Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar iyi akşamlar ben leyla ile mecnun izlemeye gidiyorum
3 dizi var
1 behzat ç
2 leyla ile mecnun
3 işler güçler
başka izlemiyorum

Allahım çocuklarımızı iyilerle karşılaştırsın ve sağlıkla arzuladıkları yerler ulaştırsın inşallah..:KK16::KK16:

benim kızım da yabancı müzik delisi:KK36::KK36:..valla biz evde kuma gibiyiz:KK22::KK22:..ikimiz de oğlak ikimiz de inatçı:KK4::KK4:..
arada babamıss kalıyor..ama bazen onun bile sabrını zorluyor..atlatıcaz bu günleri de inşallah:KK16::KK16:
Bizim ev yeterince kalabalık olduğu için bana daha az kavga sırası geliyor. Benden önce saldırdığı 2 kardeşi var:)))

Canım hepsini okudum da
yumurta ölsem yiyemem allerjim var
masada yense kalkarım o masadan
zaten şimdi yemedim 20 den önce yiyorum
şanssızlığım yumurta
sana da üzülüyordum bulunduğun il ile ilgili
dilerim çabuk geçer göreviniz
kazasız

Benim bir tanıdığımda yumurta alerjisi olduğunu söylerdi. Sonra köy yumurtası buldu bir yerden. Köy yumurtası alerji yapmıyor. Herhalde çiftlik tavuklarına verilen ve yumurtaya geçen bişey alerji yapıyordu.

OKADARLA YIRTMISSIN SÜPERSİN CANIM

yemezse at çöpe.:KK53:

sen yenisin galiba arkadaşım hoşgeldin.
şu nutellayı ömrümde yemedim.yiyen arkadaşlarım müptelası.iyiki de yememişim hiç tanımayınca canı da çekmiyor insanın.çikolatayı,cipsi de yemeseydim keşke önceden.markete gittiğimde canım çekiyor:KK39:

sakın bakma tadına canım ..unutamıyor insan:KK43::KK43::KK43::KK1::KK1:

yedi çok şükür.:KK9::KK9:

suyum alkali
mens dönemi tartılamadım

farketmişsin..biz de alkali takılıyoruz bu aralar..:KK76::KK76:
amin canım..bizim de evde ikimizin atışması meşhurdur,o bana bişey der sonra ben üzülünce gelir özür diler,bazan da benden yüz bulamazsa dolanır durur etrafımda:KK52:
ben de çok acıkmıştım 8 civarı 1 avuç badem ve 1 bardak süt içtim..ama ben yeni başladım sayıyorum sıkmıyorum kendimi...aç yatmak en güzeli bence de..
:KK1::KK1::KK1::KK1:
Doğru söylüyorsun neyse artık sizinle olmak istiyorum
bundan sonra daha dikkatli olurum
işte bilmek başka uygulamak başka
uygulamaya çalışacağım
:KK16::KK16::KK16:
bende çok acıktım yaa:84::84:üstelik canım çikolata istiyo:KK14::KK14::KK14:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sus bakem :KK20::KK20: hemde çikolata..baka ben nelere katlandım bugün..hem de buzdolabında pasta ve ekler dururken :KK53::KK53::KK53:
leylakım konuyu değiştirelim bence.:KK60::KK60::KK60:

Teşekkürler çok sevindim burayı bulduğuma
hepinize sevgiler

:KK16::KK16::KK16:

sus bakem :KK20::KK20: hemde çikolata..baka ben nelere katlandım bugün..hem de buzdolabında pasta ve ekler dururken :KK53::KK53::KK53:
leylakım konuyu değiştirelim bence.:KK60::KK60::KK60:

pasta mı:KK53::KK53:canım onu da çekiyodu ya:KK53::KK53::KK53:hatta eşim alıp geleyim dedi,yollamadım:KK1::KK1:evet en iyisi konuyu değiştirmek sersumum:KK9::KK9:

Canlarım , hepinize çok selam ;
Amansız ev işlerinin dağ gibi birikmesi , benim bunları yapmaya karar vermem ve beklenmedik doktor ziyaretim nedeniyle birkaç gündür sizlerle istediğim kadar zaman geçiremedim , geçmişi de okuyamadım , sizleri de özledim.İnşallah herkes afiyettedir.
Canlarım , dünkü temizlik operasyonu sonucu ben sabah 10.00'a kadar bayılmış kalmışım.Sonra kalktım , bi öksürük krizi ve güne :
* 1 tatlı kaşığı bal+zencefil
ile başladım.Sonra klasik kahve-sigara işleri neyse saat oldu 11.00.Ben tabii dün akşam insani boyutlar haricinde yediğim için hala toktum.Canım bişi istemedi.Kahvaltı olarak .
* Biraz peyniri ezdim+dereotu+maydanoz doğrayı yedim.
Öğlen :
Saat 14.00
* 1 kase tarhana çorbası (çorba yaparken gözüm dönüyo , kazanla yapıyorum , sonra da günlerce yiyoruz ama şikayetimiz yok Allah'tan :)
* 1 kaşık z.yağlı kereviz+1 kaşık z.yağlı fasulye)
* 2 tane köfte
* 1/2 kase yoğurt

Saat 17.00'de acıktım , malum (sanki içimde kurulmuş bi saat var)
* 1 parça keten tohumu ekmeği
* 1 parça peynir
* Minik bi muzun yarısı
Akşam:
* 1/2 kase köfteli+nohutlu+yoğurtlu çorba
* Hepsinden minik-minik :Mantarlı bulgur pilavı+köfte+ciğer+kereviz+taze fasulye+kabak yemeği
* Bolca salata
* Alabaş denilen muhteşem turptan bi miktar
* Kafam kadar armutun yarısı
* Bi ısırık muz
yedim.Doydum Allahıma çok şükür :)
İşte böyle.Şimdi biraz geçmişi okiiiim.

alemsin yaa..:KK60::KK60: anlatım tarzına bitiyorum..:KK60::KK60:
bizim eski bi arkadaşımız var propycil o senin gibi yazanlara kitap gibi yazıyo derdi aynen öylesin..uzun ve esprili:KK9::KK9::KK9:
buarada geçmiş olsun canım..ama sigaraya da devam bu arada:KK20::KK20: hem öksürük hem sigara..
doktor ziyaretin de çok mühim birşey değildir umarımm..:26::26:

bugun koton dan s beden buluz lcw den 38 beden kahverengı kadıfe pantalon aldım şaka gıbı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

eşim nöbetçi..kızımla ders çalışıyoruz bir yandan :KK34:
bu hafta sınav haftası..kendileri bugün matematikten 100 alınca pek havalandılar..:KK9::KK9:
ona bugün ödül olarak aldığım pastanın kremasından 1 parmak yaladım..hep regl yüzünden:KK37::KK37:

Benim kızım da 2000 Mayıs doğumlu :nazar::KK9::KK9:

Arkadaşlar iyi akşamlar ben leyla ile mecnun izlemeye gidiyorum
3 dizi var
1 behzat ç
2 leyla ile mecnun
3 işler güçler
başka izlemiyorum

leyla ile mecnun benim uyurken izlediğim dizi canım..televizyonu kuruyom izlerken sızıyom:KK9::KK9:
Bizim ev yeterince kalabalık olduğu için bana daha az kavga sırası geliyor. Benden önce saldırdığı 2 kardeşi var:)))

.
kardeş olmayınca bana sarıyo tabii:KK53::KK53:..geçkaldım bebişim çekicem artık:KK60::KK60:

pasta mı:KK53::KK53:canım onu da çekiyodu ya:KK53::KK53::KK53:hatta eşim alıp geleyim dedi,yollamadım:KK1::KK1:evet en iyisi konuyu değiştirmek sersumum:KK9::KK9:

Benim dolap da dolu... Sormayın:KK43:

allahtan bizim dolapta zararlı şeyler yok,yoksa şimdiye yemiştim:KK53::KK53:

önünüzeee bakıııınnn hiçbir şey yokmuşş gibi yapıııınnn:KK60::KK60::KK60:

aynen ben de senin gibi herşeyi keyifle yiyorum yaaa.:KK37::KK37:
bi barnak yaa..:KK19::KK19:
benim kız da iç mimar oldu bitti :KK23::KK23: sims oynayarak puan toplayıp iç mimar olunuyo sanıyoo:KK60::KK60::KK60:

Sims mı dedin :KK9: Benim kızda oynardı bir Zamanlar.ondan Cok ben oynardım daha dogrusu )))))

alemsin yaa..:KK60::KK60: anlatım tarzına bitiyorum..:KK60::KK60:
bizim eski bi arkadaşımız var propycil o senin gibi yazanlara kitap gibi yazıyo derdi aynen öylesin..uzun ve esprili:KK9::KK9::KK9:
buarada geçmiş olsun canım..ama sigaraya da devam bu arada:KK20::KK20: hem öksürük hem sigara..
doktor ziyaretin de çok mühim birşey değildir umarımm..:26::26:

Cicim çok sevindim okurken eğlendiğine valla çünkü ben de yazarken çok eğleniyorum :) Propycil hasta olan arkadaşınızdı di mi ? İnşallah iyidir be yaww.Canım 3 yılda bir öksürüyorum aslında ki o da bu sabaha denk geldi.Ama 1 Aralık itibariyle sigarayı bırakma procem var.Du bakalım , o da ayrı bi mücadele.Valla hayatım doktora kanserim diye gittim , adam baktı "değilsin" dedi.Kan verdim , yarın tahlilleri alıcam.5-6 tane hormon testi istedi.Muhtemelen bişeyim yok ama ben önlemi baştan aliiim dedim.Tahliller de ne kadar pahalıymış , 85 TL tuttu.Kanser olmadığıma sevindim , 85 TL ödediğime üzüldüm :)

kardeş olmayınca bana sarıyo tabii:KK53::KK53:..geçkaldım bebişim çekicem artık:KK60::KK60:

önünüzeee bakıııınnn hiçbir şey yokmuşş gibi yapıııınnn:KK60::KK60::KK60:

Allah olanlarımıza ömür versin. Ben 40ımda 1 tane daha doğuracaktım ama tükanı kapattım:))))

Ben tokum... Çok tokum. Bedenimi dinliyorum. Mide, sen kes sesini!

Allahım çocuklarımızı iyilerle karşılaştırsın ve sağlıkla arzuladıkları yerler ulaştırsın inşallah..:KK16::KK16:

benim kızım da yabancı müzik delisi:KK36::KK36:..valla biz evde kuma gibiyiz:KK22::KK22:..ikimiz de oğlak ikimiz de inatçı:KK4::KK4:..
arada babamıss kalıyor..ama bazen onun bile sabrını zorluyor..atlatıcaz bu günleri de inşallah:KK16::KK16:

Sen de mı Oglaksin )))))) Benim kız ve koca boğa ))))Senin de tek cocuk )))))ben de diyor kanım ısındı bu kıza )))))

Son düzenleme:
Cicim çok sevindim okurken eğlendiğine valla çünkü ben de yazarken çok eğleniyorum :) Propycil hasta olan arkadaşınızdı di mi ? İnşallah iyidir be yaww.Canım 3 yılda bir öksürüyorum aslında ki o da bu sabaha denk geldi.Ama 1 Aralık itibariyle sigarayı bırakma procem var.Du bakalım , o da ayrı bi mücadele.Valla hayatım doktora kanserim diye gittim , adam baktı "değilsin" dedi.Kan verdim , yarın tahlilleri alıcam.5-6 tane hormon testi istedi.Muhtemelen bişeyim yok ama ben önlemi baştan aliiim dedim.Tahliller de ne kadar pahalıymış , 85 TL tuttu.Kanser olmadığıma sevindim , 85 TL ödediğime üzüldüm :)

geçmiş olsun canım,inşallah önemli bişey yoktur:KK16::KK16:

Allah olanlarımıza ömür versin. Ben 40ımda 1 tane daha doğuracaktım ama tükanı kapattım:))))

Ben tokum... Çok tokum. Bedenimi dinliyorum. Mide, sen kes sesini!

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Sims mı dedin :KK9: Benim kızda oynardı bir Zamanlar.ondan Cok ben oynardım daha dogrusu )))))

Ben hiç bulaşmadım simse veya o çiftlik oyununa... Benim kardeşim de bir ara bi strateji oyununa sarmıştı. Gece 3 e saati kuruyordu, savaş gemilerini kaldıracakmış:)))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
milenyum anneleri topiği:KK9::KK9::KK9:

99 da hepimiz çok meşgulmüşüz:KK60::KK60::KK60:

X