TL ödediğime üzüldüm :)

evet canım o arkadaşımız..inşallah iyi haberlerini alıcaz..:KK16::KK16:

bak bu konuda bilem güldüm sana :KK1::KK1: kızz insan kanserim diye doktora gider mi:KK53::KK53:
boşşverrr 85 tl geri gelir sağlık gelmez bebişim..:KK16::KK16:
1 aralıkta hatırlatırım bir sigara düşmanı olarak :KK47::KK47:
kaynanamı sigara yüzünden gırtlak kanserinden kaybettik
amcam sigara yüzünden burger hastası ve bir bacağı kesildi..yanii yakınımda bolca sebebim var nefretim için..:KK47:
inşallah sen de bırakabilirsin canım:KK16::KK16:

Allah olanlarımıza ömür versin. Ben 40ımda 1 tane daha doğuracaktım ama tükanı kapattım:))))

Ben tokum... Çok tokum. Bedenimi dinliyorum. Mide, sen kes sesini!
amiinn..:KK16::KK16: demek tükkan kapandı:KK1::KK1:..benim ki klasik olsun dedi 1 tane türünün tek örneğini üretip iflas etti:KK9::KK9:

tokuzz hepimiz zaten:KK24::KK24::KK24:

Sen de mı Oglaksin )))))) Benim kız ve koca boğa ))))Senin de tek cocuk )))))ben de diyor kanım ısındı bu kıza )))))

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK19:

Herkes koşuyor , yürüyor ,oynuyor,zıplıyor ben oturuyorum. Yıllardır :KK43:kullanmadığım kosu bandını actım.( bin bir zahmetle salonun ortasına kurdum.Yagladim.maalesef düzgün çalışmıyor.Kizgin at misali beni deviriyordu az kalsın)))) Bizim evde ne calışıyor ki kosu bandı çalışsın.Di mi ama ? :KK43:

ayyyyyy sen beni öldürücen Melexin yaaa o da mı kaput? İstanbul'da mı oturuyosun , gelicem kurşun dökücem hanenize...

Ben hiç bulaşmadım simse veya o çiftlik oyununa... Benim kardeşim de bir ara bi strateji oyununa sarmıştı. Gece 3 e saati kuruyordu, savaş gemilerini kaldıracakmış:)))

99 da hepimiz çok meşgulmüşüz:KK60::KK60::KK60:

Meşgulduk bacım.Deprem zamanıydı üstelik.

Ben hiç bulaşmadım simse veya o çiftlik oyununa... Benim kardeşim de bir ara bi strateji oyununa sarmıştı. Gece 3 e saati kuruyordu, savaş gemilerini kaldıracakmış:)))

99 da hepimiz çok meşgulmüşüz:KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
Yaktın bizi millenyum.Cidden olabilir.Yarindan itibaren benim kızın sinif arkadaşlarının annelerini inceleyeceğim.Bakalim onlarda durum nasıl? :KK9:

evet evet geneli bizim gibiyse kaynanatör lanetinden sonra milenyumun lanetiii:KK53::KK53::KK1::KK1:
ayyyyyy sen beni öldürücen Melexin yaaa o da mı kaput? İstanbul'da mı oturuyosun , gelicem kurşun dökücem hanenize...

:KK60::KK60::KK60:

Saka maka ediyoz ama ben cidden düşünmeye başladım.Kursun kar eder mı ki ? Ulen ne bahtsizmisim.Disardan beni gören süper bir hayatım var sanır.Kitaba dökeceğim bu talihsizliğimi Cok satar. :KK9: evet evet İstanbuldayim.kos gel kız bir el at biim duruma ))))

Son düzenleme:
bak bu konuda bilem güldüm sana :KK1::KK1: kızz insan kanserim diye doktora gider mi:KK53::KK53:
amcam sigara yüzünden burger hastası ve bir bacağı kesildi..yanii yakınımda bolca sebebim var nefretim için..:KK47:
inşallah sen de bırakabilirsin canım:KK16::KK16:[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

Yaaa akşam netten baktım , bütün bulgular kanser olduğumu söylüyodu.Diilmişim Allahtan , bakalım neymişim , yarın çıkar meydana...
Valla ilacı çıktı , içicem ilacı , bağlıcam kendimi de mala (direkt merkezi sinir sistemini etkiliyo) , öööle yatıcam akşama kadar.Canım sigara isteyince 5 dakka koşucam , canım abur-cubur isteyince çiğ karnabahar-brokoli yicem , yaptım planı ama bakalım uygulama hangi levele kadar ilerleyebilecek?

KaneelVRSVRSVRS (Bu üyeye mesaj gönder)

5 üzerinden ortalama puanı 0.0 , kişi sayısı 0
Çikolata
Merhaba hocam, Kitaplarınızı defalarca okudum. Sağolun Nisan 2012 den bu yana 6 kilo verdim.24 yaşındayım bu kilolar ile yasamak yaslanmak istemiyorum. Verdigim kiloların Devamida gelecek inşallah .. hocam size sorum , adet döneminde canım cok çikolata istiyor %72 kakaolu çikolata yiyorum süt ile birlikte bunun bana bir zararı olur mü? Yiyenilirmiyim ? Eşimde benim gibi bu yasam tarzını benimsedi onun size sorusu , Tansiyonu suanda 14 / 9 3 beyazdan uzak durduğu taktirde tansiyona etkisi olumlu olurmu? Cok cok teşekkürler , Sağolun.Prof. Dr. M canan EFENDİGİL KARATAY VRSVRSVRS (Bu uzmana soru sor)
tarafindan 15/05/2012 tarihinde cevaplanmıştır
İkinişz de 3 beyazdan uzak durmalısınız. YOl yürümelisiniz. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

Ay kaynanatör demeyin be.haftaya salı benim ki geliyor.Tipi bir Gorseniz tam Kaynanatör :KK9:
:KK36::KK36::KK36::KK60::KK60:
Benim kız mart doğumlu. 3 aylık falan hamileydim depremde. Eşim uyandırmasa depremden haberim olmayacaktı:)
ben de hamile ve tatvandaydım..ailemden haber alana kadar öldüm öldüm dirildim..Allah bir daha öyle acı göstermesin..:KK5::KK5:

kızzlar ben de kaçar..kızımla ben babamıss nöbetçi olunca beraber yatıyoz ya ben gelmeden yatmıyo hatun...:KK34:
öpüldünüzz..:KK55::KK55::KK55:

inşallah sen de bırakabilirsin canım:KK16::KK16:[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

Yaaa akşam netten baktım , bütün bulgular kanser olduğumu söylüyodu.Diilmişim Allahtan , bakalım neymişim , yarın çıkar meydana...
Valla ilacı çıktı , içicem ilacı , bağlıcam kendimi de mala (direkt merkezi sinir sistemini etkiliyo) , öööle yatıcam akşama kadar.Canım sigara isteyince 5 dakka koşucam , canım abur-cubur isteyince çiğ karnabahar-brokoli yicem , yaptım planı ama bakalım uygulama hangi levele kadar ilerleyebilecek?

Tövbe ya.Sigaradan benim de kurtulmam gerek.Ailede hatta sülalede tek icin benim.offff.Kurtulmam gereken ne Cok şey var öyle.

Saka maka ediyoz ama ben cidden düşünmeye başladım.Kursun kar eder mı ki ? Ulen ne bahtsizmisim.Disardan beni gören süper bir hayatım var sanır.Kitaba dökeceğim bu talihsizliğimi Cok satar. :KK9: evet evet İstanbuldayim.kos gel kız bir el at biim duruma ))))

Valla artık boynumun borcu oldu , kurtarıcam seni bu hayattan :)

Ay kaynanatör demeyin be.haftaya salı benim ki geliyor.Tipi bir Gorseniz tam Kaynanatör :KK9:

Yaaa arkadaşlar , benim bildiğim bu yaşlı milleti kış geldi mi sıcacık evinden çıkmaz , ekmeğini bile komşunun oğluna aldırır.Sizinkiler ne kadar mobilize insanlar yaaa.Hepsi fıldır fıldır yollarda kış günü...

X