Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu diyette yasaklı yiyecekler hangileri ?

Anladığım kadarı ile şekerli yiyecekler yenmiyor meyvede dahil değil mi ?

45 dk tempolu

90 dk temposuz yurudum:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9::KK9:
sağol oyacım..ben de önce 77 yi bi göreyim..gerisi gelecek inşallah..dediğin gibi sabır ve zaman..
sen İstanbuldasın dimi canım..benim memleket:KK52:

Evet, İstanbuldayım. Anadolu yakasında. Sen şu an neredesin özlem?

tamam yarın başlıyorum canım..protein olarak et,tavuk,balık,süt ve ürünleri yiyoruz dimi..yanına sebze salata yiyebiliyor muyuz..ben çok takip edemedim sersumu canım o ne yemişti acaba..bi de aralarda şekersiz türk kahvesi içesim geliyor,kahve şekersiz de olsa insülini oynatır deniyor...acaba deneyimin var mı bu konuda yani yemek aralarında rahatlıkla içebilirmiyiz..demin içecektim vazgeçip kuşburnu çayı içtim

Biz çoğumuz Türk kahvesi içiyoruz. Bence bişey olmuyor.

Omega 3 Hapı Ve antioksidan omega 3 ve antioksidan hapı ve günde kaç tane alınacağını yazıp gönderebilir misiniz? Size çok minnattar kalacağım.Hangi hapı alacağımı şaşırmış durumdayım internette bir sürü hap ismi geziniyor. Sizin en beğendiğiniz ve önerdiğiniz bir marka mutlaka vardır. Saygılarımla

Omega-3 950 veya EFA S 1200 olabilir. Günde 4 adet, almalısınız. Yanılarında mutlaka C vitamini ya da E vitamini almalısınız. Tok olarak 4+1 tane aynı anda ya da arka arkaya sabah kahvaltıdan sonra yutmalısınız. Omegaları buz dolabında saklamalısınız. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

Bilgi için teşekkürler melexin. Ben sabah2, akşam 2 alıyordum ve dolaba da koymuyordum.

konu stres yönetimi + problem çözme becerileri ben stres oldum yaw:KK60::KK60::KK60:

He heee.. Çıkar, benim gibi olmayın dersin:KK60::KK60::KK60:

bugun koton dan s beden buluz lcw den 38 beden kahverengı kadıfe pantalon aldım şaka gıbı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

eşim nöbetçi..kızımla ders çalışıyoruz bir yandan :KK34:
bu hafta sınav haftası..kendileri bugün matematikten 100 alınca pek havalandılar..:KK9::KK9:
ona bugün ödül olarak aldığım pastanın kremasından 1 parmak yaladım..hep regl yüzünden:KK37::KK37:

Hadi bu defalık görmedik:KK19:

Yıllar önce adamın biri tv de demişti ki: Keyif alarak yediğiniz hiçbirşey kilo yapmaz" İyi de ben herşeyi keyifle yerim. Bana bakanın iştahı açılır be...

benim kızım da 2000 ocak doğumlu canım:KK34:..ergen ki ne ergen..kaprisinden yanına yaklaşılmıyor..:KK31::KK31:
bakalım bu seviyeyi koruyabilecek mi :44::44:
hemen havalara giriyo ben hepsini biliyom falan..oyamın da kızı 2000 liymiş..o da öyle diyo..sanırım bu 2000 modellerin
tipik sorunu bu:KK37::KK37:..seninkinde de var mı canım..:KK9::KK9::KK9:

Aynen ya... Dün üniversiteden arkadaşlarım kahvaltıya geldi. Biri sordu ne meslek düşünüyorsun diye... Benimki de diyor ki, önce galatasaray lisesine, sonra da boğaziçi ünv. ne gidicem ama mesleğim net değil henüz. Öyle bir anlatıyor ki zannedersin bunu bekliyorlar, allaşkına gel diye:))))

Son düzenleme:

Yıllar önce adamın biri tv de demişti ki: Keyif alarak yediğiniz hiçbirşey kilo yapmaz" İyi de ben herşeyi keyifle yerim. Bana bakanın iştahı açılır be...

Aynen ya... Dün üniversiteden arkadaşlarım kahvaltıya geldi. Biri sordu ne meslek düşünüyorsun diye... Benimki de diyor ki, önce galatasaray lisesine, sonra da boğaziçi ünv. ne gidicem ama mesleğim net değil henüz. Öyle bir anlatıyor ki zannedersin bunu bekliyorlar, allaşkına gel diye:))))

aynen ben de senin gibi herşeyi keyifle yiyorum yaaa.:KK37::KK37:
bi barnak yaa..:KK19::KK19:
benim kız da iç mimar oldu bitti :KK23::KK23: sims oynayarak puan toplayıp iç mimar olunuyo sanıyoo:KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
yaa milletin bana garezi var kesin yanii.:KK47::KK47:.
dün malum doğum gününe gittim biliyonuz..az zaiyatla yırttım:KK37:..
şimdide kapı çaldı karşı komşum..evlilik yıldönümleriymiş(dün söylediydi pasta yaptırttım diye) elinde tabak pasta getirdii.:KK37::KK37:
bişeyler beni habire dürtüyo ye sersum diye ama ben direniyorum:KK4::KK4:..kızıma kakaladım pastayı..al evladım ye gözüm görmesin diyee :KK60::KK60:

sanada selam canım.bız ıyıyız sen nasılsın?

Selam vermeden yorum yapılmayacaktır diye bir kuralı yok forumun ki gayri ihtiyari aklıma gelen cümleyi yazıp bu şekilde bir üslupla karşılaşmam pek hoş değil.Zira benim yaptığım bir kabalıksa sizinki daha abartılı bir kabalık göstergesi değil mi ?

Sonuçta birinin evine destursuz girmiyorum bir forum sitesine giriyorum.

şimdide kapı çaldı karşı komşum..evlilik yıldönümleriymiş(dün söylediydi pasta yaptırttım diye) elinde tabak pasta getirdii.:KK37::KK37:
bişeyler beni habire dürtüyo ye sersum diye ama ben direniyorum:KK4::KK4:..kızıma kakaladım pastayı..al evladım ye gözüm görmesin diyee :KK60::KK60:

Merhaba yazdıklarınızdan sizi neredeyse tanıyorum
tebrikler
benim de eşim nutella almış ya
bir çk yedim şimdi

Selam vermeden yorum yapılmayacaktır diye bir kuralı yok forumun ki gayri ihtiyari aklıma gelen cümleyi yazıp bu şekilde bir üslupla karşılaşmam pek hoş değil.Zira benim yaptığım bir kabalıksa sizinki daha abartılı bir kabalık göstergesi değil mi ?

Sonuçta birinin evine destursuz girmiyorum bir forum sitesine giriyorum.

arkadaşım birinin evine girmesen de birazcık da olsun araştırmadan, en azından topiğin ilk sayfasına bakmadan balıklama bi girişte pek hoş değil..esprili bir dille bu eleştri yapıldı:KK34:

Merhaba yazdıklarınızdan sizi neredeyse tanıyorum
tebrikler
benim de eşim nutella almış ya
bir çk yedim şimdi

sağol canım:KK16:..sen de 1çk ile yırmışsın şükür:KK34:
..nutella öyle bir tat ki insan başladı mı duramıyor..onun için uzun süredir başlamaya teşebbüs dahi etmiyorum.:KK60::KK60:

hosgeldın canım evet karatayla verdım tamamınıEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

örnek karataycımızsın canım:KK16:

yapıp yıyınce buraya yaz guzel olup olmadıgını canım:KK56:
tamam canım bugünden yapayım dedim ama yarın taze taze daha iyi olur diye yapmadım,yarın akşam yazarım..
sanada selam canım.bız ıyıyız sen nasılsın?
:KK60::KK60::KK60::KK60:niye rapor vermiyosun arkadaş..

Evet, İstanbuldayım. Anadolu yakasında. Sen şu an neredesin özlem?

Biz çoğumuz Türk kahvesi içiyoruz. Bence bişey olmuyor.

Bilgi için teşekkürler melexin. Ben sabah2, akşam 2 alıyordum ve dolaba da koymuyordum.

koıcaelideyim canım izmitte ama istanbulda büyüdüm Anadolu yakasında ...kızın istikameti çizmiş ne güzel,bi amaçları olması iyi..benimki doktor olmayı düşünüyor,bizim söylemlerimize göre..dermatolog ya da estetik cerrah.. ama çok da tırsıyo kazanamam diye,ben de yüreklendireyim diyorum ama çıta yüksek zor gibi...neyse daha çok var nasılsa..Allah hayırlı yazılar yazsın hepsine inşallah...
Ne diyeyim... Allah gönüllerine göre versin.
amin canım..
benim kızım da 2000 ocak doğumlu canım:KK34:..ergen ki ne ergen..kaprisinden yanına yaklaşılmıyor..:KK31::KK31:
bakalım bu seviyeyi koruyabilecek mi :44::44:
hemen havalara giriyo ben hepsini biliyom falan..oyamın da kızı 2000 liymiş..o da öyle diyo..sanırım bu 2000 modellerin
tipik sorunu bu:KK37::KK37:..seninkinde de var mı canım..:KK9::KK9::KK9:
benimki 2000 eylül doğumlu..yabancı müzik hastası...aslında iyi huylu ama ergenlik hormonları bazan cadaloz yapıyo yahu şaşırıp bakakalıyorum ağzım açık böööle:KK53::KK53::KK53:
Aldı terbiye, gördü disiplin:)))
:KK60::KK60::KK60:

ah bu günler,misafirlikler,ikramlar,ısrarlar:KK50:

sağol canım:KK16:..sen de 1çk ile yırmışsın şükür:KK34:
..nutella öyle bir tat ki insan başladı mı duramıyor..onun için uzun süredir başlamaya teşebbüs dahi etmiyorum.:KK60::KK60:

Ben bugün yediklerimi yazsam siz değerlendirir misiniz
sabah 1 bardak greyfurt suyu
ceviz badem
öğlen süt
akşam 1 enginar 1 kereviz
kayısı ceviz badem
3 lt su yeşil çay süt
sevgiler

X