Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

allah sızı ne yapmasın emı amma cok yazmıssınız 40dk dır gecmısı okuyorum yanı 6dan sonrasını.evde aksam yemegı yenıldı oglusun derslerı kontrol edıldı mutfak toplandı makına acıldı gelındı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

allah sızı ne yapmasın emı amma cok yazmıssınız 40dk dır gecmısı okuyorum yanı 6dan sonrasını.evde aksam yemegı yenıldı oglusun derslerı kontrol edıldı mutfak toplandı makına acıldı gelındı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sersum bilemedin bilemedin:KK24::KK24::KK24:
bak gördün mü ne misafir gelmiş ne de papiş gitmiş
:KK9: :KK9:

Son düzenleme:
Kısacası kızlar dışı sizi yakar,ici beni..:KK3:
Ayranım yok icmeye,tahtaravelliyle giderim gezmeye:KK9:

Vah benim kadersizim , üzülme canım üzülme , üzülüp de sinirlerini bozma daha fazla.Banyo tadilatını bahara bırak.Şimdi büyük işlerin bitti sayılır (inşallah yarabbim , bu kardeşimize acı yarabbim) , biraz dinlenip rahatlamaya çalış.Kendini manen hazır hissedince tadilat işine odaklanırsın.

Kahpe kader vurmuş neyleyim.Ya bir felaket haberim daha vardı.onu unuttum:KK9:Simdi bizim banyoda hayatımız boyu birkez çalıştırdığımız ( o gün evi köpük basmıştı ) bir jakuzimiz var.Biz onu kuvet olarak kullanıyorduk.Onunda sıcak su musluğundan damla damla su geliriyordu,tesisatci gelmişken gösterdim.Abla bu jakuziyi sökmemiz gerek ,Cok zor is ,sen en iyisi banyoya tadilat yaptir dedi.Allahim sana geliyorum,sana geliyorum :KK52:

hepberaber geliyoruz Allahımm.:KK53::KK53::KK53:.no coment diyorum:KK51::KK51::KK51::KK14::KK14::KK14:

Sen şimdi bu haberin şerefine sabah beşte kalk.Bir koca tepsi su böreği , su böreği kuru kuru gitmez , yanına mantı , onun yanına da garnitür niyetine puf böreği yap.Bunların hepsini ağızlarına zorla tık , yemediklerini yolluk yapıp bohçala.Anlasınlar ne çektin günlerdir :)

iyi fikir haketti bence:KK52::KK52::KK52:

siz tadilat yaptırmak yerine,eşyaları komple evde bırakıp başka bi ev alsanız daha iyi canım
:KK9::KK9::KK9:
:KK4::KK4::KK4::KK4: gülmiiycem gülmiiyycemm:KK4::KK4:

Vur kiz kardes hakettim ben....

Bu arada tebrik ederim seni .. 79.3 lere inmissin maasallah nazar degmesin ..
:nazar:
sağol canım..:nazar::nazar: inşallah böyle devam eder:KK16::KK16:
Yaaaaa olamaz yaaaa , yaaa sen ne diyosun yaaa , satın siz o evi , satın başka bi eve geçin.Oranın tesisatı sizin aile saadetinize mal olacak.Kaçın ordan , kaçııııııınnn...
gülmiyycem :KK20::KK20::KK35::KK35::KK35:
Üzülme tatlım üzülme , regl döneminde insanın içinden canavar çıkıyo...Sen benim menüyü gördün mü (haftalık diil o , bir günlük sadece) , üstelik regl de diilim :)
halaaa gülmedimm :KK53::KK53:

yaaa pampiş yaaa ben tahminde bulunmuştum yaaa bilemedim :KK37::KK37::KK37:

iğne oyam nasıl okuycak bakalım bunları..:44::44: sen bukaa süredir okuyosun :KK1::KK1:

Son düzenleme:
leylakım agzından bal damlıyo bebısım:KK16::KK16:

ıyınıyetlım gozun aydın şekerim:KK16::KK16::KK16:

sersum nörüyon bacım:KK1::KK1:

zengın kız fakır oglanı ızlemıyon mu?

Üzülme tatlım üzülme , regl döneminde insanın içinden canavar çıkıyo...Sen benim menüyü gördün mü (haftalık diil o , bir günlük sadece) , üstelik regl de diilim :)

senin orda saat sabahın 4 ümü şimdi kıss:26:...niye uyumuyon senn:KK53::KK53:

X