Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba arkadaslar
bende bugun karatay diyetine basladım. sizin yazdıklarınızdan bilgi edinmeye calışıyorum. PAPADİYA ve LEYLAK34 çok güzel kilo vermişsiniz. tebrik ediyorum. butun kilolarınızı karatay diyetylemi verdiniz? banada yardımcı olursanız cok sevirim

merhaba arkadaslar
bende bugun karatay diyetine basladım. sizin yazdıklarınızdan bilgi edinmeye calışıyorum. PAPADİYA ve LEYLAK34 çok güzel kilo vermişsiniz. tebrik ediyorum. butun kilolarınızı karatay diyetylemi verdiniz? banada yardımcı olursanız cok sevirim

teşekkür ederim canım,aramıza hoşgeldin:KK16::KK16:

ilk sayfayı okumanı tavsiye ederim.onun dışında sormak istediğin bişey olursa cevaplarız
:KK34::KK34:

teşekkür ederim canım,aramıza hoşgeldin:KK16::KK16:

ilk sayfayı okumanı tavsiye ederim.onun dışında sormak istediğin bişey olursa cevaplarız
:KK34::KK34:

hoşbulduk canım.kitabını aldım okuyorum şimdi bir taraftanda uymaya calısıyorum. ne kadar zamandır bu diyeti yapıyorsun merak ettım:KK17:

eşim nöbetçi..kızımla ders çalışıyoruz bir yandan :KK34:
bu hafta sınav haftası..kendileri bugün matematikten 100 alınca pek havalandılar..:KK9::KK9:
ona bugün ödül olarak aldığım pastanın kremasından 1 parmak yaladım..hep regl yüzünden:KK37::KK37:

dukana baktım canım ama mantar sebzeye geçiş bölümünde var..yani proteine aykırı.:KK20:
.maaleseff.:KK50::KK50:.ben de olsun istiyordum yarın mantarlı omlet yaparım diyodumm..:KK37::KK37:
sağol canım ... et türü şeylerle de hiç aram yoktur,ben o zaman yumurta,yoğurt filan yerim,deneyeyim bakalım
he bacım proteının dıbıne vurmusum:KK1::KK1::KK1::KK1:

mantarı suda hasla süz,sıvıyag baharatla harmanla fırın kabına dök,uzerıne bol kasar rendesı serp fırınla:KK34:

he basladım bacım 2 gun yapayım dıyorum olar mı :44:

bugun koton dan s beden buluz lcw den 38 beden kahverengı kadıfe pantalon aldım şaka gıbı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
canım tarif basit ve leziz gibi görünüyor tam bana göre...yapacağım bunu sağol:KK16:
ben artık evimin kadını topiğimin sersusu olmak istiyom işe gitmek istemiyom yawww:KK36::KK36:
..yarama tuz basıp gittim canım işe:KK5::KK5:

müthişsin ..zuuppperrr..:KK52::KK52::nazar::nazar::KK9::KK9:

sorma canım işe gitmek zor haftasonu evde kalmak yetmiyo...zaten gene iş,güç bitmiyo ki,emekli olmak istiyorum bazan daha 8 sene var:KK34:

sersumum bu protein günü zormus ya baktım da,yağ sebze yasak.kolay gelsin şekerim:KK19:

sağol canım:KK16::KK16:..yağ konusunda çok sıkmıyorum kendimi doğrusu..karataya uyuyorum yanii.:KK34::KK34:.kısa süreli olunca çekiliyor da uzayınca sıkıcı tabii..ben dukan yaparken sebzelere bulgura kurufasulyeye zeytine hasret kalmıştım..:KK50::KK50:

sağol canım ... et türü şeylerle de hiç aram yoktur,ben o zaman yumurta,yoğurt filan yerim,deneyeyim bakalım

sorma canım işe gitmek zor haftasonu evde kalmak yetmiyo...zaten gene iş,güç bitmiyo ki,emekli olmak istiyorum bazan daha 8 sene var:KK34:

köfte seviyorsan ekmek yerine yumurtayla yoğurup onu da ya fırında ya da tavada pişirip yiyebilirsin canım..:KK34:

ah emeklilik deme:KK5::KK5: benimkine 5 yıl var..aslında 2 yıl sonra maaşsız hakediyorum ama yaşa takılıyorum:KK37:..maaşsız da emeklilik zor..
çocuklar küçük borç çok.:KK31::KK31:..5 yıl yaa sabır çekicez artık.:KK5::KK5:

Son düzenleme:
eşim nöbetçi..kızımla ders çalışıyoruz bir yandan :KK34:
bu hafta sınav haftası..kendileri bugün matematikten 100 alınca pek havalandılar..:KK9::KK9:
ona bugün ödül olarak aldığım pastanın kremasından 1 parmak yaladım..hep regl yüzünden:KK37::KK37:
maşallah canım kızına,matematikten 100 almak süpper:KK9:benim de 2000 doğumlu kızım var,çalışırsa çok iyi ama çalıştığı zamanlar nadir özel anlar:KK52:tipik ergen:KK52:
köfte seviyorsan ekmek yerine yumurtayla yoğurup onu da ya fırında ya da tavada pişirip yiyebilirsin canım..:KK34:

ah emeklilik deme:KK5::KK5: benimkine 5 yıl var..aslında 2 yıl sonra maaşsız hakediyorum ama yaşa takılıyorum:KK37:..maaşsız da emeklilik zor..
çocuklar küçük borç çok.:KK31::KK31:..5 yıl yaa sabır çekicez artık.:KK5::KK5:

yumurtalı köfte iyi fikir canım yaparım..evet maaşsız emeklilik hayal bize de,borç harç,çocukların eğitim masrafı filan ...benim 18 yıl küsür olmuş sigortalılığım ama 8 sene daha Allah sağlık versin çalışacağızz..senin daha azmış ne güzel

maşallah canım kızına,matematikten 100 almak süpper:KK9:benim de 2000 doğumlu kızım var,çalışırsa çok iyi ama çalıştığı zamanlar nadir özel anlar:KK52:tipik ergen:KK52:
yumurtalı köfte iyi fikir canım yaparım..evet maaşsız emeklilik hayal bize de,borç harç,çocukların eğitim masrafı filan ...benim 18 yıl küsür olmuş sigortalılığım ama 8 sene daha Allah sağlık versin çalışacağızz..senin daha azmış ne güzel

benim kızım da 2000 ocak doğumlu canım:KK34:..ergen ki ne ergen..kaprisinden yanına yaklaşılmıyor..:KK31::KK31:
bakalım bu seviyeyi koruyabilecek mi :44::44:
hemen havalara giriyo ben hepsini biliyom falan..oyamın da kızı 2000 liymiş..o da öyle diyo..sanırım bu 2000 modellerin
tipik sorunu bu:KK37::KK37:..seninkinde de var mı canım..:KK9::KK9::KK9:

merhaba arkadaslar
hosgeldın canım evet karatayla verdım tamamınıEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

canım tarif basit ve leziz gibi görünüyor tam bana göre...yapacağım bunu sağol:KK16:

yapıp yıyınce buraya yaz guzel olup olmadıgını canım:KK56:

X